Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

PIE KĀJAS VISU, BOONDOCKS SEASON 4, CUMMING ON YOU, kaut kad.
User avatar
Hustler_WinChester
CMF
CMF
Posts: 881
Joined: 31 Aug 2010, 13:46
Location: Pazhobele = Psihas rīmes

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_WinChester »

SOTW#28 ar vārdiem par iesuutiishanas datumu, "Sestdienas riitā" biju domajis 15. Oktobra riitu, nevis 8. Oktobri ... TAS tikai taa informatiivi
Image
Gribu ģimenes dzīvi, nevis mauku, ko izpist,
Jo kam man vajag čiksu, ja ir plauksta un viģiks.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Deliite[1337] wrote:sheit tie moderatori ir 16gadigie,un ko no tadiem var gaidit? nesaku ka moderatori ir slikti,bet to ka ja tomer moderatoriem butu kkadi 20 gadi,un tadi kas pabeigusi skolu,un ir kkadas moralas vertibas tad ari butu kkada kartiba,ka tas notiek gfx.lv pamegini tur kko lieki stulbu iepostot!
Piesēdini gan te 20gadīgo, tādam jau gan gta sa ļoti aizrauj! Un ja arī neinteresē, tad tāds te arī nesēdētu. Tādēļ jau te 10-15 gadīgie vien ir.
Image
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Kri wrote:Zoc, es nerunāju par to cik augsti attīstīta domāšanā vai intelektuālais līmenis ir jauniešiem, bet par viņu bērnišķīgo uzvedību. Piemēram, pajautājot tev jautājumu, bieži vien tu vnk. smejies, kaut gan tur nekā smieklīga nav. Esmu jautājusi to pašu jautājumu tiem diviem cilvēkiem, kuri, manuprāt, ir morāli nobrieduši. Un jā, vienam bija pozitīvs, bet otram negatīvs viedoklis. Bet neviens no viņiem par to nesmējās, bet man izskaidroja savus dzīves uzskatus utt.. Nu tā bieži vien es pārbaudu cilvēkus.

Un jā, Kichyss, 7-1 (vērts bija skatīties):)


Ir daudz faktoru, kapē es smejos.
Un tu jau paša uzdodot jautājumu rēc, kas tad man atliek, raudāt? Un nevajag te spriedelēt par bērnišķīgo uzvedību, tu pati uzvedies ka liels bērns brīžiem, kaut gan pēc tavas loģikas tev jau vajadzēja būt nobriedušai.

Un nevajag man neko pārmest, paprasi jebkuram draugam to, kas tevi jau labu, labu laiku pazīst.
Me Gusta.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Pasaki, kāds bija tas jautājums, par kuru zočs rēca! Tie tavi divi nobriedušie laikam ir kaut kādi emo or smth.
Image
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Beztēma #7

Post by Gibox »

nu ok, daram tā, visi, kas rakstīs ne pa tēmu, dabūs banu, visi, kas rakstīs bez pieturzīmēm tiks piekauti un visi, kuri pret to protestēs sēdēs cietumā!
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

o shitas ir zajebis
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Deflowv6k »

Kas tie pa jokiem tika izspēlēti? Un man patīk rakstīt ar garumzīmēm un komatiem, un punktiem.
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Beztēma #7

Post by Gibox »

Uz cietumu! (spam)
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

Gibox[BoxG] wrote:nu ok, daram tā, visi, kas rakstīs ne pa tēmu, dabūs banu, visi, kas rakstīs bez pieturzīmēm tiks piekauti un visi, kuri pret to protestēs sēdēs cietumā!
Bet man datoram naw garumziimju 4to djelatj?par to tak newar likt banu forumaa es apsolos ka nekad wairs taa nedariishu!

Bet ja nopietni pirmā doma kas ienāca prātā: Giboxam aizgājis ciet.
Tak šajā forumā uzturas 11-20 gadīgi cilvēki, galvenokārt jau 11-16 un neizmainīsiviņu ne ar banu ne ar nodirsšanu.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Mazie pidiņi nav boti, nevis kā tu pašlaik esi pieņēmis.
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Gibox Mad. :D
Bet velti pūlēties, banoto vieta salīdīs vēl vairāk retardu.
Me Gusta.
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Imis »

Testin, gibox, why so serious?
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

jo es nospēru griķus ar maltās gaļas mērcīti.
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

V6K[BoxG] wrote:
Gibox[BoxG] wrote:nu ok, daram tā, visi, kas rakstīs ne pa tēmu, dabūs banu, visi, kas rakstīs bez pieturzīmēm tiks piekauti un visi, kuri pret to protestēs sēdēs cietumā!
Bet man datoram naw garumziimju 4to djelatj?par to tak newar likt banu forumaa es apsolos ka nekad wairs taa nedariishu!
Nada buģet govariķ po ruske, i vso buģet normaļno.
Bet ja godīgi man pofik galvenais, lai būtu garumzīmes par komatiem piekāst, ja nu vienīgais ir divas dažādas domas un ;isti nevar saprast kas tur notiekās.
Locked