TrueStorry

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[SS]TrueStorry
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: 24 Mar 2013, 20:21

TrueStorry

Post by [SS]TrueStorry »

1.Tavs īstais vārds.Mani sauc Endijs.
2.Tavs pašreizējais vecums.Esmu 14 gadus jauns.
3.Tava pieredze "adminēšanā".
(kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Hmm, esmu bijis dažos serveros, bet senu laiku atpakaļ aizmirsu nosaukumus, ja nemaldos biju sūdlaw kādu laiciņu.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Nēsmu forumā laikam nevienu sūdzību taisījis, taču esmu nosūtījis daudzas sūdzības W4I un 1 vai 2 Salmiņam.
5.Kāds mums būs labums no tevis?Es esmu aktīvs BoxG spēlētājs un bieži redzu pārkāpējus, kad citi admini nav online.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Es sa-mp vidēji sa-mp sēlēju 3-5h .

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
Tā es spēlēju no BoxG pirmsākumiem, bet ar jauno niku, sāku neilgi.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Diemžēl neatceros, jo tas bija sen, kad spēlēju pirms atsākšanas.
9.Kā uzzināji par BoxG community?[ Sāka spēlēt draugi, mudināja uzpēlēt, sākumā domāju, kas tā par neizdevusies spēli, bet tad sāku spēlēt vairāk un vairāk kāmēr beidzot iepatikās un kļuvu par samērā aktīvu spēlētāju.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).Kā jau augstāk minēju mani sauc Endijs, mācos Talsu Valsts Ģimnāzijā. 7a.klasē. Esmu dzimis 1998.gadā 12.decembrī.Esmu 1.78cm garš. Brivajā laikā nodarbojos ar vairākiem sporta veidiem - florbols,basketbols,volejbols,futbols, visnopietnāk nodarbojos ar florbolu. Šajā sporta veidā spēlēju kā kreisās malas uzbrucējs. Brīvajā laikā patīk chillot ar draugim. Iziet ārā, pastaigāt pa ciemu. Tā kā mūsu ciemā "Kolkā" nav īpaši ko darīt, tad bieži sanāk, kad vienkārši nonstopā staigājam no viena gala uz otra, kad bija sala sezona, tad vēl samērā bija ko darīt, varējām iet slidot(spēlēt hokeju vai arī vienkārši slidot).

Tagad nedaudz pastāstīšu par to ko daru serverī utt.
Tātad kā jau normāls pusaudzis spēlēju dažas PC spēles ,piemēram, GTA IV, kā jau zināt SA-MP, pārsvarā vairs nespēlēju, bet dažkārt sanāk CS.

Pirmo normālo spēli sāku spēlēt Call Of Duty2, kad šī spēle vēl skaitījās samērā jauna.
Tātad SA-MP spēlēju jau no BoxG pirmsākumiem, diemžēl esmu aizmirsis savus iepriekšējos nikus, jo tas bija ļoti sen, kad spēlēju pirms atsākšanas.
Iekš BoxG man padodas DM. Mīļākais ierocis ir UZI un M4, mīļkās mašīnas elegy (Var uzlabot savas drift prasmes) inferno(Ir laba vadāmība+ ātrākā). Serverī man patīk šaudīties vai ar kādu sarakstīties. Dažkārt, kad nav galīgi ko darīt iekš BoxG, tad nonstopā braukāju un driftoju ar elegy vai arī ar kādu citu mašīnu.

Tas īsumā arī viss. Ja vēl, kas nepieciešams, droši rakstāt skype vai arī sūtat privāto ziņu caur PM.
Last edited by [SS]TrueStorry on 15 Apr 2013, 18:52, edited 3 times in total.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: TrueStorry

Post by Vanaags »

pirmkārt , esi ''svaigs'', otrkārt, datums ar reģistrācija man nepatīk ,treškārt, neuzticos. pret.

un jā, serverī arī esi diezgan nesavaldīgs , vismaz šodien tāds biji.
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: TrueStorry

Post by Gumybear[Vendetta] »

[NWA]Vanaags wrote:pirmkārt , esi ''svaigs'', otrkārt, datums ar reģistrācija man nepatīk ,treškārt, neuzticos. pret.

un jā, serverī arī esi diezgan nesavaldīgs , vismaz šodien tāds biji.
Pret.
Image
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: TrueStorry

Post by Agenda »

Mēnesi atpakaļ "atkal" piereģistrējies tik. Par ātru rakstīt pieteikumu. PRET
Image
Image
User avatar
[SS]TrueStorry
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: 24 Mar 2013, 20:21

..

Post by [SS]TrueStorry »

Viss skaidrs. TC.
Locked