Kapee man nonemta atslega

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Terminators.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 64
Joined: 24 Apr 2009, 19:07
Location: BoxG

Kapee man nonemta atslega

Post by Terminators. »

Lieta bija tāda es tagad mierīgi eju uz /airport3 un meginu ieiet bunkurā un nevaru man nav tadu tiesibu es biju vakar pasutijis tagad paspeleju kādu laiku un peksni vairs nevaru ieiet!Nevienu noteikumu parkapis nebiju uz bunkuru vispar nesavu !Pieprasu atdod atslegu
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Kapee man nonemta atslega

Post by [NWA]Dumper »

Pierādi, ka nepārkāpi nevienu noteikumu.

Drīzāk tu noteikumus pat nēesi izlasījis un saki ka nepārkāpi tos.
Bunkura lietotāju noteikumi
1. Nenovietot bunkurā uz ilgāku laiku par 5 minūtēm savu automašīnu. Iebraucot tā ir jāuzspridzina vai jāizved ārā.
(a) DE-ACCESS.
2. Nelaist iekšā spēlētājus, kuriem nav pieeja bunkuram.
(a) DE-ACCESS.
3. Neuzbrukt spēlētājiem, kas atrodas bunkurā. Par iebrucējiem paziņot administrātoriem ar komandu /report [id] [iemesls].
(a) DE-ACCESS.
4. Iebraucot un izbraucot no bunkura, obligāti jāaizver vārti.
(a) DE-ACCESS.
5. Aizliegts pārdot tankus, kas iegūti šajā bunkurā.
(a) DE-ACCESS.

Tagad ļoti daudzi nemaz nelasa noteikumus, bet kad kautkas sanāk netā (pazaudē atslēgu, norauj banu u.t.t) kā vajag, tad iet un sūdzēties, un varbūt arī daži tomēr izlasa noteikumus.
Image
Aureora
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 772
Joined: 07 Nov 2008, 17:17

Re: Kapee man nonemta atslega

Post by Aureora »

NNu bet ja godigi, tur kautkas nau ar to bunkuru kartiba, jau cik daudziem cilvekiem ir nonemta automatiski atslega !
VNK kautvai nosauj pie bunkura playeri, un tev jau atnem, man personigi, laikam ta bija 3 reizes :S
User avatar
Terminators.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 64
Joined: 24 Apr 2009, 19:07
Location: BoxG

nee dumper

Post by Terminators. »

Tici vai nee shos noteikumus neesmu parkapis!un ja kas esmu izlasijis noteikumus tici vai nee sen jau izlasijis visu esu un piekrītu smile ar bunkuru kaut kas nav rigtīgi!Pieprasu atdot atslēgu,jo zveru neesu parkapis stingri ieveroju masinu nneesu lics bunkura shawis neesu nevienu un utt./Pieprasu atdod atslegu sanak ka 1,50 ls esmu pakasis vejaaa
User avatar
Anus[G_Unit1337L33t][T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1592
Joined: 04 Mar 2008, 14:39

Re: Kapee man nonemta atslega

Post by Anus[G_Unit1337L33t][T] »

jāā man arī ;( sagraiziju Ķaķu belašu un šis bunkurā paspēja ieskriet. uzrakstija /killz un man vairs nav neviena atslēga :S (raud kaktā)
User avatar
Terminators.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 64
Joined: 24 Apr 2009, 19:07
Location: BoxG

nu vot

Post by Terminators. »

admisntratori jums shi problemaa jalabo es pazaudeju velti savus 1,50 ls bet jus neko nedarat lietas labad varetu kaut atslegu atdod jo sanaks ta ka driz vairs neviens nesutis bunkura pakalpojumus
Belash
Censoņa
Censoņa
Posts: 275
Joined: 01 Mar 2009, 17:42

Re: Kapee man nonemta atslega

Post by Belash »

jogurt es /kill nerakstiju tu mani vēl šāvi kad es bukurā pēc hp skrēju..
User avatar
Terminators.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 64
Joined: 24 Apr 2009, 19:07
Location: BoxG

vovo

Post by Terminators. »

Piekrītu smile daudziem cilvekiem tiek nonemta atslega kaut ari vini nav noteikumus parkapushi tad man bus atslegaa vai neee 1,50ls veja!Pie taam ar bunkuru na v kaut kas rigtīgi
Locked