Bloķēts xBox 360

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Post Reply
[BB]Houser
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: 18 Feb 2012, 14:36

Bloķēts xBox 360

Post by [BB]Houser »

Tātad, vakar spēlēju kārtējo reizi xBox 360, tad nolēmu iekačāt jaunu spēli, bet xBox man ir crackots, jeb patchots. Šodien ielādēju spēli, spedu visur "Jā", lai ātrāk ieslēgtu spēli un tur bija vai updadot xbox 360, es uzpiedu "Jā", tad ekrāns palika melns un tagat neko nevar izdarīt. Ieslēgt var parādīsies viena bilde, diskus nelasa, neko nevar izdarīt, melns kerāns. Varbūt kāds var palīzēt ?
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Bloķēts xBox 360

Post by [LTD]archiks »

Cik zinu, tad uz bloķēta xbox var spēlēt tikai oriģinālās spēles, bet ja gribi, spēlēt rakstītās spēles, tad tev ir jāatkodē xbox vispirms. Ja nemaldos, tad atkodēšana maksā 20ls.
Image
[BB]Houser
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: 18 Feb 2012, 14:36

Re: Bloķēts xBox 360

Post by [BB]Houser »

Emm, man xbox bija atkodēts un spēlēju crackotas spēles, tad netiešam uzpiedu updade un xbox pamanija, ka man ir atkodēts xbox un bloķēja to@
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Bloķēts xBox 360

Post by Hustler_Believs »

Iesledzot xbox, home skrins iet ? Nu tobish , kur tavs acc, video n stuff.
Kads xbox slim/kaste ? Plate, falcon , jasper , xenon ? Un ja, man ari ir xbox.. Ka ari, ja krekotu xbox piesledz pie interneta, = live ban nedelas laika... Bet cik zinu tas ietekme tikai mp spelesanu.. Zinu ka slimus var atkodet lai speletu neta ari, bet tas ir islaicigi.. + Nekas tur nav patchots, xbox atkodesana ir kas krietni advancetaks par patchoshanu. (cool)
Image
GET REKT
Post Reply