Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

[CW]Mouseman wrote:Tādā gadījumā, ja mana atbilde šajā pavedienā ir tik bezjēdzīgā, tad šis pavediens ir vēl bezjēdzīgāks par manis saņemto brīdinājumu. Atvainojos administratori, bet Jums bija jau jāsamierinās ar beztēmas sekām, kopš tā ir un paliek beztēma.. Varbūt izveidot šajā sekcijā funkciju, lai neskaita klāt atbildes, nevis likt bezjēdzīgus brīdinājumus, bezjēdzīgā pavedienā ar bezjēdzīgu brīdinājumu ? I guess so.

Gaidu atbildi no šiem inovatīvajiem administratoriem :)
Vari necensties neko skaidrot, te tā ar tiem brīdinājumiem ir un visticamāk paliks.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

paldies kitt es zinaju ka tu atnaksi.
Image
GET REKT
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

[CW]Mouseman wrote:
[AoD]Zocs wrote:
[CW]Mouseman wrote:Tādā gadījumā, ja mana atbilde šajā pavedienā ir tik bezjēdzīgā, tad šis pavediens ir vēl bezjēdzīgāks par manis saņemto brīdinājumu. Atvainojos administratori, bet Jums bija jau jāsamierinās ar beztēmas sekām, kopš tā ir un paliek beztēma.. Varbūt izveidot šajā sekcijā funkciju, lai neskaita klāt atbildes, nevis likt bezjēdzīgus brīdinājumus, bezjēdzīgā pavedienā ar bezjēdzīgu brīdinājumu ? I guess so.

Gaidu atbildi no šiem inovatīvajiem administratoriem :)


Neviens tev te neliek uzturēties un visam ir savas robežas.
Ja tu ieraudzīsi uzrakstu nolēc no tilta, tu tā arī izdarīsi?
Ser, ar tavu pret-argumentu es saprotu, ka Jūs savā veidā cenšaties motivēt citus darīt un/vai pret viņa gribu [noteiktas lietas]. Jeb, šajā gadījumā šo visu var salīdzināt ar diviem slāņiem, kas ir šajā komūna ieviesti.
Pirmais slānis būtu administratoru slānis, kuri reāli uzspiež bezjēdzīgas lietas citiem komūnas biedriem. Tas ir pilnīgi saprotams, ka pret šo citi ļausies, jo nav īpaši plašs klāsts ar FreeRoam serveriem latviešu starpā. Administratori spēj uzspiest ar savu gribu zemākajam slānim [lietotājiem] lietas, kuras viņi paši vēlās uzspiest, īpaši neļaujot lietotājiem darīt to, ko viņi vēlās. Ar to sakot, šeit nevar tikt pakļauta nekāda pašatļautība, bet tas ir vairāk kā skaidrs, ka ar šādu inovatīvu augstākā slāņa attieksmi, projekts paliks tur, kur tas būs, tādējādi radot samērā pretīgo atmosfēru gan serverī, gan forumā.
Neviens tev te neliek uzturēties
Lūk, šis teksts visu PAVISAM ļoti labi paskaidro, kādēļ augstākais slānis uzspiež zemākajam slānim lietas, kuri viņi vēlās, radot šo pretīgo spiedienu. Runājot par šo atmosfēru, ka tik nav dažs labs ''power-hungry'', bet tajā vietā necenšās pat izpalīdzēt jaunpienācējiem un/vai ieviest kaut ko inovatīvu.

Es piezīmēšu to, ka es nekurinu nekādu naidu, bet gan izplešu savas reālās domas no sava skata punkta. Kā nekā, šis ir forums un es ar savu viedokli tikai un vienīgi cenšos izpalīdzēt.


1)Tev jāsaprot tas, ka visam ir robežas, kas tad būtu šis par komūnu, kur katrā posta būtu kāds stulbums iespamots.
2)Neviens šeit nevienu neiegrožo, vnk cenšas uzturēt kārtību, citadi ja nebūs kārtības būs riktīgs haouss.
3)Nav te nekādu slāņu, tas vienkārši tavā iztēlē tā liekas, jo ja nepamanīji visi šie noteikumi arī attiecas uz administraciju.

Un ja kādas neskaidrības vai sūdzības droši vari to izteikt pie administrācijas galvām, tev neviens to neliedz.
Me Gusta.
[CW]Mouseman.DMAX
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 69
Joined: 30 Apr 2008, 22:18

Re: Beztēma #7

Post by [CW]Mouseman.DMAX »

Tas būtu tik pat bezjēdzīgi kā censties izkasīt nuttelu no tukšas nuttelas bundžas, lol.
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Imis »

jdasngjadfngjdnasgdas - Bezjēdzīgs posts? i don`t think so.
Zoc, ""Haoss" nevis "Haouss".
Image
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Beztēma #7

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

[AoD]Zocs wrote:
[CW]Mouseman wrote:
Ser, ar tavu pret-argumentu es saprotu, ka Jūs savā veidā cenšaties motivēt citus darīt un/vai pret viņa gribu [noteiktas lietas]. Jeb, šajā gadījumā šo visu var salīdzināt ar diviem slāņiem, kas ir šajā komūna ieviesti.
Pirmais slānis būtu administratoru slānis, kuri reāli uzspiež bezjēdzīgas lietas citiem komūnas biedriem. Tas ir pilnīgi saprotams, ka pret šo citi ļausies, jo nav īpaši plašs klāsts ar FreeRoam serveriem latviešu starpā. Administratori spēj uzspiest ar savu gribu zemākajam slānim [lietotājiem] lietas, kuras viņi paši vēlās uzspiest, īpaši neļaujot lietotājiem darīt to, ko viņi vēlās. Ar to sakot, šeit nevar tikt pakļauta nekāda pašatļautība, bet tas ir vairāk kā skaidrs, ka ar šādu inovatīvu augstākā slāņa attieksmi, projekts paliks tur, kur tas būs, tādējādi radot samērā pretīgo atmosfēru gan serverī, gan forumā.

Lūk, šis teksts visu PAVISAM ļoti labi paskaidro, kādēļ augstākais slānis uzspiež zemākajam slānim lietas, kuri viņi vēlās, radot šo pretīgo spiedienu. Runājot par šo atmosfēru, ka tik nav dažs labs ''power-hungry'', bet tajā vietā necenšās pat izpalīdzēt jaunpienācējiem un/vai ieviest kaut ko inovatīvu.

Es piezīmēšu to, ka es nekurinu nekādu naidu, bet gan izplešu savas reālās domas no sava skata punkta. Kā nekā, šis ir forums un es ar savu viedokli tikai un vienīgi cenšos izpalīdzēt.


1)Tev jāsaprot tas, ka visam ir robežas, kas tad būtu šis par komūnu, kur katrā posta būtu kāds stulbums iespamots.
2)Neviens šeit nevienu neiegrožo, vnk cenšas uzturēt kārtību, citadi ja nebūs kārtības būs riktīgs haouss.
3)Nav te nekādu slāņu, tas vienkārši tavā iztēlē tā liekas, jo ja nepamanīji visi šie noteikumi arī attiecas uz administraciju.

Un ja kādas neskaidrības vai sūdzības droši vari to izteikt pie administrācijas galvām, tev neviens to neliedz.
aasdasddd asdf jkadsf jklafjkl afjkl ajlkf ajklf jklafjkl jklfaafjkl jklasd jklasd jklasd jklasd jkladfjkldfsjkl adfsjklf jklasdjklasd jkldf jklasdf jklasdfjkl dfajkladf jklasdf jkljkl fjkl kl aasdasddd asdf jkadsf jklafjkl afjkl ajlkf ajklf jklafjkl jklfaafjkl jklasd jklasd jklasd jklasd jkladfjkldfsjkl adfsjklf jklasdjklasd jkldf jklasdf jklasdfjkl dfajkladf jklasdf jkljkl fjkl kl aasdasddd asdf jkadsf jklafjkl afjkl ajlkf ajklf jklafjkl jklfaafjkl jklasd jklasd jklasd jklasd jkladfjkldfsjkl adfsjklf jklasdjklasd jkldf jklasdf jklasdfjkl dfajkladf jklasdf jkljkl fjkl kl aasdasddd asdf jkadsf jklafjkl afjkl ajlkf ajklf jklafjkl jklfaafjkl jklasd jklasd jklasd jklasd jkladfjkldfsjkl adfsjklf jklasdjklasd jkldf jklasdf jklasdfjkl dfajkladf jklasdf jkljkl fjkl kl aasdasddd asdf jkadsf jklafjkl afjkl ajlkf ajklf jklafjkl jklfaafjkl jklasd jklasd jklasd jklasd jkladfjkldfsjkl adfsjklf jklasdjklasd jkldf jklasdf jklasdfjkl dfajkladf jklasdf jkljkl fjkl kl
man statistika atkal 0
Image
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

[CW]Mouseman wrote:Tas būtu tik pat bezjēdzīgi kā censties izkasīt nuttelu no tukšas nuttelas bundžas, lol.


Padoma pats, kā būtu, ja vsp noņemtu visus noteikumus un katrs varētu darīt uz savu galvu.
Me Gusta.
User avatar
TheStyle.
Censoņa
Censoņa
Posts: 349
Joined: 01 Apr 2010, 00:18
Location: Jelgava

Re: Beztēma #7

Post by TheStyle. »

wtf :d kā jau paspēja dabūt 30lvl un pat 1337?

tops.php
User avatar
Luitis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 105
Joined: 24 Oct 2011, 17:51

Re: Beztēma #7

Post by Luitis »

Viens čalis ar mh bija ienācis , un tā arī dabuja.
Image
Yo, yo, mexikāņu bandīts Luitis
User avatar
TheStyle.
Censoņa
Censoņa
Posts: 349
Joined: 01 Apr 2010, 00:18
Location: Jelgava

Re: Beztēma #7

Post by TheStyle. »

Nē nu godīgi? :D
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #7

Post by eminemZ[DC] »

Nu godīgi man uzlika hitman 500kk un tad sadalījām..
User avatar
TheStyle.
Censoņa
Censoņa
Posts: 349
Joined: 01 Apr 2010, 00:18
Location: Jelgava

Re: Beztēma #7

Post by TheStyle. »

Ne cik nav palicis tev pāri? :D
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #7

Post by eminemZ[DC] »

Viss pa 0
Slimshady[NGT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 525
Joined: 18 Oct 2011, 15:52

Re: Beztēma #7

Post by Slimshady[NGT] »

Domāju, ka šitiem, kuriem tā sanāca vaidzētu nolaist līmeni uz 0, vai cik tur viņiem no sākuma bija.
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Beztēma #7

Post by Skilled[O] »

Slimsheidy[NGT] wrote:Domāju, ka šitiem, kuriem tā sanāca vaidzētu nolaist līmeni uz 0, vai cik tur viņiem no sākuma bija.

Domāju to pašu, nebūtu godīgi pret pārējiem spēlētājiem. Tagad tie, kam ir max levels, skraidīs un šaus tos, kuriem ir vēl ~ 4 lvl.
Image
Locked