[BB]Kauls

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

[BB]Kauls

Post by [NWA]Aeroz »

Image
Neatļauts skins.
Izsitējs redzēja.
Bija duelis, nošāvu viņu, apvainoja mani par hakiem, un uzlika neatļautu skinu(ātrāku). Iepriekš bija arī CJ skin, bet skrīna nav.
Es atsāku spēlēt SA:MP tikai pirms 20 minūtēm, bet jau kāds bojā spēli. Agrāk tā nenotika...
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
R13
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 15:58

Re: [BB]Kauls

Post by R13 »

Pirms kārt tev nav pierādijumu ka man bija CJ skin, ja ir tad tu ar Izsitēju esi pret mani un grib i iegāst un Otrkārt neko nesu teicis ka tev kādi haki LOL sūdzība nepatiesa FAIL Un 99 skin ir atļauts noteikumos nav rakstīts ka viņu nevar izmantot!!!
ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda ES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizdaES KATRU DIENU DRAZU SAVU MAMMU JO MAN IR MAZAS OLINAS UN VINAI IR MAZI PUPI, ES ESMU GEJS GRIBAT SEKSS?:dd es esmu gejs gejs gejs man smird mates pizda
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

Re: [BB]Kauls

Post by [NWA]Aeroz »

1. Ar Izsitēju sakara nekāda.
2. Jā, par CJ skinu man nav pierādījumu.
3. Meli - teici, ka man ir haki.
4. Šis skins ir vienādā ātrumā ar CJ skinu, tādēļ par to arī vajadzētu būt sodam.
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: [BB]Kauls

Post by Gumybear[Vendetta] »

Noteikumos par sho skinu nav rakstits,ja nav screen par CJ skin neko nevaram darit.

Piekritu tev bet tad ir jalabo noteikumi.

Sudzibu Sledzu.
Image
Locked