CBC :: CER :: CT :: C&H

Ja vēlies serverī noorganizēt kādu pasākumu, tad vari to pieteikt šeit, un mēs palīdzēsim Tev to noorganizēt.

Moderator: Moderatori

Failer
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: 25 Oct 2009, 13:22

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by Failer »

visu cieņu VodKer par pasākumiem CBC un citiem.
bet kāpēc traucē citus CBC pasākumus kurus tu nevadi, šaujot uz dalībniekiem??? (doh)
ņemot vērā tavus rakstītos noteikumus, par šaušanu uz citiem CBC
dalībniekiem pat var noraut kick. :D)
kad tev jautā kāpēc tā dari!
Tu ataisnojies ar šo topiku kurā itkā esot rakstīts ka
VodKers ir vienīgais, apstiprinātais, oficiālais CBC vadītājs
un citi Pleyeri nedrīks rīkot CBC

ja tā tas ir un tu tā drīksti rīkoties tad tam vajadzīgs arī kāds oficiāls admina apstiprinājums

jo pretējā gadījumā par tevi var taisīt skinus un likt sūdzības
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by Certain[ADT] »

Jā, skini dikti kaitēs Vodkeram.. :/

Neoficiālus pasākumus drīkst traucēt. ;) Ja ir sarunāts ar kādu no adminiem, tad cita runa. Bet uz savu galvu kad jus taisat un kāds to iztraucē, nekas slikts nav. :)
Failer
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: 25 Oct 2009, 13:22

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by Failer »

Letaalais[TITNS] wrote:Jā, skini dikti kaitēs Vodkeram.. :/

Neoficiālus pasākumus drīkst traucēt. ;) Ja ir sarunāts ar kādu no adminiem, tad cita runa. Bet uz savu galvu kad jus taisat un kāds to iztraucē, nekas slikts nav. :)
ja godīgi neatradu tevi adminu listē, taka tavs viedoklis ir subjetīvs
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by Certain[ADT] »

Es kaut zilbi izteicu ka esmu admins? Tu laikam nesaprati ko es uzrakstiju. ;)
Paskaidrošu primitīvāk - Drīkst traucēt ja tas kurš taisa to CBC nav neko sarunājis ar kādu no adminiem kas ir online, lai pieskatītu kārtību. Ja nav tāda admina kas seko šim te līdzi, kas man var liegt traucēt? Noteikumos nav teikts ka tādus neorganozetus pasākumus traucēt nevar. Bet ja tur ir iejaukts admins, tad jāklausa adminu un traucēt nevar.
Failer
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: 25 Oct 2009, 13:22

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by Failer »

Letaalais[TITNS] wrote:Es kaut zilbi izteicu ka esmu admins? Tu laikam nesaprati ko es uzrakstiju. ;)
Paskaidrošu primitīvāk - Drīkst traucēt ja tas kurš taisa to CBC nav neko sarunājis ar kādu no adminiem kas ir online, lai pieskatītu kārtību. Ja nav tāda admina kas seko šim te līdzi, kas man var liegt traucēt? Noteikumos nav teikts ka tādus neorganozetus pasākumus traucēt nevar. Bet ja tur ir iejaukts admins, tad jāklausa adminu un traucēt nevar.
a kā tu vari teikt ka drīkst traucēt ja neesi admins ?!!! O_o
iesaku tev vēlrez pārlasīt VodKera rakstītos noteikumus, kuros nekas nav minēts par VodKeri kā vienīgo oficiālo vadītāju un vienošanos ar onlainā esošu adminu!!
Vodkers uzrakstīja CBC pamat noteikumus kurus jāievēro jebkuram, arī pašam VodKerim, kad šo pasākumu vada kāds cits
Quattro2.2[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 146
Joined: 20 Sep 2009, 14:18

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by Quattro2.2[777] »

Maileris[G] wrote:
Letaalais[TITNS] wrote:Es kaut zilbi izteicu ka esmu admins? Tu laikam nesaprati ko es uzrakstiju. ;)
Paskaidrošu primitīvāk - Drīkst traucēt ja tas kurš taisa to CBC nav neko sarunājis ar kādu no adminiem kas ir online, lai pieskatītu kārtību. Ja nav tāda admina kas seko šim te līdzi, kas man var liegt traucēt? Noteikumos nav teikts ka tādus neorganozetus pasākumus traucēt nevar. Bet ja tur ir iejaukts admins, tad jāklausa adminu un traucēt nevar.
a kā tu vari teikt ka drīkst traucēt ja neesi admins ?!!! O_o
iesaku tev vēlrez pārlasīt VodKera rakstītos noteikumus, kuros nekas nav minēts par VodKeri kā vienīgo oficiālo vadītāju un vienošanos ar onlainā esošu adminu!!
Vodkers uzrakstīja CBC pamat noteikumus kurus jāievēro jebkuram, arī pašam VodKerim, kad šo pasākumu vada kāds cits
Apstiprināti ir mani pasākumi un noteikumi, Gibox to ir apstiprinājis.
Visi pārējie ir neoficiāli pasākumi, kurus drīkst traucēt, par kuru sodāmība NAV.
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by V[Vendetta] »

Sodīs gan viņus, parādi kādu pierādījumu, ka tikai tu drīksti rīkot.
Image
Quattro2.2[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 146
Joined: 20 Sep 2009, 14:18

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by Quattro2.2[777] »

o4d[ADT] wrote:Sodīs gan viņus, parādi kādu pierādījumu, ka tikai tu drīksti rīkot.
IZLASI NOTEIKUMUS PIRMAJĀ LAPĀ.
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by V[Vendetta] »

Uzrakstītais ir viens, bet vai tev ir kkas cits, ko neesi tu rakstījis kkad?
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by Amish »

tad sanāk vodkers kaut ko izdomā kā izklaidēt cilvēkus serverī, un varbūt viņš vēlas aizsargāt savu izgudrojumu un iet liegt to izmantot citiem, bet jūs viņu par to sodat ?? tās ir tās pašas autortiesības. Pēc būtības jābūt tā, ja viņš to ir izdomājis, tad viņš pats var sastādīt noteikumus kādus vēlās un administrators to apstiprinās, un o4d, tev tur būs jau mazākā teikšana, par ko sodīt un par ko nē, jo tu nēsi nedz admins kas apstiprināja sodus priekš cbc, nedz cbc izgudrotājs. Takā nediktē savus noteikumus.
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by V[Vendetta] »

Atkal tu...
Vienreiz izrunājies ar giboxu un uzzini to, ka par visiem rīkotajiem cbc var likt jailā, vienalga vai tas būtu vodkera taisītais vai kaimiņa mišas. Tas, ka tu gribi izjaukt citus ar saviem ūber rpg gājieniem, tas ir skaidrs kā diena, bet tad vismaz neņem ārā no jaila tos, kas ir sodīti par traucēšanu.
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by Amish »

es ar rpg netraucēju cbc. un tu laikam esi pārāk dumjšs lai saprastu, ko es tev cenšos ieskaidrot.
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by V[Vendetta] »

Man tev parādīt skrīnus, kur tu izskaties par to, ka esi runājis ar giboxu un viņš ir teicis, ka drīkst šaut visus cbc un traucēt, kurus nerīko vodkers vai ar tos, kros tu ņem ārā cilvēkus, kurus es ieliku par traucēšanu? Par to es tagad runāju. Tā kā piedod, bet dumjš neesmu es, bet varbūt paskaties spogulī, pirms kādu apvaino.
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by Amish »

nesāc apspriest mani, bet izlasi kārtīgāk manu pirmo postu cītīgāk, un ja nepielec, tad vēl cītīgāk, un iemācies pareizrakstību.
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: CBC :: CER :: CT :: C&H

Post by V[Vendetta] »

Tad cilvēki nedrīkst izteikt to, ko domā?
Ja piesienies par pareizrakstību, tad varbūt paskaties uz sevi no sākuma. Teikumi ir jāsāk ar lielo burtu, skolotāja kungs.
Image
Locked