Piesakos [sdz]ernesto

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Piesakos [sdz]ernesto

Post by Disaster »

Labdien! :)
Es vēlos būt par adminu BoxG serverī :)
.
.
1.Tavs īstais vārds. Ernests
2.Tavs pašreizējais vecums. 13 gandrīz 14(vēl dažas dienas līdz dzimenei) :)
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) SInC , Hazzard for bitches, hennaay , eu xx stunts!
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.Sūdzības izveidojis esmu,bet webā ievietojis neesmu :/
5.Kāds mums būs labums no tevis? Bieži spēlēju BoxG , it īpaši vakaros un naktīs. Naktīs bieži ienāk ārzemnieki,un sāk hakot,bet online nav neviena admina,es tur būtu tikai pluss :) Noteikumus nekad nepārkāpju BoxG serverī, Senāk citreiz gadījāš ieiet Shitlaw serverī un ieraxtīt kādas 20 reizes /me Visi nākat uz 91.188.57.175:7777 . Iespējams ka manis dēļ shitlawā vairāk nevar teikt boxg ( to aizstāj ar ***) tāpēc es sapsihojos floodoju un mani ban! :) Bet par to man tikai prieks :D :D :D Palīdzu iesācējiem,citreiz iedodu naudu jauniņajiem,pastāstu kkādus prikolus,trikus ko viņī nezina :)
6.Cik bieži spēlē SA-MP. dienā stundas 4-5. vakaros,arī naktīs
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. kādu pusgadu,mazliet vairāk. :)
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. ernesto (ernesto_MzP_ nebija ilgi)
9.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Krāju naudu 10 levelam. Esmu drauddzīgs,izpalīdzīgs. Kā no admina no manis būtu liels labums, aizstāvēu godīgos playerus,banotu hakerus,un liktu muti floodotaajiem. Neļautu apdirs* serveri vai kādu no servera klaniem. ((((Mani daži uzskata par p0k3,bet es tāds vairāk neesmu,ticiet man no manis jums būs liels labums)))) Ja jūs neticat ka es esmu piemērots šim amatam,tad panemiet mani uz TEST kautvai uz 1 dienu un redzēsiet! :) :) ļoti gribu izvirzīt sdz klanu labā slavā,un vēlos palīdzēt arī iesācējiem,un jaunajiem kalniem :) Cienu visus adminus :) Man ne īpaši patīk anticheat xD jo viņš citreiz izdara muļķības! :D Es sppēlētus vēl biežāk ja man būtu admina levels,uzlieciet plz mani uz TEST kautvai 1admin lvl uz vienu dienu,ja es jums neiepatikšos kā admins,tad varēsiet par dienu ņemt nost xD ja es tomēr likšos jums sakarīgs,tad varēšies atstāt manu lvl,vai pat to palielināt!
Atgādinu ka es admins nevēlos būt savtīgos nolūkos,es tik tiešām vēlos lielāku kārtību,un mazāku pārkāpēju skaitu šajā foršajā serverī!
Neprasu daudz,ja jūš neuzskatat mani par pienācīgu adminu,nelieciet man acc :(
Ja jūš uzskatat ka es tomēŗ esmu kaut cik sakarīgs,tad iedodiet man TEST kautvai ar 1lvl uz 1 dienu.
Varēsiet mani pārbaudīt :)

Paldies...
:)
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Piesakos [sdz]ernesto

Post by [NWA]Dumper »

Emm +/+ANTI (cool)
Image
User avatar
[AoD]Kaspars
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1625
Joined: 07 Feb 2008, 16:20

Re: Piesakos [sdz]ernesto

Post by [AoD]Kaspars »

ANTI
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Piesakos [sdz]ernesto

Post by [AoD]Aleksis »

«ANTI»
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Piesakos [sdz]ernesto

Post by Kichyss »

OI, liels ANTI:
1. Vo pats atzīnās ka reklamē serv
2. Kārtīgs pikačū ar kārtīgām pikačū mantām
3. Visu jau izsaka kā tu kontrolē sdz klana sadaļu dzēšot alexa postus, ko pats pamanīju
Labāk nerunāšu par sdz, kārtīgs fail, vienīgais ar ko jūsu klans izceļas ir ar pikačū skillu
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Piesakos [sdz]ernesto

Post by heisyournewgod »

ANTI!!!!!!!!! You are teh RPG MASTER aka Sene 2
Locked