Seeeeccccccccc

Moderator: Moderatori

User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Seeeeccccccccc

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Tak samierinies, apkārt nav rožu lauks, jāpierod pie cilvēkiem.

+ Kādēļ tēmas nosaukums ir Seeeeccccccc? Aizmigi ar galvu uz klavietūras?
Duo
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 90
Joined: 21 Oct 2008, 23:35

Re: Seeeeccccccccc

Post by Duo »

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
..........................
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Seeeeccccccccc

Post by Kichyss »

Piedod saulīt, saprotu ka tev mans smaids patīk, bet starp tevīm un manīm nekad nekas nesanāktu, tam nav nekāda sakara ar to ka esmu tavs Dievs, bet gan:
1. Man neintresē čaļi;
2. Es neesmu reliģiska persona, jo man no tādiem mēsliem nav vajadzības, ne man zeltu vajag, ne man dimantus vajag, ne arī vienkāršo pasaules pamešanas pamācību.
3. Atšķirībā no tevīm, man tavs smaids nepatīk.

Un piedod velreiz, bet pie tevīm nebraukšu, man bail, ja jau tu esi tāds mīlas putniņs.
Duo
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 90
Joined: 21 Oct 2008, 23:35

Re: Seeeeccccccccc

Post by Duo »

187 nelecies arii man pie kajas kur es vinam esu ja jau buutu nopietns dzeks tad jau seit nebutu muljka dzisana caur web ew psc tagad vinam lagernajam pateicu reali ko domaju un tagda parejie klups virsu doght nozelojami!Un tagad tikai glupas atmazkas nevajag ew tu duo esi la la lautt.doght pienjem ari sec to ka tu reizem uzvedies ka ....
MaelStormer vispar aizveries lo** aiz mammas datora tadi ka tu prot tikai uhh dirst virsu ko es tagad nedaru vnk pasaku ko domaju.Un vsp sec tev kkas ar saprasanu klibo vnk pedziki raksta tadas huj** ka tu iepriekseja posta un tagad atkal sec meetas varoni !ja taisniba acis koz tad aizveries reizi netelo neesi tu te varonis saviem 18 gadiem vari iet pakartiesutt lagernais!!!!!!!!!!!
..........................
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: Seeeeccccccccc

Post by Certain[ADT] »

Lasot tavus postus, man viekārši smiekli nāk. xD
Tik nesakarīgi raksti, vāks. Pilniba piekrītu SEC'am, pat brīnos ka SEc vel kko te raksta, parasti šitadiem muļķiem viņam nav laika.
Duo
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 90
Joined: 21 Oct 2008, 23:35

Re: Seeeeccccccccc

Post by Duo »

Vsp aizveries ,lien atpakal pikačū bumba !
..........................
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Seeeeccccccccc

Post by Kichyss »

Image

+ LOL, episks topiks, raud par to ka citi kautko saka, ja šis ir publisks forums ,nevis skype čats vai pm.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Seeeeccccccccc

Post by heisyournewgod »

:D kāds drosmīti sarijies sēžot pie pc un domājot ka ir baigais vecis :D :D :D :D :D :D :D
daudz bezjēdzīgi smaidiņi, ftw
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Seeeeccccccccc

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Duo_dnb wrote:MaelStormer vispar aizveries lo** aiz mammas datora tadi ka tu prot tikai uhh dirst virsu ko es tagad nedaru vnk pasaku ko domaju!
Un es pateicu kā tev labāk būtu, bet nē tev jāstreso.

Ķipa kautvai man skolā ejot, nav debīli kretīni kas krīt uz nerviem? Ir, vienkārši jāpierod pie viņiem.
Un vēl gribi lai kāds pret tevi kautcik normālāk izturās, ja jau pat tēmas nosaukumu nemāki uzrakstīt.
Duo
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 90
Joined: 21 Oct 2008, 23:35

Re: Seeeeccccccccc

Post by Duo »

MaelStormer wrote:
Duo_dnb wrote:MaelStormer vispar aizveries lo** aiz mammas datora tadi ka tu prot tikai uhh dirst virsu ko es tagad nedaru vnk pasaku ko domaju!
Un es pateicu kā tev labāk būtu, bet nē tev jāstreso.

Ķipa kautvai man skolā ejot, nav debīli kretīni kas krīt uz nerviem? Ir, vienkārši jāpierod pie viņiem.
Un vēl gribi lai kāds pret tevi kautcik normālāk izturās, ja jau pat tēmas nosaukumu nemāki uzrakstīt.


Hmm tikai tāpēc, ka pasaku ko domaju ir jānodirš?!
..........................
Biohazzard
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 31
Joined: 07 Nov 2009, 10:01

Re: Seeeeccccccccc

Post by Biohazzard »

Duo_dnb wrote:187 nelecies arii man pie kajas kur es vinam esu ja jau buutu nopietns dzeks tad jau seit nebutu muljka dzisana caur web ew psc tagad vinam lagernajam pateicu reali ko domaju un tagda parejie klups virsu doght nozelojami!Un tagad tikai glupas atmazkas nevajag ew tu duo esi la la lautt.doght pienjem ari sec to ka tu reizem uzvedies ka ....
MaelStormer vispar aizveries lo** aiz mammas datora tadi ka tu prot tikai uhh dirst virsu ko es tagad nedaru vnk pasaku ko domaju.Un vsp sec tev kkas ar saprasanu klibo vnk pedziki raksta tadas huj** ka tu iepriekseja posta un tagad atkal sec meetas varoni !ja taisniba acis koz tad aizveries reizi netelo neesi tu te varonis saviem 18 gadiem vari iet pakartiesutt lagernais!!!!!!!!!!!
Tā, te es redzu nesakarīgu burtu salikumu no kura nav nekādas jēgas.
Pamēģini izmantot šito " , " simbolu savā tekstā. To sauc par komatu.
Skatos ka izsaukuma zīmi tu esi labi iepazinis. Bet nav nepieciešams izmantot viņu šādi "!!!!!!!!!!!" (Tā kā Tu viņu izmanto)

Pacenties rakstīt saprotamāk ! (Redzi - tur bija tikai viena izsaukuma zīme. Bet par domu zīmi mēs mācīsimies nākošajā stundā) :)
Duo
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 90
Joined: 21 Oct 2008, 23:35

Re: Seeeeccccccccc

Post by Duo »

Un ko tu vel te piekasies ?Man ir pie dir*** ka es seit rakstu cik es zinu seit nav nekads pareizrakstibas konkurs!Viss esu izblaustijies :D varat slegt topiku.
A un ja kadam vel nav ko darit var iemest kadu postu kur vins parada ka prot loti labi un pareizi rakstit + kko uzdirst ne pa temu (kads kas nav iejaukts mana un sec strida) !
..........................
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Seeeeccccccccc

Post by heisyournewgod »

re, tl.


man +1 posts, visi apmierināti :)))
Locked