[NWA]wrongwaylv

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[NWA]wrongwaylv
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1062
Joined: 24 Aug 2008, 12:38
Location: Valka,Rīga,Saulkrasti,Valmiera

[NWA]wrongwaylv

Post by [NWA]wrongwaylv »

1.Tavs īstais vārds.
- Rūdolfs
2.Tavs pašreizējais vecums.
- 17
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)
- GeToN,GSB,synch,savā klassesbiedra projektā " Yeahs" (serveri admins un moders..)
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
- Neesmu sūdzējies,parasti paziņoju administrātoriem pa skypē vai report.
5.Kāds mums būs labums no tevis?
- Centīšos palidzēt cilvēkiem kuri rīko pasakumus,uzturēšu serveri kartībā,sodot spēlētājus kuri pārkāpj noteikumus.
6.Cik bieži spēlē SA-MP.
- Dienā ieeju paspēlēju kopumā +/- 2-5h
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
-Pieci gadi jau ir kopš sāku spēlēt sa:mp(ar pārtraukumiem),bet BoxG spēlēt sāku praktiski kopš BoxG v1 servera mōda.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.
- RaD,windows,trust,volcomstone,mcblinder,bilndre,TrusT,Xander,Rudis,AngeL*, vairāk neatceros,protams liela daļa atceras mani ar graujošo pagātni un slikto pusi.
9.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).
- Nu neliels stāstiņš par mani.
Nu tā.Sauc Rūdolfs,dzīvoju Valka.Manas intreses ir dzīve kautko iespaidīgu sasniegt,un kā arī normālam puisim patīk Meitenes.Aizrauj elektrōnika,tehnika,ātrums.Patīk nodarboties ar sportu,garšo ādažu čipši,rōltoni,alus..Patīk klausīties visādus mūzikas stilus tas ir : Electro,House,Alternative Rock,Russ Hip-Hop. Esmu diezgan sabiedrisks,draudzīgs,izspalīdzīgs,dažreiz arī kautrīgs.Pa brīvdienām braucu uz Rīgu tur dzīvoju Nīcgales ielā(precīzu adresi neteikšu.) Kā teikt tuvu pie minskas centra,kā arī dažreiz braucu pie krustēva uz Ikšķili,un pie krustmātes Olainē,Un biežāk uz Saulkrastiem.. :] Patīk spēlēt spēles un runāt ar citiem cilvēkiem pa mic. Nēsmu iedomīgs cilvēks.Nepadodas mājturība,latviešu valoda,matemātika.Par nožēlu esmu saķēries kaitīgu ieradumu t.i. smēķēšanu. Mācos Valmieras Profesionālajā Arod vidusskolā.
Ja vel kautko vēlaties -
Mans skypē - rudolfs1231
inbox - [email protected]
dr.lv Profils - http://www.draugiem.lv/friend/?fid=688812
STEAM - wrongwaylvz
Tākā aktivitāte ir uzlabojusies,mēģinu velreiz.
Nothing in life is promised, except death.

Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: [NWA]wrongwaylv

Post by V[Vendetta] »

No manis anti, tomēr pārāk reti tevi redzu.
edit:
viewtopic.php?t=12869
tomēr nav 3 mēneši pagājuši.
Image
Locked