Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

wtf ? nekadas narkotikas nav parnestas cik zinu.

Wg jau sen ir ari boxg, tapec nemiz bota.
Image
GET REKT
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Beztēma #7

Post by Panty[1337] »

Nu bet ko jūs vispār gribat no tik vecas spēles ? Sen jau laiks pārmesties uz IV visiem, protams zinu, ka ir te daudz tādu, kam nepavelk , bet nu ko darīt. Sa-mp's manās acīs jau ir izsmelts un pārdrāzts gabals.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

iv ir jega spelet, ja vins ir pirkts, ja nav.. tad tas ivmp nekas logisks nav..
Image
GET REKT
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Deflowv6k »

Piekrītu rebekas blekas fanei :) IVMP nerāda vispār damage un ir arī citas problēmas :)
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

[AoD]Deflow wrote:Piekrītu rebekas blekas fanei :) IVMP nerāda vispār damage un ir arī citas problēmas :)
tieši tā.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Deflowv6k »

Pateicoties believable un Rebekai es atklāju savu īsto elku. Viņi abi bija kopā un viņu vārdi ir Beebs un Selena. love you :)
man patīk biezpiens
[CW]Mouseman.DMAX
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 69
Joined: 30 Apr 2008, 22:18

Re: Beztēma #7

Post by [CW]Mouseman.DMAX »

lol'd @ above
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

[CW]Mouseman wrote:lol'd @ above

Kretinizejies prom!
Image
GET REKT
LemOnz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 16
Joined: 01 Jan 2012, 21:00

Re: Beztēma #7

Post by LemOnz »

Es esmu kkada stulbacietuma no kura netieku ara :D
[CW]Mouseman.DMAX
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 69
Joined: 30 Apr 2008, 22:18

Re: Beztēma #7

Post by [CW]Mouseman.DMAX »

Tādā gadījumā, ja mana atbilde šajā pavedienā ir tik bezjēdzīgā, tad šis pavediens ir vēl bezjēdzīgāks par manis saņemto brīdinājumu. Atvainojos administratori, bet Jums bija jau jāsamierinās ar beztēmas sekām, kopš tā ir un paliek beztēma.. Varbūt izveidot šajā sekcijā funkciju, lai neskaita klāt atbildes, nevis likt bezjēdzīgus brīdinājumus, bezjēdzīgā pavedienā ar bezjēdzīgu brīdinājumu ? I guess so.

Gaidu atbildi no šiem inovatīvajiem administratoriem :)
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Blja, man tu esi noriebies, visur lien ar savu umnjika rozhu un chakare parejiem pratu. Tu esi kaitinosh. Nerekinasim to ka tu visur lien, dirsot par savu common sense, raksti u.t.t UN tagad ari iediris kautkadu meslu kuram nav jeegas. Tagad tu te uzrodies, kautko ievem tevi novarno, un tu jau sac macit parejos. Kretiniziejies uz saviem roleplajiem, un chakare pratu turienes lietotajiem peace.




Warn me.
Image
GET REKT
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: Beztēma #7

Post by Z_K[Vendetta] »

Hustler_Believs wrote:Blja, man tu esi noriebies, visur lien ar savu umnjika rozhu un chakare parejiem pratu. Tu esi kaitinosh. Nerekinasim to ka tu visur lien, dirsot par savu common sense, raksti u.t.t UN tagad ari iediris kautkadu meslu kuram nav jeegas. Tagad tu te uzrodies, kautko ievem tevi novarno, un tu jau sac macit parejos. Kretiniziejies uz saviem roleplajiem, un chakare pratu turienes lietotajiem peace.




Warn me.
Serverī tu to visu laiku dari
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

[CW]Mouseman wrote:Tādā gadījumā, ja mana atbilde šajā pavedienā ir tik bezjēdzīgā, tad šis pavediens ir vēl bezjēdzīgāks par manis saņemto brīdinājumu. Atvainojos administratori, bet Jums bija jau jāsamierinās ar beztēmas sekām, kopš tā ir un paliek beztēma.. Varbūt izveidot šajā sekcijā funkciju, lai neskaita klāt atbildes, nevis likt bezjēdzīgus brīdinājumus, bezjēdzīgā pavedienā ar bezjēdzīgu brīdinājumu ? I guess so.

Gaidu atbildi no šiem inovatīvajiem administratoriem :)


Neviens tev te neliek uzturēties un visam ir savas robežas.
Ja tu ieraudzīsi uzrakstu nolēc no tilta, tu tā arī izdarīsi?
Me Gusta.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Z_K[DC] wrote:
Hustler_Believs wrote:Blja, man tu esi noriebies, visur lien ar savu umnjika rozhu un chakare parejiem pratu. Tu esi kaitinosh. Nerekinasim to ka tu visur lien, dirsot par savu common sense, raksti u.t.t UN tagad ari iediris kautkadu meslu kuram nav jeegas. Tagad tu te uzrodies, kautko ievem tevi novarno, un tu jau sac macit parejos. Kretiniziejies uz saviem roleplajiem, un chakare pratu turienes lietotajiem peace.




Warn me.
Serverī tu to visu laiku dari
jaa, ta ir mana main nodarbe tur. yo
Image
GET REKT
[CW]Mouseman.DMAX
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 69
Joined: 30 Apr 2008, 22:18

Re: Beztēma #7

Post by [CW]Mouseman.DMAX »

[AoD]Zocs wrote:
[CW]Mouseman wrote:Tādā gadījumā, ja mana atbilde šajā pavedienā ir tik bezjēdzīgā, tad šis pavediens ir vēl bezjēdzīgāks par manis saņemto brīdinājumu. Atvainojos administratori, bet Jums bija jau jāsamierinās ar beztēmas sekām, kopš tā ir un paliek beztēma.. Varbūt izveidot šajā sekcijā funkciju, lai neskaita klāt atbildes, nevis likt bezjēdzīgus brīdinājumus, bezjēdzīgā pavedienā ar bezjēdzīgu brīdinājumu ? I guess so.

Gaidu atbildi no šiem inovatīvajiem administratoriem :)


Neviens tev te neliek uzturēties un visam ir savas robežas.
Ja tu ieraudzīsi uzrakstu nolēc no tilta, tu tā arī izdarīsi?
Ser, ar tavu pret-argumentu es saprotu, ka Jūs savā veidā cenšaties motivēt citus darīt un/vai pret viņa gribu [noteiktas lietas]. Jeb, šajā gadījumā šo visu var salīdzināt ar diviem slāņiem, kas ir šajā komūna ieviesti.
Pirmais slānis būtu administratoru slānis, kuri reāli uzspiež bezjēdzīgas lietas citiem komūnas biedriem. Tas ir pilnīgi saprotams, ka pret šo citi ļausies, jo nav īpaši plašs klāsts ar FreeRoam serveriem latviešu starpā. Administratori spēj uzspiest ar savu gribu zemākajam slānim [lietotājiem] lietas, kuras viņi paši vēlās uzspiest, īpaši neļaujot lietotājiem darīt to, ko viņi vēlās. Ar to sakot, šeit nevar tikt pakļauta nekāda pašatļautība, bet tas ir vairāk kā skaidrs, ka ar šādu inovatīvu augstākā slāņa attieksmi, projekts paliks tur, kur tas būs, tādējādi radot samērā pretīgo atmosfēru gan serverī, gan forumā.
Neviens tev te neliek uzturēties
Lūk, šis teksts visu PAVISAM ļoti labi paskaidro, kādēļ augstākais slānis uzspiež zemākajam slānim lietas, kuri viņi vēlās, radot šo pretīgo spiedienu. Runājot par šo atmosfēru, ka tik nav dažs labs ''power-hungry'', bet tajā vietā necenšās pat izpalīdzēt jaunpienācējiem un/vai ieviest kaut ko inovatīvu.

Es piezīmēšu to, ka es nekurinu nekādu naidu, bet gan izplešu savas reālās domas no sava skata punkta. Kā nekā, šis ir forums un es ar savu viedokli tikai un vienīgi cenšos izpalīdzēt.
Locked