Faiks!

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Post Reply
User avatar
DzelzsBetons
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 19
Joined: 29 Mar 2010, 19:15
Location: Kandava

Faiks!

Post by DzelzsBetons »

Šodien ieraudziju Kādu feikeri! ;) 0lvl ar tagu! ;) Sarakstā viņa arī nav! šis ir fast reports, jo gulēt jāiet (finger) kr4 bilde! Banojat iesēdinat jailā darat ko gribat man jāiet gulēt ;)


Image
I?m not crazy, but the voices in my head might be.
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Faiks!

Post by NIGGASARECOOL211 »

Bļaviens :@. Tik grūti pašiem nopirkt bāzi. ? Lai Gibox paskatās caur ip ,kas tas bija man par to jāmaksā ,kad kāds bez atļaujas lieto tāgu man jau tas ir zb ;/
edit : btw tad ,kad kāds uzliek ADT tāgu par to ļoti uztraucas un pat uzliek banu vai lielu jail tad šim derētu tas pats :/.
Image

Image

Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Faiks!

Post by Deliite[1337] »

Smile_[B] wrote:...kad kāds uzliek ADT tāgu par to ļoti uztraucas un pat uzliek banu vai lielu jail tad šim derētu tas pats :/....
Saproti - ADT ir tip "kruto" klans kura ir tikai izredzetie (elite),tapec ta ari notiek,ja kaut kads *ņišo klans tad tas ir galigi pox.....





*низкий клан
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Hades
Servera admins
Servera admins
Posts: 311
Joined: 03 Aug 2008, 19:23
Location: Rīga

Re: Faiks!

Post by Hades »

Saproti Dēlīša kungs , ja tiek manīts serverī kāds ar viltus tagu - viņš tiek kikots.[Visiem reģistrētajiem klaniem-bez izņēmuma]

Bet šī situācija- Vienīgais,kas ir spējīgs, ko darīt ar šo pārkāpēju ir Gibox, pārējie adminstratori netiek pie log faila.

Tā kā STFU un apēd kellogsus.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Faiks!

Post by Deliite[1337] »

Hades[ADT] wrote:Saproti Dēlīša kungs , ja tiek manīts serverī kāds ar viltus tagu - viņš tiek kikots.[Visiem reģistrētajiem klaniem-bez izņēmuma]

Bet šī situācija- Vienīgais,kas ir spējīgs, ko darīt ar šo pārkāpēju ir Gibox, pārējie adminstratori netiek pie log faila.

Tā kā STFU un apēd kellogsus.

un ka jau vienmer ADT netiek sodits! Boxg hearhija! ta ka tavs posts butu bijis jedzigs! (finger)

warn again losi
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Post Reply