shiney1337[TRK]

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
User avatar
[NF]DieHard
Censoņa
Censoņa
Posts: 235
Joined: 13 May 2012, 19:11
Location: Gulce/Valmiera/Bedre :D

shiney1337[TRK]

Post by [NF]DieHard »

Image
Image
Image
Image
Image

Code: Select all

Iznācu no afk kamēr veidoju sūdzību :D
Image
Image
Image
Image
Nu visu laiku rādīja mums savu lamu vārdu vācelīti


P.S domāju pa tik daudz lamuvārdiem kurus viņš nebeidz lietot vēl tgd pienākas brīdinājuma bans
Last edited by [NF]DieHard on 09 Apr 2013, 12:54, edited 1 time in total.
Image
User avatar
broken[TRK]
Censoņa
Censoņa
Posts: 199
Joined: 21 Jun 2011, 16:04
Location: Elegy.

Re: shiney1337[TRK]

Post by broken[TRK] »

kartejais boxg idiots, ko, lai citu saka, tracina tādi idioti, kuri no sevis taisa "LIELOS ONKUĻUS"
braukāju pa visiem /drift un šitie tur arī gadijās, pofig neņēmu galvā braukāju, šie šaut sāk, es itkā neko, otrā reize, kad šauj, es nošauju, un pasaku, lai iet /vw ja jau es tik ļoti traucēju, čalim vēl nepielec, šauj utt talāk. pats saka, liec mani mierā or smth.
talāk pateicu, lai lielais pro elegy tuning jdm swager drift battlo ar mani, viņš protams teica, ka vajag driftot uz "kuram smukāk".
viņš drift battla zaudēja un vēl pēctam braukāja līdzi, nervi šodien mazliet pajāti, bet garīgo uzlabo šādas sūdzības.
Image
brawken
User avatar
[NF]DieHard
Censoņa
Censoņa
Posts: 235
Joined: 13 May 2012, 19:11
Location: Gulce/Valmiera/Bedre :D

Re: shiney1337[TRK]

Post by [NF]DieHard »

shiney1337[TRK] wrote:kartejais boxg idiots, ko, lai citu saka, tracina tādi idioti, kuri no sevis taisa "LIELOS ONKUĻUS"
braukāju pa visiem /drift un šitie tur arī gadijās, pofig neņēmu galvā braukāju, šie šaut sāk, es itkā neko, otrā reize, kad šauj, es nošauju, un pasaku, lai iet /vw ja jau es tik ļoti traucēju, čalim vēl nepielec, šauj utt talāk. pats saka, liec mani mierā or smth.
talāk pateicu, lai lielais pro elegy tuning jdm swager drift battlo ar mani, viņš protams teica, ka vajag driftot uz "kuram smukāk".
viņš drift battla zaudēja un vēl pēctam braukāja līdzi, nervi šodien mazliet pajāti, bet garīgo uzlabo šādas sūdzības.
Vecīt /vw nevar draugs iejiet ar kuru driftoju viņam 1lvl
Image
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: shiney1337[TRK]

Post by Gumybear[Vendetta] »

Ja redzesim , sodisim!


Sudzibu Sledzu.
Image
Locked