Kaut Kads Chiteris

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Kaut Kads Chiteris

Post by Deliite[1337] »

1.Image
2.Image
3.Image
pat nezinu kas tas bija bet domaju ka ta tam nav jabut!
un eedz bija tads skins kuru nevar dabut bez 10 lvl bet vinjam 0!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Kaut Kads Chiteris

Post by Egotheist »

es nekaadu iipaso skinu nemanu varbuut esmu akls :^) iisti nekaa nesapratu saja temaa
User avatar
[AoD]KiLLeRss
Censoņa
Censoņa
Posts: 191
Joined: 05 Nov 2008, 15:04

Re: Kaut Kads Chiteris

Post by [AoD]KiLLeRss »

esmu redzejis ka ta gadijas 1 reizi serveri laikam jau kautkadi hacki laj padaritu serveri lags un laj cilveki aiziet prom ..
_

Re: Kaut Kads Chiteris

Post by _ »

Tie ir boti.
RaVen_eeedz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 25 Sep 2008, 18:50

..

Post by RaVen_eeedz »

kas ir boti?


kr4 eeedz tads skin ir jo vinjam bija desmitais levels .. ko vinsh dabuja ar bug palidzibu un tadelj ari vinjam ir tads skins man arii visulaiku bija ta!!!!!
LV_Durk
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 13 Nov 2008, 19:38

Nu gan

Post by LV_Durk »

VNK vini ir arzemnieki un es ieteiktu tadus botus banot ara vini nav ne 4iteri ne kkadi speletaji tie ir vnk izveidoti viltus profila hakeri sitie mulkii mana serveri ari bija ienakusi bet diez cik ilgi nesedeja jo man ir anti hacker un anti cheat
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Kaut Kads Chiteris

Post by Deliite[1337] »

ok screenu kur skins cits man nav,bet to var pieradit vairaki cilveki,bet to ka kaut kads (es tagad rauju ķepā, bet neņemiet to vērā) boja serverim slavu un lago serveri tas gan!
es domaju to kaut kados log failos var uzzinat kas bija vainigais!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
LV_Durk
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 13 Nov 2008, 19:38

Kadam ir iebildumi

Post by LV_Durk »

Kadam kkas nepatik BoxG un tiem ir naids vini grib vnk BoxG nonest un es nesaubos ka viniem sanaks
LV_Durk
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 13 Nov 2008, 19:38

log

Post by LV_Durk »

log failos var atras ta hakera IP un vinu iznicinat vai vieglak sakot vinam pc nonest :)
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Kaut Kads Chiteris

Post by Deliite[1337] »

iespejams es pat zinu kas ir pie vainas,mes vinjiem serveri crashojam ar dazham personam,nesaukshu servera nosaukumu un iesauku,bet nu!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
RaVen_eeedz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 25 Sep 2008, 18:50

Re: log

Post by RaVen_eeedz »

LV_Durk wrote:log failos var atras ta hakera IP un vinu iznicinat vai vieglak sakot vinam pc nonest :)


doublepost :)) :P
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Kaut Kads Chiteris

Post by Deliite[1337] »

tu kaut ko te murgo eeedz,tev nekada veida man liekas ka nevareja but,ka tik tu pats ari tos botus nesameti,un vispar tavs pedejais posts vispar bezjedzigs!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
RaVen_eeedz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 25 Sep 2008, 18:50

....

Post by RaVen_eeedz »

gribi tici grib netici... liec man bridinajumu katvai!!!!! :P
[VorteX]_Janch
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 31
Joined: 10 Sep 2008, 18:03

Re: Kaut Kads Chiteris

Post by [VorteX]_Janch »

Šie te čaļi ir zināmi.Vecajā serverī ja nemaldos blue viņus visulaiku kickoja ārā, bet tie visulaiku nāca iekšā, un tā viņš viņus nobanoja.A, bet kur blue ir palicis?
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Kaut Kads Chiteris

Post by SaW »

Tā ir parasta programma kas uztaisa vairākus savienojumus uz noteiktu serveri :? Man viņa ir (nē, es tas nebiju!) un esmu čakarējis orģinālos serverus un cik sapratu, ideja ir nolagot/nocrashot serveri :.
Locked