TheStyle

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
TheStyle.
Censoņa
Censoņa
Posts: 349
Joined: 01 Apr 2010, 00:18
Location: Jelgava

TheStyle

Post by TheStyle. »

1.Tavs īstais vārds.Mani sauc Rihards
2.Tavs pašreizējais vecums.Man ir 16 gadi
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu patreiz admins BoxG deathrun serverī,no sa-mp esmu bijis 1 rp serverī
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. viewtopic.php?t=11810 + esmu daudz pārkāpējus nodevis W4I pa skype.
5.Kāds mums būs labums no tevis? BoxG serverī spēlēju katru dienu vismaz 4,5 stundas ja gribu varu arī vairāk.Pa to laiku ir daudzi noteikumu pārkāpēji kas lamājas,bugo vai arī lieto palīgprogrammas jeb čītus.
6.Cik bieži spēlē SA-MP.Samp spēlēju katru dienu 4,5 stundas bet ja vajag varu spēlēt arī ilgāk
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.Esmu no 1 aprīļa 2010 gada
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.Elementsz
9.Kā uzzināji par BoxG community?Biju pie drauga viņš sāka spēlet BoxG serverī.Pēc tam man pašam iepatikās spēlēt samp un atcerējos ka Latviešiem arī bij sa-mp serveris.Tā es reģistrējos forumā un sāku spēlēt.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).Mani sauc Rihards mācos Jelgavas 1 Ģimnāzijā.Pa vasaru spēlēju futbolu vai florbolu.Toties ziemā spēlējam hokeju,ejam slidot vai arī vienkārši pastaigājamies.Spēlēju netikai SA-MP bet arī counter strike,day of defeat,counter strike source.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: TheStyle

Post by Vanaags »

patīk tev lamāties, serverī biji dabūjis banu ,piedod , bet es neuzticos. ANTI
User avatar
[NF]kTs
Censoņa
Censoņa
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2010, 16:55
Location: Pagrabs

Re: TheStyle

Post by [NF]kTs »

ANTI - Tu esi sakarīgs spēlētājs, bet es tev ACC neuzticētu.

Pats sen, sen atpakaļ teici kam tev acc vajadzīgs. ;)
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: TheStyle

Post by [NWA]Dumper »

Zinot tevi, adminu tev dot būtu tas pats, kas pērtiķim pielādētu automātu. Kaut arī tu saki, ka esi labojies utt. tas ir ne tikai jāsaka, bet arī ilgstoši jāparāda serverī, lai izmainītu negatīvās par tevi. Pret.
Image
User avatar
TheStyle.
Censoņa
Censoņa
Posts: 349
Joined: 01 Apr 2010, 00:18
Location: Jelgava

Re: TheStyle

Post by TheStyle. »

Labs ir visu uzzinaju varat tc ;)
Locked