SinnerDKL[TITNS]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

---

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by --- »

Rec, jo viņš jau ilgu laiku ir bijis administrators un pa visu šo laiku nav diez ko grēkojis. Iemesli, par kuriem viņam atņēma administratora rīkus, manuprāt, ir šķietami par skarbu, jo izprovocēts un pieņemu personīgs flame nav pietiekošs iemesls acc atņemšanai, un pilnīgi piekrītu par to trans gadījumu, vienīgi jail iemesls nebija pareizi noformulēts.
_

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by _ »

SinnerDKL[TITNS] wrote:Tad man acc jau bija noņemts. :)
Bija clana konference pa skype. Ar Burkānu ņirgājāmies par Giboxu un viņš mūz izkikoja par ''bugging'' :/
ANTI tikai dēļ melošanas. jūs vilkāt ārā mašīnas no ervuhas bāzes.
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by V[Vendetta] »

[22:23:37] Hemi` says: http://bildites.lv/images/yfq70i7tfuzuin3yrggo.png
http://bildites.lv/images/a0bf6kbalpumafwlnn0a.png
http://bildites.lv/images/852o24zyw98f7l5gflql.png
http://bildites.lv/images/9pnun3qmgh1hz3xsvtij.png
un no Letālā: ANTI. Nesaku, ka esi slikts admins bijis, bet tomēr, nepatīk tava attieksme pret pienākumiem dažkārt.

Edit: agrāk cilvēkus arī izsūtīja uz Sibīriju un apšāva, tāpēc neskatīsimies uz to, kas bija tad. Šis noticis ir samērā nesen.
Last edited by V[Vendetta] on 04 Feb 2010, 23:34, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by Deliite[1337] »

REC - domaju ka ta visa "epopeja" ar acc pazaudesanu ir baigais craps!! Viens otrs laikam taja diena izkapa ne ar to kaju no gultas,kad sinners pazaudeja acc! Man ta ir gadijies vairakas reizes! :/

EDIT:nu PSC! vov O_o kadu reizi pateicis kadu lamuvardu,paskatoties ko agrak rakstija SEC un jannka,tur vispar varetu jauki nonemt acc!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by Amish »

Gibox[TITNS] wrote:
SinnerDKL[TITNS] wrote:Tad man acc jau bija noņemts. :)
Bija clana konference pa skype. Ar Burkānu ņirgājāmies par Giboxu un viņš mūz izkikoja par ''bugging'' :/
ANTI tikai dēļ melošanas. jūs vilkāt ārā mašīnas no ervuhas bāzes.
Izlasi vienu postu man tur tālāk. ES visu uzrakstiju un nemeloju.

Ilkni: Tie tavi skrīni bija ākstīšanās. Bija labs garīgais Ar burkānu abi rēcām un bikiņ aizrāvos. Tapēc tajā dienā no manīm radās dažas nekārtības.

Anyway, lemjat paši.
Image
Aureora
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 772
Joined: 07 Nov 2008, 17:17

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by Aureora »

Tieši tā xD
Kādreiz var jau arī mazliet pārkāpt noteikumus, bet nu tajā laikā viņam jau nebija acc, man liekas acc viņam atņēma pa visam par ko citu.
Tu o4d čista takā kaut kāds piena puika, tu dariji šitā, un tā nevarēja, un tas ir pizģets, kas pa pārkāpumu, un viss, vairāk nepiedosim, dēļ šitā viena buga.

Tas ir vienkārši pīzģets, skatoties uz atviem krutajiem postiem, labajiem. O_o
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by V[Vendetta] »

Tad tu atzīsti, ja tev ir labs garīgais, tad tu lamājies uz nebēdu?
Piedošanu, bet es dzīvoju citā laikā un man nav pieņemamas daudzas lietas, ka ir citiem pieņemamas. Acc tad vēl bija.
Aureora, ja tev nepatīk tas, ko rakstu, tad nemaz nelasi, tev nav viss obligāti jālasa. Es izsaku to, ko domāju.
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by Amish »

Ilkni, Acc tad vairs nebija. Un es nelamājos ar tur sazin ko.
Gibox pa mic teica, ka acc atņēma dēļ tā ''ej dirst'' ko pateicu ervuham. Tad Burkāns sampā uzreiz joka pēc uzrakstija ''ej dirst'' un es viņam atbildēju ar to pašu. Tas nebija konkrēti raidīts tur lai kādu aizvainotu. Pēctam mums abiem uzlika mutes. Un starpcitu vismaz es neuzskatu ka vārdi ''ej dirst'' ir kaut kas rupjš. Tādā gadījumā es brīnos kā jūs vel neliekat mutes par vārdiem Poķē un nub. ''Ej Dirst'' vismaz ir latvisks vārds nekā tie divi piemēri ko jau izteicu. Un tas kur ir rakstīts ''EJ NAH'' moš tas ir saīsināts no vārda ''Nahren'' ( Hren - hrievu val. Mārrutki) . un tas arī nav nekas rupjš. Ja uzskatat ka tas ir pārkāpums, tad pēc jūsu loģikas pateikt ''STFU'' ''GTFO'' ''NUB'' utt. arī būtu pārkāpums.
Image
User avatar
Hades
Servera admins
Servera admins
Posts: 311
Joined: 03 Aug 2008, 19:23
Location: Rīga

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by Hades »

Anti.

Ja jau noņēma acc ,tad ne bez iemesla..
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by Amish »

Jā, un iemesls bija - uzrakstiju ervuham ''ej dirst''
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: SinnerDKL[TITNS]

Post by V[Vendetta] »

Atteikts, 5 anti, 4 rec.
Image
Locked