Kā SA-MP ielikt diskus? Jautājums.

Rodas jautājumi? Iegriezies šeit un uzzini atbildi.

Moderator: Moderatori

Post Reply
captive.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: 17 Mar 2011, 21:23
Location: iz soliņa

Kā SA-MP ielikt diskus? Jautājums.

Post by captive. »

Kāds lūdzu var pastāstīt kā Sa-Mp var ielikt mašīnu diskus modotos? man serverī daži pajoļi teica ka var, bet es domāju ka nevar, jo kad es ielieku kādus disku modus, man parastajā GTA SA un MTA tie diski ir viss, un normāli, bet samp`ā tie diski ir balti - bez textūras!
Man tie pajoļi teica ka Mustards(laikam) braukā ar modotiem diskiem.
User avatar
Sampo
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 103
Joined: 23 Oct 2010, 18:24

Re: Kā SA-MP ielikt diskus? Jautājums.

Post by Sampo »

atrodi failu disku tas ir Txd un vēl tur kkads. panem ar img tool iebaz gta img failaa un braukkā. Var būt kraši. vienu sa jau sacakarēju. Kā arī tiem pajolielm kas teica tiem bij taisniiba jo pat parastaja sa vinji strādā. Pats meģināju. :/

am un tos failus vaig uzmaukt pa virsu tiem kas ir gta.img failaa. drošāk taisīt tā saucamo backupu ja negrib lai vēlāk samp crasho, un lai tas nebūtu jāpārinstelē.
Image
captive.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: 17 Mar 2011, 21:23
Location: iz soliņa

Re: Kā SA-MP ielikt diskus? Jautājums.

Post by captive. »

Eu, a man ir tāds SA kur nav tāds wheel_SR1.txd, man ir tikai wheel_sr1.dff
Man diski tādi kuriem ir wheel_sr1.txd nestrādā, jo man nav kam likt pāri to txd failu... Man liekas tur tā textūra diskiem ir tikai vehicles.txd failā kas nav GTA3.IMG iekšā.
User avatar
Sampo
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 103
Joined: 23 Oct 2010, 18:24

Re: Kā SA-MP ielikt diskus? Jautājums.

Post by Sampo »

tad vnk piewinu to wheel_SR1.txd caur file add vai kā tur bij un spēlē tālāk. tā pat ja nesakrīt nosaukumi vnk pievienu jaunu img.

dari kā saku un viss ies ;)
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Kā SA-MP ielikt diskus? Jautājums.

Post by bobiksv6k[1337] »

Tātad. Pats esmu licis, man viss strādā.
1) Nahrenizējam visus wheel_.dff failus no gta3.img faila ar IMGTool.
2) Pievienojam wheel_.dff un wheel_.txd visus modotos failus gta3.img failā ar IMGTool.
3) Liekas, ka viss ir izdarīts? Nē! veh_mods.ide fails. Atrodas laikam data/maps/veh_mods mapē. Ja neatrodas, tad vnk pameklē pa citām mapēm un nepuksti šeit. To veh_mods.ide failu atveram ar notepad. Atrodam, kur ir, piemēram wheel_gn1. Būs wheel_gn1, vehicle. Tas vehicle norāda, no kura faila viņam ņemt tās tekstūras. Ja tu esi licis ar IMGTool visus wheel_.txd, tad tev arī tajā veh_mods visiem wheel_ blakus vajadzēs wheel_.
Lai izskatās šādi.
wheel_gn1, wheel_gn1
wheel_gn2, wheel_gn2
wheel_sr1, wheel_sr1
un tā tālāk.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Post Reply