Propi bāzēs.

Moderator: Moderatori

User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Propi bāzēs.

Post by Abrams[T] »

Iesākšu ar to, ka tas ir negodīgi, ka propi ir bāzēs un pieeja ir tiem, kuri ir to bāžu īpašnieki vai ir attiecīgajā klanā. Piemērs, piemērs būtu SS un 888 bāzes, īpašumu nosaukumi būtu ''Mall'' un Crap&Co'', vajag vienreiz adminiem izdomāt, vai pie tiem ''labajiem'' īpašumiem var iet visi, jo bāžu īpašnieki neko nav maksājuši, lai tiem būtu īpašumi bāzēs, kuri ir visulaiku brīvi ar 12'000 un 7'000 ienākumiem, kas ir pamatīgs +, jo mums visiem tie īpašumi ir jāmeklē, bet viņi ieiet un dabū propu, kas pelna vairāk nekā citu spēlētāju kopējie ienākumi. Ja tie nav maksājuši giboxa, tad kapēc vispār viņi var pirkt tos īpašumus? Viņiem tie īpašumi ir tikai tādēļ, ka viss šitais pasākums ar apdeitiem un janajām BoxG versijām jau tikai iesākts ļoti, ļoti sen, vasarā, kad šito bāžu te nebija. Un vel gribētu piemest, to ka šodien notika ļoti jauks notikums, dēļ kurā leģendu iemeta cietumā, par neko, tikai par to ka brauca uz to vienu no īpašumiem, kas atradās SS bāzē ''Mall''. Cik zinu, tad iemeta cietumā skilleds. Tad ienāca marča un lūk, otrs īpašums ''Crap&Co'' piederēja čozenam, kas tika tur arī bugojot, vienalga vai ar tanku izleca vai ar jetpaku, man vienalga kā, bet tas ir bug. Īpašums tikai pārdots un admins skilleds uzreiz nopirka to īpašumu, ar tādu pašu paņēmienu kā to gribēja izdarīt leģenda. Leģenda te man un maŗca teica, ka viņš pirmo reizi uzsprāga ar tanku, tad vel kaut kas, un tikai tad kad viņš brauca bugot pēc ļoti ienesīgā īpašuma, tas dabū 5'000 cietumu, tikai tādēļ, ka viņa niks killīstā, bija parādījies jau vairākas reizes. Tāpēc admins skilleds, pat nespecojot [ laikam ] iemeta cietumā. Runājot mumblē ar adminu marču, es uzreiz teicu, lai met cietumā par to, ka pērk īpašumu no tās nolādētās bāzes, bet marča ieslīka garās un asās pārunās ar skilledu, pēc tam leģendu izvilka no cietuma. Es ar visu šo gribēju noskaidrot atbildes uz dažiem jautājumiem, 1) Kapēc SS un 888 bāzes īpašnieki un klana iemītnieki drīkst izmantot šos īpašumus, neskatoties uz to, ka tiem tie īpašumi ir negadījuma pēc tur. 2) Kapēc šos īpašumus nedrīkst izmantot visi un visiem būtu vienādas tiesības uz šiem īpašumiem, saprotu, ka lai tiktu bžē ir jābugo, bet KAPĒC, mums, kuriem nav bāzēs īpašumu ir šitā jācieš. Jo parasti ienāk kāds no šō klanu biedriem nopērk tos labos īpašumus un dzīvo laimīgi. Ja jūs man atbildēsiet uz šiem vieglajiem jautājumiem kā nākās, tad es samierināšos, ja tomēr es maldos, bet ja nē, tad domājiet paši. Un, jā, labākais būtu vienkārši pārlikt vai izdzēst tos īpašumus, lai tie nekārdina acis citiem. Karoč veiksmi un gaidu atbildes un viedokļus no adminiem un servera spēlētājiem.

EDIT, ša izlabošu kļūdas.
Last edited by Abrams[T] on 26 Mar 2011, 10:25, edited 1 time in total.
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Propi bāzēs.

Post by Skilled[O] »

ābram, diemžēl es ''Legendu'' specoju un paņēmu screenus kā bugo ar liftu, un es to propu ''crap'' nopirku ar izpletni, un tas neskaitās bug, bug skaitās,ja tu tiec kādā bāzē ar lvl palīdzību. Un mārča man draudēja, labi izņēmu ''Legendu'' un teicu,ka mārča atbildēs par to,ja jails bija patiess.

Bildes:

Image
Image
Image
Image
Last edited by Skilled[O] on 26 Mar 2011, 10:30, edited 2 times in total.
Image
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Propi bāzēs.

Post by Marcha[T] »

Krč man ir 2 priekšlikumi -
1) Tos propus var pirkt pilnībā visi
vai
2)Tos propus nevar pirkt neviens , pat tie kuriem ir bāze , un soda par to ar kick..


Skilled man po , mož ka man būs wārna , bet lūdzu iegādājies smadzenes vai aizej attīsties...KAUT VAI TU DRĀŽOTIES TUR PAŅEMSI PROPU , TEV NAV ACCESS , TEV NEDALEC?
Nesaprotu kāpēc tādām vēl ir admina tiesības , citus soda , bet pats bez pieejas pērk propus..
JA VISI TAD VISI , JA NEVIENS , TAD NEVIENS
Last edited by Marcha[T] on 26 Mar 2011, 10:30, edited 2 times in total.
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Propi bāzēs.

Post by Abrams[T] »

Nemaz neskaitās, kāda sūda pēc, izpletnis neskaitās bug? Labi, man vienalga, lai nav bug, bet tev nav piejas pie šīs nolādētās bāzes. Tu, būdams admins nezini, ka tev nav pieeja bāzei? Ieliec te tos scrēnus, jo es arī varu pateikt daudz ko, ka man ir tramvajs garāžā.
Last edited by Abrams[T] on 26 Mar 2011, 10:28, edited 1 time in total.
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Propi bāzēs.

Post by Skilled[O] »

tu maz zini,kas ir bug?

edit: manā pirmajā postā ir screen.
Image
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Propi bāzēs.

Post by Abrams[T] »

Tu maz zini,ka tev nav pieejas b'azei, iedolbī to mozgās. Apniki. Tu tiec tajā nolādētajā bāzē ar izpletņa palīdzību, tas nav bugs? Takš ko tu te man mozgas jāj.
Last edited by Abrams[T] on 26 Mar 2011, 10:33, edited 1 time in total.
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Propi bāzēs.

Post by MusicLife »

Pilnīgi piekrītu ABRAMAM, tas nau godīgi, ka ss un 888 klana bāzēs ir propi!
Viņiem tad jau nevajaga lauzt galvu, eu varbut tas props ir brivs varbut tas utt.
Viņi vienkārši ieiet serveri pieskrien atri pie propa uzraksta /buyproperty un viss ir labi, bet mums jadomā kur lai dabu labu propu!
ABRAM Malacis ka uzrakstiji šādu garu, labu Tekstu. Iespējams tos propus noņems un mūs nekardinās :.
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Propi bāzēs.

Post by Abrams[T] »

Labi, labi, lai tā būtu, ka leģenda bugoja bāzē, bet kāda sūda pēc tu pats bugo un sevi neliec cietumā, bet citus tu tā āši liec cietumā.
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Propi bāzēs.

Post by Skilled[O] »

izpletnis ir bug? rofl.. no kura laika? jaunu noteikumu izdomāji? Bugošana bāzēs skaitās ar lvl palīdzību, es izmantoju lvl ?
Image
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Propi bāzēs.

Post by Marcha[T] »

Skilled tu esi mozgā pists bērnībā, tev palīgskolu nevajag? Es ervuham parādiju, kā pat tikt pie propa ,viņš neko neteica , ja var tad var visi , un leģenda jau ofic gāja pēc tā propa , tajā pašā laikā tu jailo par bugu , bet pats nopērc propu bāzē kur tev nav pieejas.
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Propi bāzēs.

Post by Skilled[O] »

Tad to vajag paziņot visiem adminiem. Bet es legendu pieķēru buggojam, un es darīju savu darbu.
Image
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Propi bāzēs.

Post by Abrams[T] »

Davai, davai, dirs vel par izpletni, mani maz jāj, tu tiec bāzē ar citiem līdzekļiem. TAS IR BUGS : ? Nu, jā, izdmā vel kaut ko, mani maz krata, tu tiec bāzē, tas nav bugs : ? Tas nav no-access : ? Karoč, man pajāt, dzīvo savu dzīvi, dzīvo savā iedomu paradīzē, kur ir vienradži un daudz varavikšņu, karoč veiksmi, tiec tālāk par vienu teikumu '' Izpletnis ir bug : ? ''.
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Propi bāzēs.

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Vecīt tu vispār nēsi savu iemeslu izdomājis līdz galam, ja reāli man priekšā stāv bāze ar 25 automašīnām un ar ieročiem kuriem ir max lodes, iedomājies tās bāzes īpašnieku, ja pusserveris lido iekšā ar izpletņiem pēc ieročiem, tas jau taka neskaitās no-access, ne?
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Propi bāzēs.

Post by Skilled[O] »

Nu ja nav ak, tad jā. Bet ja ir AK, dažas sekundes un miris.
Image
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Propi bāzēs.

Post by Abrams[T] »

Bet pa tām sekundēm var ieraudzīt divus ziļonus un mazu zaļu mājiņu, kura ienes labu piķi.
Post Reply