Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

[OFF]katelmaisis wrote:Definējiet man... kā es varu lejuplādēt nelegāli?
Nelegāla lejuplāde ir lejuplāde,kas nav veikta no officiālās mājaslapas vai izplatītāja.Teiksim,no kaimiņu fedjas servera.Vismaz man tā šķiet.
Image
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Deflowv6k »

Lejupielādēt nelegāli nozīmē, ka Tu bez nekādas samaksas autoram novelc viņa darbu. Varēs drīz mest savu 1tb disku ārā, jo vairs nebūs jēgas, protams ja tas aizies tālāk...
man patīk biezpiens
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #7

Post by [OFF]katelmaisis »

Es no platforma.lv nopirku dziesmu, to pa skype aizsūtīju Normundam Rutulim. Kuru sodīs? Nevienu. Kur problēma? Par ko jūs raudiet? Palielināsies pieprasījums un līdz ar to piedāvājums. Attīstīsies mūzikas, spēļu un filmu industrijas. Tā pat kā atjaunosies dvd nomas :D.
Image
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Deflowv6k »

Attīstīsies, attīstīsies tikai par to visu slauks naudu :)
man patīk biezpiens
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #7

Post by Hemis[ADT] »

Cik zinu šitas viss vel ir jāapstiprina, ja to izdarīs... bija prieks tevi pazīt internet, ar dievu.
Last edited by Hemis[ADT] on 27 Jan 2012, 23:31, edited 1 time in total.
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Tiešām vēlies pirkt spēli par 60 eiro,neizmēģinājis to?Ar Demo nepietiks
Pateicoties pirātismam,es izmēģinu kādu interesējošu spēli,un ja patīk-nopērku.
Okey,Indie spēles cenas ir adekvātas,jo lielākoties tās izgatavo neatkarīgie izstrādātāji.
Image
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Deflowv6k »

Piekrītu. Demo parasti jaunajām spēlēm netaisa vairāk. Ja atsāks taisīt labus demo tad spēles ar pirks.. Ja nav demo tad nav uzticība, ka nopirktā spēle nebūs kreps.
man patīk biezpiens
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #7

Post by [OFF]katelmaisis »

Liekas, ka jūs īsti nesaprotat lietas būtību un jūs interesē tikai spēļu cenas. Tā kā beidziet cepties un gatavojieties referendumam un iegaumējiet "PRET" opciju ;D.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

NS. wrote:Tiešām vēlies pirkt spēli par 60 eiro,neizmēģinājis to?Ar Demo nepietiks
Pateicoties pirātismam,es izmēģinu kādu interesējošu spēli,un ja patīk-nopērku.
Okey,Indie spēles cenas ir adekvātas,jo lielākoties tās izgatavo neatkarīgie izstrādātāji.
Raujam shampi, vienigais jedzigais teikums no tevis pedeja gada laika, nopietni.
Par to tiesam piekritu.


Enijvej - Pec WG teikta tas viss vel ievilksies jo provaideri var tam nepiekrist.. Jebkura gadijuma domaju ka visu sarunat vares bet nu valdiba nolohojas. Mazie uznemumi jeb distributori to neatbalstis, jo apstiprina evol teoriju - bet sony enteteiments un citi tamveidigi kantori gan varetu atbalstit to meslu. Tas ari nozime nav visiem saitiem kur tiek piedavats/reklaments nelegals stafs.
Image
GET REKT
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Deflowv6k »

Labi pietiks par to krepu runāt un cerēsim ka to krepu nepieņems :)
man patīk biezpiens
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Pagaidām pret SOPA ir Google,YouTube un citas lielās firmas.Ja tiek savākts 1 miljons parakstu,tad varbūt arī šis apsurdais likumprojekts neīstenosies
Tāda sajūta ka amīšiem Amerika ir viss,ko viņi ir redzējuši,tātad-visa pasaule,un pārējais,kas tur pāri okeānam ir,tas ir maznozīmīgs un viegli kontrolējams.
Image
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Aeroz »

Pateikšu skaidri un gaiši, SOPA un tas otrs, aizliegs lejuplādēt visu, kam ir AutorTiesības, piemēram dziesmas, bildes no oficiāliem avotiem, filmas, utt. Internetā drīkstēs skatīties Youtube.com video no oficiāliem kanāliem, piemēram VEVO. Piemēram BVMUnderGroundHipHop tiks slēgts.. >.<.

Ja es gribēšu BoxG adminam Koļai pārsūtīt skrīnu, kur Arnolds hako, tad man neviens nepiekasīsies.

EDIT: Ieej, nobalso, citādi par 2Pac, Eazy - E, Veco Snūpu vairs nedzirdēt! https://secure.avaaz.org/en/eu_save_the ... d/?axabGcb
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Beztēma #7

Post by Gibox »

[OFF]katelmaisis wrote:Es no platforma.lv nopirku dziesmu, to pa skype aizsūtīju Normundam Rutulim. Kuru sodīs? Nevienu. Kur problēma? Par ko jūs raudiet? Palielināsies pieprasījums un līdz ar to piedāvājums. Attīstīsies mūzikas, spēļu un filmu industrijas. Tā pat kā atjaunosies dvd nomas :D.
Sodīs Tevi par izplatīšanu, viņu, iespējams, par to, ka paņēma failu no tevis un autoram nesamaksāja :)
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Aeroz »

Bet saprotiet, piemēram, Koļa grib uztaisīt sev smuku sigu, saistītu ar GTA. Viņš google.lv attēlos skatās bildes, kas saistās ar GTA. Ja Koļa ieraudzīs, un gribēs saglabāt bildi, kuru bildējuši paši Rockstar Games, un tai būs autortiesības, Koļai piespriedīs naudas sodu, protams, ja par to kāds uzzinās. Bet ja Koļa skatīsies bildes, kuru piemēram es esmu nobildējis ar Prt Screen, tad man neviens nepiekasīsies, jo bildei nav autortiesību. Man lielas zināšanas par tām autortiesībām nav, bet bija man kāda paziņa, kas rakstīja dziesmu, aizgāja uz studiju, visu sarunāja, ierakstīja, visu smuki nodziedāja, un viss bija štokos. Tad paziņa gāja uz kautkādu iestādi, kur dziesmai iedeva Autortiesības, un ja tās kāds pārkāpj, tad pārkāpējam pienākas naudas sods.

EDIT:
NS. wrote:
[OFF]katelmaisis wrote:Definējiet man... kā es varu lejuplādēt nelegāli?
Nelegāla lejuplāde ir lejuplāde,kas nav veikta no officiālās mājaslapas vai izplatītāja.Teiksim,no kaimiņu fedjas servera.Vismaz man tā šķiet.
Evol, tam nav pilnīgi nekāda sakara, vai tu bildi velc no manas ucoz mājaslapas, vai es viņu tev atsūtu pa skaipu/emailu, vai tu viņu dabūn no FaceBook.com, vai no Rockstar Games.com. Ja es ieiešu tajā pašā facebook.com, nolādēšu bildi, kurā ir facebook logo, man būs naudas sods. Bet ja es paņemšu tavu profila bildi, un nokačāšu viņu, nekas nebūs, jo tai taču nav autortiesības. Ņemšu ļoti īsu piemēru.

----->Bilde AR autortiesībām <-------

Bilde BEZ autortiesībām.

Ja kopēsi, izplatīsi, sitīsi, rediģēsi, vai vienalga ko iesāksi ar pirmo bildi, tad tev būs naudas sods, bet ja tu nokačāsi otro bildi, tev nekas slikts nebūs, jo otrai bildei nav AUTORTIESĪBAS.



EDIT: Umm, jā, otrais edits, man jautājums kādam gudrākam.
Es gribu nokačāt Džeksona dziesmu, kačāju,kačāju, nu, ir. Dziesmai ir autortiesības, bet pats autortiesību īpašnieks ir miris, man būs sods?
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #7

Post by [OFF]katelmaisis »

Nu muļķības. Es to dziesmu ierakstīšu flešā un viņam iedošu. Bomžu likums atkal nestrādā? Nu nevar būt tā kā jūs to formulējat. Izklausās pēc štatu viss slēptākajiem slapjajiem sapņiem, kurus tik un tā neviens nekotrolēs. Tas vnk ir domāts, lai pavisam nejauši nav kādas informācijas noplūdes, kas redz skar smirdīgo štatu politiku.
Image
Locked