rumbiic

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
rumbiic
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 14
Joined: 06 Oct 2008, 18:42
Location: Cēsis

rumbiic

Post by rumbiic »

  • Arvils Ozoliņš
  • 15
  • PoC Gaming RPG, RTermo. Un vēl ir milzīga pieredze ar web veidošanu (pārsvarā IPB vai phpBB). Esmu ņēmies arī ar reāli daudzām programmām (PS, Flash, MTA, CamHack, Vegas u.c.). Kopā administrators esmu bijis 16 vietās (serveros un webos).
  • Ar sūdzībām forumā īpaši neaizraujos, bet tā vietā izmantoju /report komandu (protams, ja kāds admins ir online).
  • Es pieskatīšu serveri, piespriedīšu attiecīgos soda mērus katram, kurš pārkāps noteikumus. Kā jau minēju augstāk, esmu ar bagatīgu administrēšanas pieredzi, tāpēc diezvai likšu jums kādreiz vilties.
  • SA-MP spēlēju katru dienu, vairākas stundas, pārsvarā BoxG serverī.
  • Esmu kopā ar jums jau vairāk nekā gadu, bet pa vidu ieturēju pauzi, bet nu atkal aktīvi darbojos serverī.
  • Serverī esmu spēlējis arī ar niku Krekeris.
  • Dienu sadalu trijās daļās - skola, bmx un pc. Pie pc sanāk pavadīt visilgāko laiku. Katru dienu rokos internetā, meklējot jaunas fīčas un veidoju daudzas lietas. Esmu pat izveidojis uTorrent autostarter programmu, kura utorrentu automātiski ieslēdz plkst 20:00 un izslēdz plkst. 13:00 (lai pa dienu nečakarētu i-neta ātrumu, bet lai pa nakti seedojās). Manā kontā ir 7 forumi, no kuriem visveiksmīgākais ir Wigoo LS. Pirms neilga laika sāku veidot pats savu RPG serveri, bet viss pajuka, jo tā arī neatradu, kur serveri uzturēt. Pēdējā laikā SA-MP ir kļuvusi par manu mīļāko spēli (GTA vispār man baigi patīk, bet, tā kā GTA IV man nepavelk, tad nekas cits kā SA neatliek) xD.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: rumbiic

Post by [NWA]Dumper »

Pirmkārt man nepatīk tavs niks.
Ortkārt paspēlē ilgāk, pēc tam mēģini pieteikties.

Pret.
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: rumbiic

Post by Kichyss »

Vai man tā liekas vai arī tu mūs uztver par kkādiem čaļiem, kas nedraudzējas ar galvu?
Nošāvis: 36
Nomiris: 58
Nošāvis nenomirstot: 6
Nauda: $46100
Neliecina ka tu te spēlētu, tjipa es arī varu izdomāt ienākt uz 30min paspēlēt, uzrakstīt pieteikumu un skriet laukā ar prezervatīvu galvā bļaujām "Jeee, esmu administrātors!" (bet es to nedarīšu)
Anti
User avatar
rumbiic
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 14
Joined: 06 Oct 2008, 18:42
Location: Cēsis

Re: rumbiic

Post by rumbiic »

Nezinu, vai drīkstu strīdēties pretī, bet kas vainas manam nikam? Man pašam patīk un vai tad tas nav galvenais? xD

EDIT: Kā jau teicu, esmu bijis arī Krekeris. Ar to drusku aktīvāks, tas tiesa. Un es vairāk koncentrējos uz jautri pavadītu laiku, nevis citu cilvēku apšaušanu vai naudas vākšanu (piem. ar boingu aizteleportēties uz sk8parku. xD vai arī ar laivu nolekt no Chilliad, un kur, pie velna, ir pazudušas mahas, kas bija uz Chilliad?).
User avatar
AzeD[ADT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 448
Joined: 27 May 2008, 18:39

Re: rumbiic

Post by AzeD[ADT] »

anti
Image
User avatar
[AoD]Kaspars
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1625
Joined: 07 Feb 2008, 16:20

Re: rumbiic

Post by [AoD]Kaspars »

ANTI!
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: rumbiic

Post by [AoD]Aleksis »

neesmu manījis no tevis nekādu lielo aktivitāti, PRET.
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: rumbiic

Post by heisyournewgod »

anti :DDD ^^
Locked