Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Levis[T][TlTS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 09 Oct 2013, 20:13

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Levis[T][TlTS] »

bmw vislabākais.
Last edited by Levis[T][TlTS] on 10 Oct 2013, 19:41, edited 1 time in total.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Coyote »

bmw viss sliktākais.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

[AoD]Aleksis wrote:
Deliite wrote:es tik neredzu kur tur ir shkjunings? to ka nav restes un kkads wannabe S2 bamperis? kas iespejams pat kkas tads ir :DD pat ne wannabe :D
Par tādu cenu pirkt sačakarētu priekšpiedziņu? Tas nav s2 bamperis, tas ir stock bamperis ar kamei uzliku, wannabe rs2. Panelis sačakarēts. Par to cenu labākus eksemplārus LV atradīsi.
Hustler_Believs wrote:
+ es gan teiktu ka labāk jaskatas ir uz 2.3ng nesapistu.
Šis ir sarkasms, kuru izlasīji a/s? :DD Nesačakarēts NG ir impossibru. Neieteiktu pirkt mašīnu ar to motoru cilvēkam, kas ar tehniku ir uz Jūs. Man ir NG, bet uzskatu, ka man ir reāli noveicies, ka neviens tur nav līdis klāt. Par tā motora mīnusiem varētu pastāstīt, bet tāpat neviens neko nesapratīs.

pamegini,varbut sapratishu.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Levis[T][TlTS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 09 Oct 2013, 20:13

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Levis[T][TlTS] »

[AoD]Coyote wrote:bmw viss sliktākais.
Noteikti, ka škoda un dacia ir labākas un uzticamākas mašīnas par bmw. Mašīna nav sūds, mašīna ir diezgan laba, bet diemžēl ar to brauc pārāk daudz slimi cilvēki, kuriem uz ceļa nevajadzētu atrasties.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Coyote »

Levis[T][TlTS] wrote:
[AoD]Coyote wrote:bmw viss sliktākais.
Noteikti, ka škoda un dacia ir labākas un uzticamākas mašīnas par bmw. Mašīna nav sūds, mašīna ir diezgan laba, bet diemžēl ar to brauc pārāk daudz slimi cilvēki, kuriem uz ceļa nevajadzētu atrasties.
es neko neteicu par škodu un daciju, taksto netils.
Levis[T][TlTS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 09 Oct 2013, 20:13

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Levis[T][TlTS] »

Bet tu teici, ka bmw ir vissliktākais, tātad nekas sliktāks par to nav.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Deliite wrote:
pamegini,varbut sapratishu.
Mehāniskā šprice, kas vēl nebūtu nekas, bet ke3-jetroniks ar savu "advancēto" regulēšanas sistēmu un savu vājāko mezglu, gaisa masas mērītāja potenciometru, kurš tukšgaitas daļā gandrīz visiem ir izdilis, līdz ar ko raustās tukšgaitā no ~750rpm-1300rpm, lai itkā noķertu īsto momentu, bet tādu neatrod. Labu atrast gandrīz neiespējami, labāku varbūt. Braukšana ar tādu tāpat nav.

Protams, viņi visi ir tik tālu nogājuši, ka tā nav vienīgā problēma ar to šprici, vēl tur ir arī spiediena regulators un tukšgaitas regulators. Pats motors kā klucis ir nenokaujams.

Servisi arī neko no šīm iešpricēm nesajēdz, pat ne aizdedzi noregulēt, jo pirms kaut ko sāk regulēt, sūkņa relejā jāieliek drošinātājs, bet ja to ieliekot, nenotiek tam, kam būtu jānotiek, plāta tikai rokas, kā tas bija manā gadījumā. :D
Vienīgais man zināmais cilvēks, kas zin problēmas cēloni jau pēc skaņas, strādā Rīgā.

Tādu nopērkot var tikai cerēt, ka nekas nenotiks, vai arī nopērkot uzreiz iegrābties. Vai arī uzlikt gāzi, tādējādi apejot to šprici, bet uzlikt var tikai 2. paaudzi ar tai piemītošajiem mīnusiem.

Tāpēc neiesaku pirkt audi ar to dzinēju cilvēkam, kam galīgi nav bijusi darīšana ar ko līdzīgu. Ja vajag braukt, nevis raļļot, tad manuprāt labāk 2.0 ABK.


Btw, kur palika tava b2 kupeja?
Image
Levis[T][TlTS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 09 Oct 2013, 20:13

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Levis[T][TlTS] »

tapēc labāb braukt ar riteni.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

pardota.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Coyote »

tolmetam?
ruukjis_boss
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 82
Joined: 21 Jul 2013, 20:20

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ruukjis_boss »

šancēju anglijā , nopirku pirmo mašīnu , negribat ieteikt kādu spoileri un tumbas likt?Kad novākšu nākamo ražu ir doma tunēt un tēlot fast and furious tuningu ko jus domajat? Nezinat kur notiek draģi uz mašīnām , gribās aizbraukt izlikt visus un savā kontā iegūt akut kadu evolutionu vai skailenu.
:)


Image
Levis[T][TlTS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 09 Oct 2013, 20:13

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Levis[T][TlTS] »

http://www.tunings.lv/text_images/VG2_08_2.jpg
šitais labi izskatītos
Ieliec datora tumbas un galvenais neaizmirsti par uzlīmēm. Ja salīmēsi pietiekami daudz monster uzlīmes dabūsi +50hp. Draģi notiek kādus 20km no manām mājām lidlaukā, kad būsi saķīlējis, tad izstāstīšu ceļu.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

[AoD]Coyote wrote:tolmetam?
tavai mammai.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Coyote »

Deliite wrote:
[AoD]Coyote wrote:tolmetam?
tavai mammai.
jebal, episks prikols, vecit.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

[AoD]Coyote wrote:
Deliite wrote:
[AoD]Coyote wrote:tolmetam?
tavai mammai.
jebal, episks prikols, vecit.
nu da.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Post Reply