icecube22

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
T.Pain
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 03 Jan 2010, 19:07
Location: Misene xD

icecube22

Post by T.Pain »

1.Tavs īstais vārds.
Elvis
2.Tavs pašreizējais vecums.
15 gadi
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)
Ir bijis pašam savs serveris. Esmu bijis Administrators dažādos Fun serveros.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
Nav bijušas sūdzības, jo lielākoties izmantoju komandu /report vai rakstu kādam no administrātoriem skype.
5.Kāds mums būs labums no tevis?
Ievēroju servera noteikumus un centīšos tos likt ievērot arī citiem. Esmu bieži on kad neviens cits Administrators nav.
6.Cik bieži spēlē SA-MP.
Dienā vismaz 1 reizi ieeju uz 1 -4 h (Pārsvarā vakaros)
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
Ar pārtraukumiem ~ 3gadus
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.
Nav
9.Kā uzzināji par BoxG community?
No drauga kas spēlē šeit ar niku: Maiz.e[BoxG]
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu)
Mani sauc Elvis Šidlauskis. Es dzīvoju Siguldā. Mācos Siguldas pilsētas vidusskolā 9. klasē. Skolā mīļākie mācību priekšmeti ir Matemātika, Fizika un Ķīmija. Pēc skolas dodos uz treniņu. Trenējos Aerodium. Aerodium ir lidināšanās vertikālajā gaisa tunelī. Brīvajā laikā dodos ar draugiem ārā kur pasēdēt. Vasarā kad nav ko darīt dodos uz vietējo Skeitparku vai pie ezera izlādēties. Ziemas aukstajos un tumšajos vakaros patīk doties uz Siguldas pilsētas kalnu vai Bobslej trasi braukāties ar ragaviņām. Cilvēkos visaugstāk vērtēju to, ka viņš ir paties. Tas arī īsumā būtu viss.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: icecube22

Post by Maize[1337] »

Atteikts, es neesmu tavs draugs, neesmu arī ieteiciš šo komūnu, vismaz ne pēdējā pusgada laikā.

Pēdējais punkts kopēts no kTs, ja nemaldos, katrā pieteikumā tev ir cits vecums!
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Locked