Demons.

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Verner4ka

Demons.

Post by Verner4ka »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; Demons.
2. Tava IP adrese; 87.110.75.65
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; W4I[Vendetta]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja.
Itka ka Cresh , bet mani no sakuma ka biju lidotajus panemis , mani pasauca uz /airport , peksni iekapu vienam masina blakus un vins mani ar cleo buger nocreshoja , labi naku ieksa skatos ka ta hakera vairs nav ieksa..
Pec neliela briza dodos pec ipasuma un atcerejos ka man nauda nav rokas , labi aizbraucu uz /arch pakal naudai un mani izkresoja ...
Pec neliela briza ienacu onlline un skatos kur pazudis Juon un Eye , peksni vinji ienak ieksa un dirs ka es vinu cresh , bet ka es vareju nocreshot vinus ja es biju arch banka + es biju afk .
Tad skatijos ka mans ipasums bija brivs pa to ka viens hakeris mani izkreosja , tatad panemu area69 un alus&co , pec neliela laicina vinji man blaustas ka es vinus nocreshoju , bet es to neizdariju !!
Tatad gribeju arch banka nomainit savu skin ka man bija 116 skin , es gribeju 44 , bet parakstiju par daudz 444 :( ..
Es loti atvainojos par sagadatam problemam , bet es sajaucu par vienu 4 vairak :( ...
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: Demons.

Post by [BB]Chill »

Zinu ka man te nekas nav jāraksta.


Demon, tu šodien serverī lielījies ka es novilcis ANTI-CRASHER.
Tad izskaidro to ka tevi nocrashoja. :)
Verner4ka

Re: Demons.

Post by Verner4ka »

[BB]Chil[oF] wrote:Zinu ka man te nekas nav jāraksta.


Demon, tu šodien serverī lielījies ka es novilcis ANTI-CRASHER.
Tad izskaidro to ka tevi nocrashoja. :)
Es tev varu pateikt tiesi ka tas anti-cresher nedarbojas , ieprieks man bija 0.3e uz mana pc , bet sis ir mana brala pc ...
Taka uz ta palika anti-cresh 0.3e versijas
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: Demons.

Post by [BB]Chill »

Tad jau tu nemaz nevarētu paspēlēt. xD
Verner4ka

Re: Demons.

Post by Verner4ka »

[BB]Chil[oF] wrote:Tad jau tu nemaz nevarētu paspēlēt. xD
Paspelet jau vareja , bet Anti-Cresher nenostradaja !
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: Demons.

Post by [BB]Chill »

Tu saki kad tew 0.3e versijas Anti-Crashers?
Verner4ka

Re: Demons.

Post by Verner4ka »

[BB]Chil[oF] wrote:Tu saki kad tew 0.3e versijas Anti-Crashers?
Es saku ka man 0.3e versija ir uz stacionara pc , bet uz portativa nav !!
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Demons.

Post by W4I[Vendetta] »

Verner4ka wrote:1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; Demons.
2. Tava IP adrese; 87.110.75.65
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; W4I[Vendetta]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja.
Itka ka Cresh , bet mani no sakuma ka biju lidotajus panemis , mani pasauca uz /airport , peksni iekapu vienam masina blakus un vins mani ar cleo buger nocreshoja , labi naku ieksa skatos ka ta hakera vairs nav ieksa..
Pec neliela briza dodos pec ipasuma un atcerejos ka man nauda nav rokas , labi aizbraucu uz /arch pakal naudai un mani izkresoja ...
Pec neliela briza ienacu onlline un skatos kur pazudis Juon un Eye , peksni vinji ienak ieksa un dirs ka es vinu cresh , bet ka es vareju nocreshot vinus ja es biju arch banka + es biju afk .
Tad skatijos ka mans ipasums bija brivs pa to ka viens hakeris mani izkreosja , tatad panemu area69 un alus&co , pec neliela laicina vinji man blaustas ka es vinus nocreshoju , bet es to neizdariju !!
Tatad gribeju arch banka nomainit savu skin ka man bija 116 skin , es gribeju 44 , bet parakstiju par daudz 444 :( ..
Es loti atvainojos par sagadatam problemam , bet es sajaucu par vienu 4 vairak :( ...

Tu tur gadījumā nesaputrojies ar tiem īpšumiem?

Un pietiks vienreiz čakarēt adminus, man Eye pasūdzējās par tevi un te ir dažas bildītes no šodienas, kaut kā dīvaini izskatās, tikko kāds cenšas iegūt to pašu īpašumu kuru tu vēlies, tā tam nabadziņam uzmetās crash, tā ir tikai sagadīšanās un es tam ticu :(|

Nesenie notikumi:

Tātad pēc Eye stāstītā, viņš čatā pamanīja, ka kāds saka, ka area69 esot brīvs un uzrakstot /propertyinfo 6 guvis tam apstiprinājumu, tad devies uz banku un izņēmis 50k, lai sanāktu nopirkt area69. Telportējoties uz /area69 pamanījis, ka tur Juan priekšā un dzinies viņam pakaļ, abi iekrituši šahtā pie īpašumu ikonas un kāpjot ārā no mašīnas nocrašojis. Pēctam ienākot serverī prasījis, kurš to izdarīja. Te viņa iesūtītie screeni (viens screen ir no Crazy_Wolf ) :
( Eye screens )
Image
( Crazy_Wolf screens)
Image


Te vēl daži screen no Eye, viņam tas likās diezgan aizdomīgi:
Image
Image
Image
Image


Liecinieki droši var atsaukties.
User avatar
[BB]Lightup[NGT]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 108
Joined: 01 Mar 2013, 15:12
Location: Mamma neļāva teikt..

Re: Demons.

Post by [BB]Lightup[NGT] »

Un tā tev arī paliek bans, kro***.
Sen gaidīju kad tas notiks.
Sawam šodien arī TW rādīju kā tu man skypē aicināji chreshot SaWu.
Dusi saldi, mazais PONIJ :*
Image
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: Demons.

Post by [BB]Chill »

Verner4ka wrote:
[BB]Chil[oF] wrote:Zinu ka man te nekas nav jāraksta.


Demon, tu šodien serverī lielījies ka es novilcis ANTI-CRASHER.
Tad izskaidro to ka tevi nocrashoja. :)
Es tev varu pateikt tiesi ka tas anti-cresher nedarbojas , ieprieks man bija 0.3e uz mana pc , bet sis ir mana brala pc ...
Taka uz ta palika anti-cresh 0.3e versijas
Ko tad tu pārdod anti crasheru ja nedarbojās???


Image
Verner4ka

Re: Demons.

Post by Verner4ka »

[BB]Chil[oF] wrote:
Verner4ka wrote:
[BB]Chil[oF] wrote:Zinu ka man te nekas nav jāraksta.


Demon, tu šodien serverī lielījies ka es novilcis ANTI-CRASHER.
Tad izskaidro to ka tevi nocrashoja. :)
Es tev varu pateikt tiesi ka tas anti-cresher nedarbojas , ieprieks man bija 0.3e uz mana pc , bet sis ir mana brala pc ...
Taka uz ta palika anti-cresh 0.3e versijas
Ko tad tu pārdod anti crasheru ja nedarbojās???


Image

Nevar samelot ka man ir ?
Un Lightup tas nav mans skype mans skype - kasparino15 :P , wnk skaties kam tu dod skype ..


W4I , isteniba es biju arch banka + ka es vareju nocreshojat , es atrados banka , vienigais ka sajaucu par daudz uzrakstiju /skin 444 , bet rakstiju /skin 44 , vienigais kas ir tas ka 4 pieliku klat ...

Un tas ka W4I tu pats Eskimo un Kikiz nebano ka vini cresh !!! , es pat tikai banka sajaucu skin id !!
Last edited by Verner4ka on 17 Mar 2013, 00:03, edited 1 time in total.
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: Demons.

Post by [BB]Chill »

Verner4ka wrote:
[BB]Chil[oF] wrote:
Verner4ka wrote:
Es tev varu pateikt tiesi ka tas anti-cresher nedarbojas , ieprieks man bija 0.3e uz mana pc , bet sis ir mana brala pc ...
Taka uz ta palika anti-cresh 0.3e versijas
Ko tad tu pārdod anti crasheru ja nedarbojās???


Image

Nevar samelot ka man ir ?

10. Nemānīt lētticīgos un nezinošos spēlētājus, piemēram, "Rakstiet /q, lai saņemtu naudu".
(a) MUTE.
Verner4ka

Re: Demons.

Post by Verner4ka »

Un Lightup tas nav mans skype mans skype - kasparino15 , wnk skaties kam tu dod skype ..


W4I , isteniba es biju arch banka + ka es vareju nocreshojat , es atrados banka , vienigais ka sajaucu par daudz uzrakstiju /skin 444 , bet rakstiju /skin 44 , vienigais kas ir tas ka 4 pieliku klat ...

Un tas ka W4I tu pats Eskimo un Kikiz nebano ka vini cresh !!! , es pat tikai banka sajaucu skin id !!
Bet man ir video par vinjiem abiem + tu vinjiem neka nesaki , taka visiem vienadi notiekumi ...
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Demons.

Post by W4I[Vendetta] »

Verner4ka wrote:Un Lightup tas nav mans skype mans skype - kasparino15 , wnk skaties kam tu dod skype ..


W4I , isteniba es biju arch banka + ka es vareju nocreshojat , es atrados banka , vienigais ka sajaucu par daudz uzrakstiju /skin 444 , bet rakstiju /skin 44 , vienigais kas ir tas ka 4 pieliku klat ...

Un tas ka W4I tu pats Eskimo un Kikiz nebano ka vini cresh !!! , es pat tikai banka sajaucu skin id !!

Nesapratu, man likās, ka bankā tu sajauci ID pa dienu, bet kas vakarā notika, kad Eye un Juan kopā ar tevi izcrašojās?

Par Eskimo un Kikiz, viņi nevienu spēlētāju neizcrašoja, tikai mani, jo goto taisiju pie viņiem, pēc brīdinājuma, lai beidz testēt crašus viņi vairs to nedarīja.

Es tagad off, rīt piemetīšu vēl dažas interesantas lietas.
Verner4ka

Re: Demons.

Post by Verner4ka »

Es sodien vakara nocreshoju tikai /arch banka un ka tas aizgaja pieviniem?
Testet creshus es arii varetu . bet man no kikiz un eskimo meta errorus ... :P
W4I pats tu uz manis testeji creshus + nocreshoji ...
Last edited by Verner4ka on 17 Mar 2013, 08:27, edited 2 times in total.
Locked