Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Imis »

viewtopic.php?t=11184

kāds var pateikt šīs dziesmas nosaukumu, kura ir iekļauta video?
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

Dziesmas vardus jau gruti ierakstit vnk youtube mekletaja!

riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Imis »

da labi, vai spēsi aizmirst šo atgadījumu, Boņislav? ;D
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Beztēma #7

Post by Amish »

[AoD]enternal wrote:Tak jus visi esat mīzalas, beidzat čīkstēt, lai tak tā jaunatne lamājas, tāpat kautkads foruma moderators neizmācīs viņus, tas nav reali. Būs jums pašiem bērni varēsiet mācīt un uzlikt liegumu uz šo mājaslapu, lai bērniem nav jālasa, kā te visi diršās. Es nemaz nelasu ko šeit raksta kautkādi maziņie, lasu un uztveru par kautko nopietnu tos, kuri kastē jau ir kādu labu laiku.
+. Ar gadiem šis viss ir diezgan degradējies. Pirms diviem gadiem vēl tādu problēmu nebija - visi visus zināja un +/- bija draudzīgi. Bija sēne&co. bet arī viņš ar lamuvārdiem un apvainojumiem nebārstijās. Tagadējā situācija šeit, manuprāt, nav labojama. Nereāli.
Image
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #7

Post by Levis[T][TITS] »

Ja moderātori būtu stingrāki, tad arī būtu kārtība.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

sheit tie moderatori ir 16gadigie,un ko no tadiem var gaidit? nesaku ka moderatori ir slikti,bet to ka ja tomer moderatoriem butu kkadi 20 gadi,un tadi kas pabeigusi skolu,un ir kkadas moralas vertibas tad ari butu kkada kartiba,ka tas notiek gfx.lv pamegini tur kko lieki stulbu iepostot!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Daudzkas ir iespējams, ja to grib un mēģina panākt, šī situācija forumā nav izņēmums. Atrisinājums jau ir Borata minētajā - moderātoriem jāizturas stingrāk pret lietotājiem. Labāk 5 saprātīgus cilvēkus, nekā 10 pamuļķus.

16 gadi ir vecums, kad cilvēks sāk nākt pie prāta, tapēc neatstum šos.
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Noklausieties uz HD. Vnk awesome.
Me Gusta.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Kichyss wrote: 16 gadi ir vecums, kad cilvēks sāk nākt pie prāta, tapēc neatstum šos.
Nesmīdini mani, 16 gados?Puišiem 25 gados tikai parādās smadzenes, diemžēl. Savā dzīvē pazīstu tikai divus puišus, kuri 18-20 gados jau ir morāli nobrieduši.
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Nu kā jau minēju "sāk nākt pie prātiņa".
5-1, yeah!
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Kri wrote:
Kichyss wrote: 16 gadi ir vecums, kad cilvēks sāk nākt pie prāta, tapēc neatstum šos.
Nesmīdini mani, 16 gados?Puišiem 25 gados tikai parādās smadzenes, diemžēl. Savā dzīvē pazīstu tikai divus puišus, kuri 18-20 gados jau ir morāli nobrieduši.


Aj nevajag te tagad spraust savus izdomātos batonus! Ja tu citus nevari izprast, tas nenozīmē, ka viņi ir nepietiekami attīstījušies. Ne visi cilvēki pēc domāšanas veida ir vienādi, tāpēc beidz spriest par visiem!
Me Gusta.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Zoc, es nerunāju par to cik augsti attīstīta domāšanā vai intelektuālais līmenis ir jauniešiem, bet par viņu bērnišķīgo uzvedību. Piemēram, pajautājot tev jautājumu, bieži vien tu vnk. smejies, kaut gan tur nekā smieklīga nav. Esmu jautājusi to pašu jautājumu tiem diviem cilvēkiem, kuri, manuprāt, ir morāli nobrieduši. Un jā, vienam bija pozitīvs, bet otram negatīvs viedoklis. Bet neviens no viņiem par to nesmējās, bet man izskaidroja savus dzīves uzskatus utt.. Nu tā bieži vien es pārbaudu cilvēkus.

Un jā, Kichyss, 7-1 (vērts bija skatīties):)
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

[AoD]Zocs wrote:
Kri wrote:
Kichyss wrote: 16 gadi ir vecums, kad cilvēks sāk nākt pie prāta, tapēc neatstum šos.
Nesmīdini mani, 16 gados?Puišiem 25 gados tikai parādās smadzenes, diemžēl. Savā dzīvē pazīstu tikai divus puišus, kuri 18-20 gados jau ir morāli nobrieduši.


Aj nevajag te tagad spraust savus izdomātos batonus! Ja tu citus nevari izprast, tas nenozīmē, ka viņi ir nepietiekami attīstījušies. Ne visi cilvēki pēc domāšanas veida ir vienādi, tāpēc beidz spriest par visiem!
Shis bija lieliski teikts.. Katrs ir dazhads un neviens nevienu nespes pielagot sev, jo pasaule taa nav iekartota.
Image
GET REKT
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Beztēma #7

Post by Bboy-Rassell »

mūsdienu jaunatnes uztvere:

[7:11:59 PM] Skotijs: vnk painteresējos lai vaqrru kaut ka atrauties no psihaloģijas
[7:12:16 PM] Skotijs: itkā tikai 4 lapām jābūt
[7:12:21 PM] J.Maulics: kāda velna pēc tādu vispār māca?
[7:12:36 PM] Pēteris R.: jums tur psihie kursa ?

[7:15:15 PM] Skotijs: yey
[7:15:35 PM] Skotijs: 2 punkti no 5 jau uzrakstīti
[7:15:39 PM] Skotijs: ievads
[7:15:47 PM] Skotijs: un kā rodas stress
[7:16:21 PM] Pēteris R.: no tā ka kāds vārāss vai uzdod tizlus jautajumus vai nocērt tavam sunim kāju :D
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Hustler_Scotty wrote:mūsdienu jaunatnes uztvere:

[7:11:59 PM] Skotijs: vnk painteresējos lai vaqrru kaut ka atrauties no psihaloģijas
[7:12:16 PM] Skotijs: itkā tikai 4 lapām jābūt
[7:12:21 PM] J.Maulics: kāda velna pēc tādu vispār māca?
[7:12:36 PM] Pēteris R.: jums tur psihie kursa ?

[7:15:15 PM] Skotijs: yey
[7:15:35 PM] Skotijs: 2 punkti no 5 jau uzrakstīti
[7:15:39 PM] Skotijs: ievads
[7:15:47 PM] Skotijs: un kā rodas stress
[7:16:21 PM] Pēteris R.: no tā ka kāds vārāss vai uzdod tizlus jautajumus vai nocērt tavam sunim kāju :D
muļķīgu jautājumu nav, ir tikai muļķīgas atbildes
Image
Locked