Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Rauls[ADT] wrote: Btw. Devītie, jums nav tāds baigais satraukums pirms eksāmeniem? ;d Dzirdējis esmu, ka to eksāmenu padara tieši grūtāku tas, ka tu uztraucies visulaiku un domā nepārtraukti par kaut ko bezjēdzīgu. Man pašam iet čillā, pēc ilgiem laikiem esmu atsācis mācīties un domāju, ka būs labas atzīme. Jums? Varbūt tie kuri ir jau 10+ varētu padalīties savās pieredzēs. ;d
Es pagājušogad pabeidzu 9to. Tie eksāmeni nav nemaz tik traki kā visi runā, galvenais vajag nomierināties un sākt domāt. Zinu man arī bija riktīgs uztraukums, bet kad noliku pirmo eksāmenu, tad viss jau pa bumbām. :D
Me Gusta.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

Rauls[ADT] wrote: Btw. Devītie, jums nav tāds baigais satraukums pirms eksāmeniem? ;d Dzirdējis esmu, ka to eksāmenu padara tieši grūtāku tas, ka tu uztraucies visulaiku un domā nepārtraukti par kaut ko bezjēdzīgu. Man pašam iet čillā, pēc ilgiem laikiem esmu atsācis mācīties un domāju, ka būs labas atzīme. Jums? Varbūt tie kuri ir jau 10+ varētu padalīties savās pieredzēs. ;d
Pff...kāds uztrakums viss ir noskaidrots Latv. val ~ 7, Angļu~8 Matemātika carumā zem jostasvietas, Vēsturē-domāju, ka 4 izvilkšu.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Image
V6.. Man arī no sākuma bij doma tikai dabūt to 4nieku vēsturē, bet padomā. Avoti, pārspriedums... Pārspriedumu var arī samurgot, avotus... mierīgi. Tur sakrājas tie superpunkti. Un.. es kopā eksāmenā dabūju 8. Brīnos, bet viss čikiniekā.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

bobiks[1337] wrote: V6.. Man arī no sākuma bij doma tikai dabūt to 4nieku vēsturē, bet padomā. Avoti, pārspriedums... Pārspriedumu var arī samurgot, avotus... mierīgi. Tur sakrājas tie superpunkti. Un.. es kopā eksāmenā dabūju 8. Brīnos, bet viss čikiniekā.
Bet tad man ir jautājums cik kontroldarbus no 6-9. kl. esi rakstijis bez klades palīdzības? Es-nevienu, tagad nožēloju, agrāk likās forši...
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Man Latvenē - 8, anglenē - 6, Matenē - 6, Vēsturē - 5. Tā laikam bija. :D

P.S. Check my update.
Me Gusta.
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Latviešu valodā - 6, Angļu valodā - 8, Vēsturē - 7, Matemātikā - 6.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

V6K[BoxG] wrote:
bobiks[1337] wrote: V6.. Man arī no sākuma bij doma tikai dabūt to 4nieku vēsturē, bet padomā. Avoti, pārspriedums... Pārspriedumu var arī samurgot, avotus... mierīgi. Tur sakrājas tie superpunkti. Un.. es kopā eksāmenā dabūju 8. Brīnos, bet viss čikiniekā.
Bet tad man ir jautājums cik kontroldarbus no 6-9. kl. esi rakstijis bez klades palīdzības? Es-nevienu, tagad nožēloju, agrāk likās forši...
Daudz... pietiekami. Eksāmenā tikai Latvijas vēsture. Tā man liekas interesanta, tāpēc arī es šo un to klausos un arī atceros + Latvijas vēsture ir pārāk īss laika periods. Tas arī bija vienīgais, kāpēc man tur bija augsta atzīme, jo Latvijas vēsture ir interesanta + pietiekami daudz arī zinu, no tā, ko stāstījuši ir citi par to laiku.

Zoc, nesāc! Nožēlosi, ka sāki. :D
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

bobiks[1337] wrote:
V6K[BoxG] wrote:
bobiks[1337] wrote: V6.. Man arī no sākuma bij doma tikai dabūt to 4nieku vēsturē, bet padomā. Avoti, pārspriedums... Pārspriedumu var arī samurgot, avotus... mierīgi. Tur sakrājas tie superpunkti. Un.. es kopā eksāmenā dabūju 8. Brīnos, bet viss čikiniekā.
Bet tad man ir jautājums cik kontroldarbus no 6-9. kl. esi rakstijis bez klades palīdzības? Es-nevienu, tagad nožēloju, agrāk likās forši...
Daudz... pietiekami. Eksāmenā tikai Latvijas vēsture. Tā man liekas interesanta, tāpēc arī es šo un to klausos un arī atceros + Latvijas vēsture ir pārāk īss laika periods. Tas arī bija vienīgais, kāpēc man tur bija augsta atzīme, jo Latvijas vēsture ir interesanta + pietiekami daudz arī zinu, no tā, ko stāstījuši ir citi par to laiku.

Zoc, nesāc! Nožēlosi, ka sāki. :D
Nu par PSRS laikiem arī daudzmaz zinu, vecāki jau ir kautko stāstijuši un jā vispār tie kara laiki un PSRS var jau drusk paklausīties, jo it lietas, kas ir interesantas, un lietas, kas net tik ļoti.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Beztēma #7

Post by V[Vendetta] »

Vēsturē vieglākais eksis bija, nekad neko nepierakstīju stundā, arī neklausījos īpaši, kd arī rakstīju baigi slikti, bet 9 klasē eksī uz 7 uzrakstīju.
Image
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: Beztēma #7

Post by Z_K[Vendetta] »

latviešu valodā 6, vēsturē 5 , matemātikā 4, angļu valodā 9 :D
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Beztēma #7

Post by MusicLife »

Vērsos ar šādu jautājumu
šodien viens džeks atstiepa porķiku uz skolu un kad rubija iekšā kompi viss gajā tākā parastajam XP, bet kad parādījās pats tas sākums u.tt. viņam bija kaut kas līdzīgs win7 kā var uzlikt, ka aukšā visas programas rādās, viņam bija kaut kas līdzīgs tikai apakšā, Vai tas ir kaut, kāds jaunā versija XP vai arī to var uzlikt pats un kā to varētu.
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: Beztēma #7

Post by Chuby[777] »

Ja nemaldos tas ir Xp black vai black edition īsti neatceros kā sauca bet viens no šiem.
Image
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Beztēma #7

Post by Giboxlox »

rocketdock?
User avatar
mello
Censoņa
Censoņa
Posts: 219
Joined: 23 Aug 2010, 16:48
Location: Otherside..

Re: Beztēma #7

Post by mello »

Kautkas līdzīgs manam desktopam? Tad tas apakšā ir RocketDock. :P
>>>
Image[/b]
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Beztēma #7

Post by MusicLife »

Veng[ADT] wrote:rocketdock?
Jā šis ir īstais aldies.
Locked