TicToc

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

TicToc

Post by Kvatrochijs »

1.Tavs īstais vārds. Helmuts Bergmanis
2.Tavs pašreizējais vecums. 14 (5. februāris 15).
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Slaykerī, CS bb stn, @rpboxg biju šinī vēl, bet noņēma, jo ielika sagraizītus skrīnus un nebija pretēju materiālu, lai to pierādītu.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Tikko atsāka serveris strādāt jaunu sūdzību nebūs, bet vēl nesen esmu @ skype sūtījis.
5.Kāds mums būs labums no tevis? Aktīvs, saprotošs, labs administrators kurš ir aktīvs un nepieviļ cilvēkus.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Katru dienu 5h
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Kopš 2008. gada.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Binslayer, Sausais, Manejais.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Pēc danger, sūdlaw baigi spamoja viens šito serveri, bet par cik gribēju spēlēt atnācu, paspēlēju un iepatikās.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Nāku no Aizputes.Man ir pilni 14. gadi. Mans vārds ir Helmuts Bergmanis, bet iesauka Pelmis/ pelmenis.Tur uzaugu un pašlaik dzīvoju.Nodarbojos ar šaušanu un florbolu.Florbolā esmu aizsargs tapēc daudz nav ko stāstīt par to.Šaušanā apmeklēju 1 gadu. Esmu Aizputes jaunākajā grupā un man jau ir labi panākumi. PŠ-40 3 vieta Tukumā. 3x10 standartā 5 vieta. Vēl 2011. gada Latvijas jaunakajā grupā ložu šaušanā ieguvu 1. vietu un 2. vietu. Esmu gan Latvijas čempions guļus, gan vicečempions mazajā 3x10 standartā. Patīk kopt māju,katru dienu notīru putekļus visā mājā.Esmu tīrīgs cilveks nepatik netīrība un nekārtībā.Zinu jūs domāsiet esmu nenormāls ,bet tāds nu es esmu.Skolā neesmu tas izcilākais ,bet ne sliktākais.Mācos atbilstoši savam līmenim un spējām.Nēsāju brilles ikdienā tas jums daudz neko neizteikts,bet radīsies mazs priekšstats par mani.Prieks bija šo visu uzrakstīt un ceru uz lielāku sadarbību ar jums.
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: TicToc

Post by [SS]wl »

Serverī tevi nēesmu redzējis, uzticība maza, ANTI
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: TicToc

Post by Maize[1337] »

atteikts.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Locked