De-access?

Rodas jautājumi? Iegriezies šeit un uzzini atbildi.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[NDT]Haros
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 88
Joined: 13 Sep 2008, 21:54

De-access?

Post by [NDT]Haros »

Visu laiku normāli spēlēju, tad nogalinu vienu speletaju kas stav pie air3 bunkura sienas(arpusē), un pectam man rada ka ir de-access. Mēģinaju ienakt velreiz, bet visulaiku tas pats. Ko lai īsti daru, un kas īsti notika?
Aureora
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 772
Joined: 07 Nov 2008, 17:17

Re: De-access?

Post by Aureora »

Nu pats esi vainīgs, tagad ir DE-ACCESS !
pērc jau no jauna, vairs tev atpakaļ viņu nedos, es domāju ;)
User avatar
ZiiL
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 519
Joined: 22 Aug 2008, 16:05
Location: Ūgr

Re: De-access?

Post by ZiiL »

Kāpēc lai viņš būtu vainīgs ja spēlētājs nebija bunkurā?
Izlasi kas ir noticis pirms postoem..
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: De-access?

Post by ervuha[BoxG] »

Man arī 1reiz ienākot serverī bij ķjip (de-access), bet kad izgāju un iegāju viss bij ok ;)
Drošvien tev kkāds gļuks...
▲▲▲
Aureora
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 772
Joined: 07 Nov 2008, 17:17

Re: De-access?

Post by Aureora »

ZiiL kā viņš to var pierādīt !
NU ja AC noņēma tad noņēma :)

neko padarīt
User avatar
Funeraleee
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 743
Joined: 01 Jan 2009, 15:00
Location: Tavs sencis

Re: De-access?

Post by Funeraleee »

Esmu liecinieks ka viņam De - Acces ! Gnadrīz visulaiku ar viņu kopa biju un viņš neko tādu neizdarīja !
Image
Aureora
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 772
Joined: 07 Nov 2008, 17:17

Re: De-access?

Post by Aureora »

Nu nezinu, AC tev neapmānīt :d

Nu čista nezinu, moška citu reizi nošāvis ir kādu bunkurā, vai arī ir tā ka tu kādu šauj, nedašauj līdz galam , viņš aizmūk, un viņu kāds nošauj bunkurā, bet parādas ka tu esi nošāvis, un tad tev atņem access

Citreiz ir tāds gļuks ar to killošanu ;)

( bet tā ir tikai mana iespējamā versija ) ;)
User avatar
[NDT]Haros
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 88
Joined: 13 Sep 2008, 21:54

Re: De-access?

Post by [NDT]Haros »

bet tur jau ta lieta ka es vareju ieiet pirms tam, pectam novacu vienu kas stav pie takā tramplina blakus bunkuram sānā un pectam vislaik rada ka ir de-access



edit: ja nemaldos tad kad novācu, blakus pabrauca garām Forgive, nezinu īsti vai to redzēja.

Nošāvu kautkādu jauniņo, kuram bija 0 lvl takā iekšpus bunkura viņu nošaut nevarēju. viņš bija ar policijas skinu.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: De-access?

Post by ervuha[BoxG] »

Es domāju ka tev vnk nepaveicās ar to vietu kur tu viņu nošāvi, nedomāju ka visas tās zonas bāzēm ir saliktas prefekti, jo ir citas bāzes kur ieejot iekšā tu tiec līdz mahām, bet ir citas kur tu uzreiz pie vārtiem jau nomirsti (autokill) vnk bunkuram drošvien kkāda mala bij nejauši iekļauta tajā zonā kas ir jau iekļauta kjip kā ''bunkura zona'', tas pats ka bāzēm ir autokill - bunkuram ir kkas cits kas automātiski liek nodot kkādu ziņu AC ka tu esi kip bunkurā kādu atlicis un tad tev automātiski de-access..... (nezinu kā tas viss process notiek, tāpēc arī tik murgains piemērs :/ )
---------------
Vai arī vnk tas čalīts kuru tu kill zināja to lietu un spec. gribēja kādu iegāzt :)

+ paši zinat ka ieejot bunkurā kuriem nav access nomirst pie bruņām, tātad tas nenotika sākumā pie ieejas, viņs drošvien stavēja kkur arpusē pie tankiem cieši klāt pie sienas un kjip AC nodomāja ka viņs ir iekšā un xP
▲▲▲
Locked