RxTs

Moderator: Moderatori

Locked
Duo
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 90
Joined: 21 Oct 2008, 23:35

RxTs

Post by Duo »

Tu esi jocigs? Nah sledzi ciet manu topiku jautajumu sadala ?TheEms man iedeva 500k lai pietiktu 10lvl un man nonema 5lvl ,bled vnk trukst vardu par tevi.Vrb kads butu uzrakstijis kko sakarigu bet tu ka skatos esi ....
User avatar
[fate.lv]RXTS
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1895
Joined: 01 Mar 2008, 11:42
Location: Ādusā!

Re: RxTs

Post by [fate.lv]RXTS »

Kādēļ nepabeidzi teikumu līdz galam ? :/
Man jau lasot sacēlās, būtu nobeidzis, bet pietrūkās viens vārds.

EDIT:
TheEms tevi sitīs, jo tu tikko viņu iegāzi. Iepriekšējā topikā(jā, to kuru es slēdzu) tu teici, ka tev iedeva naudu cilvēks, kas bugo naudu, un kā zināms bugot naudu nav atļauts. Arī naudas ņemšana no tā cilvēka (ja tu zini, ka viņš bugo, un viņam viņa ir) ir pārkāpums. Būtu labāk ziņojis par to, nevis ņēmis naudu.
Es atkārtošos : Sēdi biksēs un izciet sodu. (šo tēmu gan es neslēgšu ciet. Lai citi izsaka savas domas par tevi(un mani!).
Last edited by [fate.lv]RXTS on 15 Feb 2009, 17:04, edited 1 time in total.
  • Image
User avatar
[NDT]Haros
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 88
Joined: 13 Sep 2008, 21:54

Re: RxTs

Post by [NDT]Haros »

Kada starpiba? (headbang)

Man iedeva 100kk kads kurš bugoja, bet nonjema visu naudu - 126kk, bet es te neraudu ka mazs bēbis. (headbang)
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: RxTs

Post by Giboxlox »

DmG_Duo wrote:TheEms man iedeva 500k lai pietiktu 10lvl un man nonema 5lvl ,bled vnk trukst vardu par tevi.
Piemiņai, ja nu gadījumā edito.
Image
User avatar
[AoD]KiLLeRss
Censoņa
Censoņa
Posts: 191
Joined: 05 Nov 2008, 15:04

Re: RxTs

Post by [AoD]KiLLeRss »

Nu duo tu esi galīgi mazs bērns.. Ja tev dos naudu kāds cilvēks kurš bugo naudu tad tev noņems lvl un naudu jo nezin ko tu esi izdarījis ar to naudu ! Saprati ? :P :P :P :P :P :P :P
Duo
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 90
Joined: 21 Oct 2008, 23:35

..

Post by Duo »

Bled lol nejau TheEms bugoja naudu .bet runa iet par to ka vins man vnk iedeva naudu es nopirku 10lvl ,un tad man kads kas bugoja (laikam) iedeva naudu nu vot lidz ar to man atnema 5lvl un visu naudu bet nah tad bija janem lvl nost ja naudu tad poh par vinju bet zb vnk no jauna lvl krat .DALECA TIEM KAM VEL IEPRIEKS NEBIJA PIELECIS?!
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: RxTs

Post by [NWA]Dumper »

Paršivās atmaskas. :P
Image
User avatar
[fate.lv]RXTS
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1895
Joined: 01 Mar 2008, 11:42
Location: Ādusā!

Re: RxTs

Post by [fate.lv]RXTS »

Cik es te padzirdēju skype no daža laba, kam uzticos, tad var secināt, ka Gibox ir ņēmis naudu nost, tiem, kas dabūjuši atlīdzību par TheEms, SmS u.c.

Skaidrojaties pie Giboxa!

SLĒDZU!
  • Image
Locked