Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Žigulim ir ērti sēdekļi, man patīk žigulis. Tak kāda jums starpība, ko viņš dara ar savu mašīnu? It kā būtu ziedojuši viņam naudu... A neko jau nevar zināt.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Skilled[O] »

Mēs ar draugiem štukojam pirkt žiguli. Mēs domājam pirkt priekš pabraukāšanas, bet ne,lai viņu tur sadragātu. Ir vērts pirkt?
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

ta jusu 7klastnieku braukashana beigsies tragiskak neka to ko es daru!

un tagad es domaju panemt kkadu leto golfinju,velas GTI versiju,un chinit vinju uz krumu gonkam,bet bembi pataupit lidz tadam momentam kad man bus tiesibas [pec gadiem 5]
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Skilledam - atkarībā kādu modeli un no kāda modeļa stāv iekšā motors, bet tas lai arī nav nojāts. Jāskatās vai nav caurrūsējis pie vietām, kas skar piekari.. Jau ar 1.3l motoru ziemas izpriecām vajadzētu pietikt, tam daudzmaz kaut kāda jauda. :D
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Lyricist »


un tagad es domaju panemt kkadu leto golfinju,velas GTI versiju,un chinit vinju uz krumu gonkam,bet bembi pataupit lidz tadam momentam kad man bus tiesibas [pec gadiem 5]
Es pieņemu ka tas par to lēto Golfiņu un činīšanu kā parodija par mani, ja? :DD
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

nu isteniba uztaisit kkadu rally art style golfu,ko nebutu zhel uzmest uz jumta,stoiku pari motoram lai neizsit motoru no vietas,kkadas pashtaisitas dugas,unnnnn fitrus uz jumta,lai zem udens varetu braukt!


sitas pedejas par to udeni gan fufelis! :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]enternal »

Boņa, tev uzlika liegumu uz tiesībām?
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

sapņot jau nav kaitīgi, bet pamēģini ar to golfu kaut kur tikt cauri, ja viņš kautvai līdz sliekņšniem būs ūdenī. Nu nebraukāsi jau pa asfaltētu baseinu.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

enternal - nop,tikai 200ls sodu!

alexi - nuuu tik pat labi uzcelt augstau vinju,uzlikt lielakas riepas,nuu darit visu lai labaka caurgajamiba! vai vispar syncro panemt! bet tie tada sudiga stavokli ssā gan nav! tikai dazhi passati!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Nu nafig tev tas jādara? :D Pērc luazu un tev nevajadzēs neko darīt, lai varētu pa dubļiem peldēt.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Deliite[1337] wrote:...,bet bembi pataupit lidz tadam momentam kad man bus tiesibas [pec gadiem 5]
Tev tak tas bembis pēc pieciem gadiem būs tā sarūsējis, ka atpazīt nemaz nevarēsi. :D
▲▲▲
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]enternal »

A pričom tev tiesības ir jaliek pēc 5 gadiem, ja tu par to PROJECT GOLF naudu vari nokārtot tiesības un braukt kā lielais + ar to GOLFU tāpat būs dirsā darbs un metariāls. Nekas tev tur nesanāks. Ja gribu ''visurgājēju'', tad golfs nebūs īstā mašīna. Protams, ko gan nevar uztaisīt, bet viss parasti vienmēr atdurās pret naudu un beigās mašīnu atdod pārkausēt karotēs. Tam visam vajag normālu piķi, ja kautko grib būvēties.
Tā saucamo stoiku parasti liek nevis tādēļ, lai nevarētu izsist motoru no vietas, bet gan tāpēc lai glāzes neizstaigājas laika gaitā, lai būtu taisni rati, nevis /---- . To sauc par glāžu atsaiti. \
Last edited by [AoD]enternal on 28 Feb 2011, 20:30, edited 4 times in total.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

enternal - labiii,es par to stoiku isti tad visu nezinaju,jo es kkam prasiju kapec tas "stienis" ir pari,man teica lai apmetot masinu,motors neizkrit :DD :DD
ununununun,tik pat labi,es varu panemt disastera golfu,un izardities lidz galam,un ka jau teici,nodot parkauset karotes!
btw,man drauga saabam /---- sita izskatas aizmugurejie rati :D mes recam ka ta ir drifta savirze :D


ervuh - tas bija tads ka sarkasms.... :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Zinot tevi, nu nesanāks nekas tev ar to golfa projektu, ja taisīsi pats. Kaut kādām zināšanām auto uzbūvē arī ir jābūt, viss atdursies pret to, ka lielākus ratus bez piekares pārbūves uzlikt nevar, uzliksi lielākus ratus - nebūs vairs kārbai tāds pārnesums - nebūs vairs rāviena. Un tas nav viss, tāpēc labāk nesāc. Izlieto naudu kautkam lietderīgākam. :DD
Image
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]enternal »

Kā piemēram - tiesībām. ;)

Es un mans kroplais brālītis.
Kroplītis 1
Kroplītis 2

Menti nesaprot, kas notiek.. Bet tur viss ir speciāli tā uztaisīts.
Ja ir interese, varat paskatīt ŠEIT!
Last edited by [AoD]enternal on 28 Feb 2011, 20:38, edited 5 times in total.
Image
Post Reply