Storm

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

User avatar
yah
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 34
Joined: 01 Feb 2008, 19:25
Location: Balvi

Storm

Post by yah »

Karoch shodien abi ar undead seezham garaazhaa un taisam vaagjus, peekshnji kkaa mistiski tiek iekshaa Storms un pat nezinu kaa panjem atsleedz manas aizsleegtaas mashiinas un aizsleedz ciet ka es nevaru tikt, jomajo! Es tomeer noteereeju savu naudu un laiku vinjas tjuuneejot, bet vinsh panjem un nozog! Tad es vinjam dusmiigs buutams uzdirsu virsuu un vinsh man mute, peectam vinsh mani kick. Shaubos vai taa var zagt mashiinas izmantojot savas admina tiesiibas un tikt vietaas kuraas vinjam nav access! Manupraat vinjam vajag admin tiesiibas nost, jo tomeer tie bija mani vaagji (kopaa divi) un vinsh to uzdirsienu bija pelniijis un veel aiz savas iedomiibas panjem izkicko un veel ar banu draud. Vispaar visiem shitiem kas zog vaagjus garaazhaa vajag banu, pat ja admins, jo atceraties ka taa nav tikai mana garaazha, bet arii Gibox'a un Pikaselja.
Image
_

Re: Storm

Post by _ »

domāšu ko darīt.
nismo_AmP
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 907
Joined: 26 Jan 2008, 19:48
Location: Rīga < Ventspils

Re: Storm

Post by nismo_AmP »

Zagt mašīnas nav aizliegts. Adminiem nav komandas lai atslēgtu mašīnu, aizslēgtā mašīnā var iekāpt tad, ja spēlētājs ir ienācis serverī pēc tā brīža, kad ir uzrakstīts "/lock", tāpēc ik pa brīdim vajadzētu vēlreiz mašīnu aizslēgt. Par iekļūšanu ēkās, diseiblošu to.
User avatar
yah
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 34
Joined: 01 Feb 2008, 19:25
Location: Balvi

Re: Storm

Post by yah »

Nu nez, man bieži vien arī gadās tā, ka pat tad kad neesmu izgājis no spēles tāpat nozog.
Image
_

Re: Storm

Post by _ »

viņš nerunā par to, ka tu izej, bet pa to, ka kāds cits ienāk vēlāk pēc tu esi uzrakstījis /lock.
User avatar
Anus[G_Unit1337L33t][T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1592
Joined: 04 Mar 2008, 14:39

Re: Storm

Post by Anus[G_Unit1337L33t][T] »

Vinsh parasti nostajas pie sienas uztaisa kadam Get un pectam Goto taa vinsh tiek parasti iekshaa
sene
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 06 Mar 2008, 17:47

sss

Post by sene »

ev man ir skrins kur storm par neko 2 dzekus kikoja itka viniem pins liels vinime pins labi ja pie 60 aa un man ir nofo4its kur paradijas kad vini abi kikoti
Image
sals
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 17 Mar 2008, 18:15

Storm

Post by sals »

Tas Storms mani nepaartraukti par neko mani ar apzuku sauj nost un liek muti.Es ar draugu ieejam taja maajaa kur ira tanki un pazukas , Storms vienkaari ieiet ieksaa un muus nosauj , bet tacu taa maaja , jaa un vel Storms visu laiku atstaaj bunkuru valaa , vins arii visu laiku tisa spavnkill un tapeec es domaaju kad vinam vajadzeetu atnemt admin tiesiibas.
User avatar
yah
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 34
Joined: 01 Feb 2008, 19:25
Location: Balvi

Re: Storm

Post by yah »

Hei, šodien ap pusdienlaiku nismo nobanoja Stormu, bet kā viņš dabūja unban? SMS aizsūtīja? Ja jā tad atvainojos par pārpratumu...
Image
User avatar
Herbis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 22
Joined: 01 Mar 2008, 23:11

Re: Storm

Post by Herbis »

es tagad sudzos...
ble tas (es tagad rauju ķepā, bet neņemiet to vērā) neparko vnk izkiko no se3rvera mani..es braukaju ar tanku pas sf airport..man viens no macha sak shaut e s sho uzspridzinu..vel storms sak shaut..sho tad ari novacu shis izkicko un raksta lasi noteikumus..wtf ble ar tanku braukt nevar..un kills bija pamatots :/
User avatar
Anus[G_Unit1337L33t][T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1592
Joined: 04 Mar 2008, 14:39

Re: Storm

Post by Anus[G_Unit1337L33t][T] »

jaa es Redzeju man likas ka tas Bija tizli :D
User avatar
Punisher
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 25
Joined: 14 Feb 2008, 15:36

Re: Storm

Post by Punisher »

pizdec vnk, ko jus 4iikstat? storm pa jums kko suudzas, un tas screen bija nožēlojams! mnp ir jakicko, ja ping ir virs 700!! :@ zb, storm neielika shodien suudziibu, pa to, ka nismo vinu ban neparko! tikai par 1goto naw jaliek bans!
jah tew neinaca praataa, ka tie bija lagi? serverii peedeejaa laikaa diezgan bieži ir tam liidziigi gļuki! :P jogurt ko tu tur murgoji es nemaz nesapratu! xD bet par seeni man 4ista reeka paraava! es biju blakus! un redzeeju, ka tiem abiem ping bija diezgan liels! sals nevajag vinam buriit virsu! nebuus mute! noteikumos mnp ir raxtiits: ja lamajas 4ata, tad vajag mute! storm pasutija sms ja kas... :P herbi, es nestriidos, bet noteikumos ir raxtiits, ka nedriikst pat teemeet uz japkaadu adminu! (nopietni, tur taa bija raxtiits) storm iegaumee visus goboxa raxtiitos noteikumus, bet juus sudzaties kaa nezin kas! :@ nenemat ļaunaa, bet man 4ista jau zb! :@
Image
Image
_

Re: Storm

Post by _ »

Gibox wrote:1. Nelietot nekādas papildprogrammas (čītus);
2. Publiski nelamāties! Tikai pa pm;
3. Netaisīt spawn kill! (nešaut spēlētājus vietā, kur viņi parādās)3 spawnkill=kick;
4. Neprasīt "kā uztaisīt savu serveri";
5. Nereklamēt serverus! Ja reklamē serverus = BAN, bez brīdinājuma;
6. Respektēt adminus;
7. Neprasīt adminiem naudu vai ieročus;
8. Ziņot par čīteriem (obligāti vajag video vai bildi!);
9. Nešaudīties stunt vietās!

Pagaidām viss. Ar laiku tiks pievienoti vēl noteikumi!


Ja neievērosi noteikumus tiksi BANOTS!
Gibox wrote:1.Nelietot nekādas papildprogrammas (čītus).
2.nelietot savas admina tiesības pret citiem spēlētājiem un adminiem!
3.pirms bano čīteri pārliecinies vai viņš patiešām čīto!
4.ja spēlētājs prasa: "kā uztaisīt savu serveri" admins drīkst viņu izmest(kick).
5.nereklamēt serverus!
6.izpalīdzēt spēlētājiem ja viņi kautko nesaprot!
7.regulāri apmeklēt forumu!
8.nespawnot sev vai citiem spēlētājiem minigun vai bazuku.
9.announce lietot tikai tad ja tas ir nepieciešams nevis lai piemēram pateiktu: "kā iet? : D".

Pagaidām tas viss. Ar laiku noteikumi tiks papildināti!

Leveli un komandas:
Level 1: /screw /unscrew /link /ubme /slap /spec /specoff /a(dminchat)
Level 2: /mute /getinfo /asay
Level 3: /goto /get /weather /time
Level 4: /end /kick /gravity
Level 5: /ban
Level 6: /makeadmin /lockserver /unlockserver
Level 7: Not visible on /admins list



Ja neievērosi noteikumus tev tiks atņemtas admina tiesības vai samazināts levels!!!
Es te tākā neredzu nevienu noteikumu ko punišers nosauca.
User avatar
Punisher
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 25
Joined: 14 Feb 2008, 15:36

Re: Storm

Post by Punisher »

es atceros, ka bija taads noteikums!!!!!!! godiigi! mosh tgd mainijies :D bet storm laikam nezinaja jaunos noteikumus! es 4ista atceros, ka bija taads noteikums! vienalaga nevajadzeja acc nost! :P
Image
Image
User avatar
Punisher
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 25
Joined: 14 Feb 2008, 15:36

Re: Storm

Post by Punisher »

emm, ja kas tur nebija taads noteikums, ka par 1 get banu vajag!

wai tad tu nismo nonjemi acc nost?

un par iepreiksheejaam reizeem, kad fus1on 1 reizi kill nismo, un uzreiz ban!

shaubos, ka tu gibox vinam nonjemi admina tiesiibas, pa visam taam reizeem, kad vins kadu bann! :P bet par to, ka storm uzlika mute, tam kursh lamajaas un spamoja, uzreiz acc nost! tas vnk naw godiigi!
Image
Image
Locked