EdVeNtEn

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
EdVeNtEn
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 103
Joined: 15 May 2010, 19:53
Location: Aknīste

EdVeNtEn

Post by EdVeNtEn »

1.Tavs īstais vārds. Edmunds
2.Tavs pašreizējais vecums. 18
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu bijis administrators savos serveros un savās mājaslapās.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. viewtopic.php?t=13457
viewtopic.php?t=13358
viewtopic.php?t=6551
5.Kāds mums būs labums no tevis? Es esmu nopietns spēlētājs, bet varbūt ne pietiekami aktīvs, bet man ne īpaši patīk šaudīties pa SF Airport, bet tomēr es parasti serverī esmu, kad nav neviena administratora un tas jums varētu noderēt.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. jau 5 vai 6 gadus
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Pirmais serveris ko vispār sāku spēlēt arī bija BoxG.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Stringis123; edmunds123
9.Kā uzzināji par BoxG community? Mans draugs sāka spēlēt BoxG serveri un ieteica man paspēlēt.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu) Mani sauc Edmunds. Mācos Aknīstes vidusskolas 12. klasē. Nodarbojos ar hokeju, riteņbraukšanu, volejbolu un mūziku: produceju, rakstu liriku, dziedu, spēlēju gitaru, klavieres un akordeonu. Patīk labi pavadīt laiku ar draugiem piektdienas vakaros.

Es zinu ka neesmu ļoti aktīvs spēlētājs, bet esmu gados nopietns cilvēks un man vairs nav stulbības prātā. Esmu serverī pietiekami bieži un varētu jums ļoti labi palīdzēt ar pārkāpējiem. Es protu palīdzēt cilvēkiem un uzturēt kārtību un tie ir administratora pienākumi. kaut vai iedodiet man TEST un redzēsiet - es jūs nepievilšu.

Ar cieņu, Edmunds.
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: EdVeNtEn

Post by Agenda »

ANTI.
1.Tev ir 5līmenis, tas par lielu aktivitāti nerāda;
2.Spēlē jau 5 vai 6 gadus, un reģistŗjies esi tikai 2010. gadā;
3.Uzskatu, ka melo par savu vecumu, pēc tavas uzvedības var spriest, ka nav Tev 18.
Image
Image
User avatar
EdVeNtEn
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 103
Joined: 15 May 2010, 19:53
Location: Aknīste

Re: EdVeNtEn

Post by EdVeNtEn »

Agenda wrote:ANTI.
1.Tev ir 5līmenis, tas par lielu aktivitāti nerāda;
2.Spēlē jau 5 vai 6 gadus, un reģistŗjies esi tikai 2010. gadā;
3.Uzskatu, ka melo par savu vecumu, pēc tavas uzvedības var spriest, ka nav Tev 18.
1. Es taču teicu ka neesmu nekāds aktīvais spēlētājs, jo man nepatīk skraidīt un šaudīties
2. Tāpēc vajadzēja vispirms apskatīt iepriekšējos nikus un tad tikai kaut ko rakstīt.
3. Nosauc vismaz 3 faktus, kas neliecina ka man nav 18. P.S. Pases kopiju atsūtīt? :D
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: EdVeNtEn

Post by Vanaags »

ja jau tu neesi aktīvais spēlētājs,tad jau tu nevari būt nekāds admins. pret.
User avatar
EdVeNtEn
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 103
Joined: 15 May 2010, 19:53
Location: Aknīste

Re: EdVeNtEn

Post by EdVeNtEn »

Kāpēc uzreiz jābūt aktīvam? Es spēlēju bieži, bet neko īpašu nedaru. Itkā visi administratori, kas ir šajā serverī, spēlētu ļoti aktīvi. Visi administratori reti spēlē un nav diezcik aktīvi. Tieši tāpēc es arī rakstīju pieteikumu, lai varētu tieši uzmanīt serveri, nevis lielīties vai izcelties ar to, ka esmu admins
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: EdVeNtEn

Post by Vanaags »

kāpēc tad tev jābūt adminam,ja negribi būt aktīvs? ja pats zini ,ka neesi aktīvs un negribi būt aktīvs,tad jau nav tolks nekāds dot tev adminu.
atteikts.
Locked