Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

viņš tik ilgi izlikās par tevi >? :DD
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Āa, nu vispār ECU arī varētu būt pie vainas, jo šiem aparātiem ir tā elektroniskā degvielas padeves regulācija. Kad pārslēdz ātrumu viņš to saprot kā bremzēšanu/vai gāzes nomešanu un krasi samazina degvielas padevi un loģisķi, ka mašīna noslāpst.
Image
User avatar
esmufaggots
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: 19 Jul 2011, 15:13
Location: esmu faggots

Re: Beztēma #7

Post by esmufaggots »

vakar atvērās ... :) Fck yeah!
Image
Imma Scene kid =)
Spied es dročiju katru dienu
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

KnE wrote:vakar atvērās spams :) Fck yeah!
nu ja, ka savadak piemesloji, manu foruma pastkastiti ar so un ievemi ari beztema. Viendienitis, projekts un smagi shaubos ka kadu rausta.
Image
GET REKT
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

mhm sodien atradu monitoru 30" LCD un prikols kkads,ka pastrada 10 min un sledzas ara un aizmugure baigi sasilusi,itka ideja ka vareju but ta ka parkarst,bet tad velviensjautajums vai to var pats majas sataisit :DD jo man liekas ka vest uz darbnicu bus parak dargi,jauns monitors maksas letak neka vinja remonts :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Psc Raimonds Pauls zaudēja 700'000 dēļ tā ka krājbanka nojuka, viņš var tik atgūt 100'000 psc.

Normāli naudu pajāja.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Cik var uztraukties par Paulu? Man tieši pēdējā laikā metas no viņa nelabi.
Sāksim ar to ka viņš atgūst 100 000 eiro(75000 lati), nesaprotu, ko viņš savos 79 gados ar tiem ietaupījumiem grasījās darīt. Un vel šim nav kauna brēkt, ja pārējie iedzīvotāji ir vel kritiskākā situācijā.
Saprātīgs cilvēks šādu summu neturētu vienā bankā, bet to sadalītu pa bankām, lai izvairītos no šāda gadījuma, pamatskolas ekonomika, viņam kā politiķim tas bija jāzin.
Pie reizes šis tēlo baigo neveiksminieku, ja bankrotējot "Banka Baltija" bija starp izredzētajiem, kas visu atguva.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Kichyss wrote:Cik var uztraukties par Paulu? Man tieši pēdējā laikā metas no viņa nelabi.
Sāksim ar to ka viņš atgūst 100 000 eiro(75000 lati), nesaprotu, ko viņš savos 79 gados ar tiem ietaupījumiem grasījās darīt. Un vel šim nav kauna brēkt, ja pārējie iedzīvotāji ir vel kritiskākā situācijā.
Saprātīgs cilvēks šādu summu neturētu vienā bankā, bet to sadalītu pa bankām, lai izvairītos no šāda gadījuma, pamatskolas ekonomika, viņam kā politiķim tas bija jāzin.
Pie reizes šis tēlo baigo neveiksminieku, ja bankrotējot "Banka Baltija" bija starp izredzētajiem, kas visu atguva.

Atvaino bet tas ir suds, ko tu saki. Pedejakais. Ja vinsh gandriz to citronu uztaisija, malacis protams. Ka tu justos ja pakastu visu to ? Galu gala, tu nebrektu ja pazaudetu tadu summu ? Vienigais jaa - viena banka turet to nebija gudri.
Image
GET REKT
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Protams ka nav patīkami kautko zaudēt, bet runa, gelveokārt, ir par ētiku un cieņu pret citiem, jo citi ir cietuši smagāk, bet šis bļauj itkā būtu lielākais upuris...
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Kichyss wrote:Protams ka nav patīkami kautko zaudēt, bet runa ir par ētiku un cieņu pret citiem, galvenokārt, jo citi ir cietuši smagāk, bet šis bļauj itkā būtu lielākais upuris...
Ciena pret citiem ? Prieks vina tie ir random cilveki, nav verts pardzivot par tiem kas nekad nepardzivos par tevi. Shaja gadijuma godigi sakot man ari interesetu konkreti mana situacija tikai, nevis svesu cilveku.. ;)
Image
GET REKT
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Nu izskatās gan ka par viņu pašlaik pārdzīvo daži.
Pie reizes pastāsti man, ko tu darītu ar 700 000 eiro 70 gados?
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Kichyss wrote:Cik var uztraukties par Paulu? Man tieši pēdējā laikā metas no viņa nelabi.
Sāksim ar to ka viņš atgūst 100 000 eiro(75000 lati), nesaprotu, ko viņš savos 79 gados ar tiem ietaupījumiem grasījās darīt. Un vel šim nav kauna brēkt, ja pārējie iedzīvotāji ir vel kritiskākā situācijā.
Saprātīgs cilvēks šādu summu neturētu vienā bankā, bet to sadalītu pa bankām, lai izvairītos no šāda gadījuma, pamatskolas ekonomika, viņam kā politiķim tas bija jāzin.
Pie reizes šis tēlo baigo neveiksminieku, ja bankrotējot "Banka Baltija" bija starp izredzētajiem, kas visu atguva.
Nu bet nauda paliek nauda, pašam nebūtu žēl zaudēt tik daudz, bet atgūt tik maz.
Par baltiju tas vispār bija sūds, visiem teica liek, jo piem. ieliki 1000 latus, pēc pus gada 1300, tā visi salika, un viņa ķip bankrotēja, un aizvācās prom.

Moš 700'000 eiro kaut kam atvēlēti bija.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Kichyss wrote:Nu izskatās gan ka par viņu pašlaik pārdzīvo daži.
Pie reizes pastāsti man, ko tu darītu ar 700 000 eiro 70 gados?
Es ? Nopirktu maju, pie juras un izbauditu vecumdienas.. Pauls lai kads ir bet tomer, visu dziivi ir kautko darijis Latvijas un tas Kulturas varda, un tade vecuma vins tiktiesam domaju, izbaudis vecumdienas ar uzviju.
Image
GET REKT
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

Hustler_negjeri zog velo wrote:
Kichyss wrote:Nu izskatās gan ka par viņu pašlaik pārdzīvo daži.
Pie reizes pastāsti man, ko tu darītu ar 700 000 eiro 70 gados?
Es ? Nopirktu maju, pie juras un izbauditu vecumdienas.. Pauls lai kads ir bet tomer, visu dziivi ir kautko darijis Latvijas un tas Kulturas varda, un tade vecuma vins tiktiesam domaju, izbaudis vecumdienas ar uzviju.
Viņš joprojām to var darīt, jo jūrmalā pils ar pārdodamajām mājā, var atrast pusiznīcinātu, pa 5k nopirkt, izremontēt, kas tevpapkam vajag 50 izstabas?
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

Eu nu varbūt kāds admins arī sēž sampā, zb tie kuri pārkāpj noteikumus un jūtas kruti.
19 admini un neviens nesēž. :@
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
Locked