Klaviatura + Teja = psc

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Klaviatura + Teja = psc

Post by Deliite[1337] »

Sveiki,tiko pirms kada briza uztaisiju baigo šaiziti ar teju,un mana apple klava ir visa slapja. Lietas ko dariju pec tam.

1. ko izdariju,izravu no USB
2. tagad esmu visu izslaucijis un uz kaut kadiem 30 gradiem pazavejis

Problema ir taja ka pec visa sita nestrada SPACE poga,un negribas ari nest uz kaut kadu pc remotdarbnicu lai par milzu naudu tagad to remonte,jo klava diezgan padarga - bija!

Idejas ka sataisit pogu pasam - majas!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by Shift »

Nezinu k? tev ar to klaviat?ru - pam??ini noraut to space pogu ,izt?ri visu ar vati vai salveti ,un liec atpaka?,man portat?vajam pogas gan vienk?rši var no?emt ,vnk j?palauž no augšas ,un viss p?r?jais non?k pats..


https://www.youtube.com/results?search_q ... +keys&aq=f
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by Deliite[1337] »

Atradu risinajumu spokos http://www.spoki.lv/programmas/Ko-darit ... opa/306098 kkas lidzigs jau ir! un tik daudz cik tu shift iedevi,es pats gandriz zinaju!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Quattro.[n4]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 75
Joined: 30 Apr 2011, 15:48
Location: Rīga

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by Quattro.[n4] »

Kad es uzlēju virsu kaut ko uz klavieaturas, es atskrūvēju visu valjā izņēmu mikroshēmu, izmazgāju visu klavietūru izāvēju un vis gāja..
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by Deliite[1337] »

nu es tagad meginasu ka spokos paradits darit!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by Kri »

Nu tas jau pašsaprotami, ka vajag izņemt mikroshēmu un tad iztīrīt, es biju aplējusi ar boni un kolu savu klaviatūru, kura bija atstāvējusi veselu dienu. Rezultātā pogas bija pilnībā salipušas, cietas, nevarēja neko iespiest. Nu bet es izjaucu, izņēmu mikroshēmu un izmazgāju visu akurāti un darbojas.

Bet, iespējams, ka tev tur samasēja un mikroshēma ir beiga, nekas cits neatliks kā mainīt mikroshēmu vai pirkt jaunu klaviatūru.

Tās tikai manas domas.
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by [AoD]Zocs »

Vienīgais varētu būt pašai tai plēvei beigas (space vietā). Bet tā ja nodegtu mikroshēma, tad jau man šķiet nestrādātu neviena poga.
Me Gusta.
User avatar
Advance[NGT]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 26
Joined: 21 Jun 2010, 01:32

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by Advance[NGT] »

Pēc būtības jau apple klavenei vajadzēja būt udens necaurlaidīgais, bet nu jā linki sadoti izmēģini tos jokus, bet visticamāk kad nekas nepalīdzēs šajā gadijumā un tev būs jaatvadzās no tās klaviatūras..


Un vispār nezinu vai to varētu nosaukt par dārgu klaviatūru

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=appl ... m270.l1313
Image
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by Deliite[1337] »

tad kad es vinu pirku,vina bija darga! varbut tagad vairs nemaksa tik daudz,bet tomer ir zhel,un tagad meginu dabut vinju valja,lai tiktu pie mikrenes,bet tur kada kreisa seškante!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by Kri »

Zoc, visas mikroshēmas balstās uz viena principa. Var pārdegt tikai viens kondensātors (īsti nezinu vai visām iekārtam ir kondensātori, bet it kā vajadzētu), tad pati ierīce strādā, bet kaut kāds noteikt apgabals nestrādās.

Tā varētu būt, piemēram, ar klaviatūru, ka daļa pogu strāda, bet daļa nestrādā.

Edit:
Editoju, jo šis teksts nekādīgi nepalīdzēs Delīt salabot savu klaviatūru


Zoc, es jau nemaz neteicu, ka katrai pogai ir savs kondensātors, bet kapēc gan ne? Iespējams pogai space ir tikai viens kondensātors. Tikai iespējams. Es jau to īsti nezinu. Nu, jā labāk paklusēšu par to, ko nezinu, jo mikroshēmas netaisu,
Last edited by Kri on 30 May 2011, 22:00, edited 1 time in total.
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by [AoD]Zocs »

Bet nejau ka viena konkrēta poga nestrādā, gribi pateikt klaviatūrai uz katras pogas tev ir savs kondensātors?
Me Gusta.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by Hustler_Believs »

Nez, man ari ur sanacis uzgazt kko uz klavas! :D
vnk nonjem pogu un skaties vai nav kka ieklemmets tas plastmasinsjh kas vinju notur vietaa! :D
Image
GET REKT
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by [AoD]Zocs »

Man bija prikols ar veco klaviatūru, kad spied vienu pogu un pierakstās cits burts. Tur drošvien man bija aplieta un shēma uz īso sagāja.

Es tava vieta izņemtu pilnība visu, pārbaudītu pasu shēmu (vai nesmird pēc deguma), obligāti pārtīrītu plēvi un visu pārejo.
Me Gusta.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by [AoD]Aleksis »

smirdēt tur nekas nesmirdēs, jo no ps2 vai usb porta nenāk tāds strāvas stiprums, lai tur tik traki kaut kas nodegtu.

Parasti ar iztīrīšanu jāpietiek.
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Klaviatura + Teja = psc

Post by [NWA]Dumper »

Ja tēja bijaarcukuru, tad tiešām iztīrīšanai ir jāpalīdz. Notīri ar spirta selvetēm vai kaut ko tam līdzīgu, ji iespējams no cukura ir palikusi tāda kā aizsargkārtiņa, kuras dēļ nav pilnas saskares pogai ar shēmu. Man kaut kas līdzīgs bija dekodera pultij. Zinu, ka pults nav klaviatūra, bet darbības princips ļoti līdzīgs.
Image
Locked