Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

[BB]Dave[1337] wrote:
Maize[1337] wrote:
Marcha[T] wrote:ak dives boxg jau tikai ir retardi heiteri kas runa par to cik kursh kam naudu tere ... vai nav pohuj? es domaju labak ir naudu iztriekt jebkur citur tikai ne izmiiizt aiz stuura vai izpuust gaisaa un vel nojuugites un pectam ar pamatenes izglitibu slaucit ielas. Ja mes dziivotu cita rezhimaa/valsti kur musu senchiem algas butu 2000 un visu vareetu nopirkt tad mes ari naudu mestu un triektu uz nebedu ka tas ir arzemes kur izmest naudu huinjas ir nothing special , bet latvija "wow tu iztereji neta priduraks zadrots pcmaans no-lifers " "ok es eju nodzert naudu pizdu janoperk kads legalnjiks un jaiaziet sviesta"
citam hobijs ir datorspeles naudu iztere datorspeles , citam zveja naudu iztere zveja. UN BEIDZAT VIENREIZ DZIIVOT PEC KAUT KADIEM SRANIEM STEREOTIPIEM UN BEIDZIET SKRIET LĪDZ MUĻKIEM, VIENS PASAKA KAUT KO PILNIGI DEBILU UN PAREJIE RIITARDI KA PAPGAILJI SKRIEN LIIDZ UN SAKO TO PASHU.
+ ES VARU SADERET KA TIE KAS TE IR NOZIEDOJUSHI TIKS DZIVE TALAAK NEKA PAREEJIE KAPEIKU PISEEEJI. VISMAZ IEMACAS NAUDU KAUT KAM NORMALAM IZTEREET.
PATS ARI BAIGI SEN BAAZI NOPIRKU UN AIZMETU GIBIM NAUDU UZ BANKU KAS IR VINJAM IZDEVIIGAK , VARAT DIRST MAN POHUJ CITU DOMAS GALIIGI NEINTERESE


tu tak pats esi sīkais
Jo internetā krutāk skaitās pateikt: " Yo es tikko nopīpēju vienu kāsi iedodiet man +346346364 reputāciju, mothafuckin G yo!". Taspats ir ar alkoholu, un tas ir tas, ko es nesaprotu, kapēc tam tērēt naudu un tur točna maz neaiziet, un kam tas vispār ir vajadzīgs, visi lielie stoneri.
*Saka čalis ar wannabe dzērāja bildi skype*
Pastāsti man lūdzu, kas ir wannabe dzērājs? Cilvēks kuram ir 18 un kurš dzēr bērnu šampanieti? You nailed it.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Beztēma #8

Post by Kvatrochijs »

Tikko izgulēju pohu,peikāst rīt skola.Davai,kurš grib vēl sakat.
P.S kāsi arī novilku..
gimmee +99999999999999999 reputation
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Kvatrochijs wrote:Tikko izgulēju pohu,peikāst rīt skola.Davai,kurš grib vēl sakat.
P.S kāsi arī novilku..
gimmee +99999999999999999 reputation



Dayuuuuuuuuuuuuuum, pacan tu ir kļowijsc, man wakar bija lielz poxinc riic, mamma pirms guletiešanas atļava aliņu izsūt, tie D-light baigi labiE
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Beztēma #8

Post by Kvatrochijs »

Maize[1337] wrote:
Kvatrochijs wrote:Tikko izgulēju pohu,peikāst rīt skola.Davai,kurš grib vēl sakat.
P.S kāsi arī novilku..
gimmee +99999999999999999 reputation



Dayuuuuuuuuuuuuuum, pacan tu ir kļowijsc, man wakar bija lielz poxinc riic, mamma pirms guletiešanas atļava aliņu izsūt, tie D-light baigi labiE
Ko tu te stāstī?D-light?Man iedeva paostīt un es jau omatā,pajuboma šas iešu pēc lielā senču kvasa,moš kuat ko ar pacaniem zazīmēsim...
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
Papiirs
Censoņa
Censoņa
Posts: 186
Joined: 08 Jul 2009, 14:23

Re: Beztēma #8

Post by Papiirs »

Markil tu esi viņam kāds tēvs, māte? Nē. Tā ir tava nauda? Nē.
Man piemēram ir pilnīgi pohuj kur viņš viņu terē, galvenais lai mana nauda stāv makā.
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Beztēma #8

Post by Gumybear[Vendetta] »

Kā nēapnīk visiem braukt virsū un ko teikt Makrilam ar vienu un to pašu domu?
Image
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Coyote »

^ Neesi aizdomājies, ka tas tagad ir stilīgi?
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

Deliite[1337] wrote:ja pasham nav santimu cigam un semkam tad sezhat klusi un nopelnat,vai vismaz nozogat pashi kaut santimu! ;)
Tu gribi teikt, ka tad, kad tev bija 14 gadu, tu aiz neko darīt pelnīji naudu, lai to iztērētu, spēlējot Mu? hahah

PS. kā tad tu viņu nopelnīji, protams, ja nav noslēpums ^_^
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

[OFF]katelmaisis wrote:
Deliite[1337] wrote:ja pasham nav santimu cigam un semkam tad sezhat klusi un nopelnat,vai vismaz nozogat pashi kaut santimu! ;)
Tu gribi teikt, ka tad, kad tev bija 14 gadu, tu aiz neko darīt pelnīji naudu, lai to iztērētu, spēlējot Mu? hahah

PS. kā tad tu viņu nopelnīji, protams, ja nav noslēpums ^_^
kad man bija 14 gadi,es stradaju 4 stundas diena,pilsetas uzkopshana,diena maksaja ap 4ls. darbu atrast pat tagad 14 gadigam ir viegli,tikai nav jacer uz lielu peljnu vai vieglu darbu! + gopit/zagt utt, ar bija viegli!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

Vakar ahujenna ar čomiem paņēmam pārs apinīšus pizdata šodien eksāmeni skola , jobans rots 9 norāvu kā par brīnumu. Pizdec tā dzērām es hujeju pats savu senci parspēju dzeršanā. Labi tgd drusku uzlāpīšos ar aliņiem un tad jaiet uz Jokeri varbūt šodien būs mana laimīga diena , nevaru sagaidīt savu mūža labāko dienu kad atdošu 2 štukas sms credit parādu, es jebal laikam jāsāk ticēt dievam, no dzeršanas jau smadzenes čupā iet jūs JOBANIE TĀRPI BEIDZAT DIRSTIES TE VIENREIZ. Aizmirsu vēl pateikt vakar atnāca heroīna krava, jaiet būs nošņaukt ar saviem pacaniem(krievu družbaniem). Labi pazūdu jāiet uz darbu , jānotīra sniegs no ietvēm.
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

Un Deliite, kādu darbu tu vari atrast tagad? haha
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #8

Post by Lyricist »

Skūti nēģeri noklāti cepampulverī uz iesma.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

[OFF]katelmaisis wrote:Un Deliite, kādu darbu tu vari atrast tagad? haha
prieksh sevis vai prieksh ~15 gadiga?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Marcha[T] wrote:Vakar ahujenna ar čomiem paņēmam pārs apinīšus pizdata šodien eksāmeni skola , jobans rots 9 norāvu kā par brīnumu. Pizdec tā dzērām es hujeju pats savu senci parspēju dzeršanā. Labi tgd drusku uzlāpīšos ar aliņiem un tad jaiet uz Jokeri varbūt šodien būs mana laimīga diena , nevaru sagaidīt savu mūža labāko dienu kad atdošu 2 štukas sms credit parādu, es jebal laikam jāsāk ticēt dievam, no dzeršanas jau smadzenes čupā iet jūs JOBANIE TĀRPI BEIDZAT DIRSTIES TE VIENREIZ. Aizmirsu vēl pateikt vakar atnāca heroīna krava, jaiet būs nošņaukt ar saviem pacaniem(krievu družbaniem). Labi pazūdu jāiet uz darbu , jānotīra sniegs no ietvēm.
Žēl, ka paps apvainojās un ar lāpstu un cirvi dzina visus prom.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

tas gan žēl, bet nu partijs bija kuul shodien atkal dzersim tas jau pofig ka riit skola esmu vecis, pohas netrauce
Post Reply