RxTs_dTb

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[fate.lv]RXTS
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1895
Joined: 01 Mar 2008, 11:42
Location: Ādusā!

RxTs_dTb

Post by [fate.lv]RXTS »

1.Tavs īstais vārds. - Gatis
2.Tavs pašreizējais vecums. - 14,5 gadi.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) - Serveri - Agrāk biju admins te pat BoxG, kā arī savos bezjēdzīgajos serveros. Web - Esmu Moderātors te pat BoxG webā, un pašam ir sava mājaslapa ;)
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. - Neesmu rakstījis sūdzības, bet ja pamanu čīteri uzreiz ziņoju Giboxam vai nismo skype!
5.Kāds mums būs labums no tevis? - Nu es tvarstīšu čīterus, mutošu kverpļus, kas nevar savaldīt muti, protams kikošu pingerus. Vārdu sakot, centīšos uzturēt serverī kārtību!
6.Cik bieži spēlē SA-MP. - Pff... Nu sanāk kādas 4 stundas dienā, varbūt vairāk
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. - Nu konkrēti nevaru pateikt, bet iespējam, ka sāku kautkur Februāris-Marts.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. - Top_RiekstinzZz , _LasT_RxTs, RxTs_AmP un vnk RxTs
9.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). - Tātad, mani sauc Gatis dzīvoju es Ogrē, mācos skolā, brīvajā laikā spēlēju SA:MP vai skrūvēju reģipsi( humoriņš) un protams braukājos pa istabu ar traktoru :. Pēc rakstura esmu jautrs, aktīvs. Patīk veikalos ķert hohmu, skolā vārīt sūdus utt. Patīk ''driftot'' vannā :DD Tas itkā īsumā viss.
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: RxTs_dTb

Post by Amish »

REC.
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: RxTs_dTb

Post by [NWA]Dumper »

REC
Image
nismo_AmP
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 907
Joined: 26 Jan 2008, 19:48
Location: Rīga < Ventspils

Re: RxTs_dTb

Post by nismo_AmP »

REC. / ANTI.
_

Re: RxTs_dTb

Post by _ »

REC. :(
Locked