Mods Izdzest,bet mashinas vel ir!

Ja kas neizprotams.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Mods Izdzest,bet mashinas vel ir!

Post by Deliite[1337] »

kr4 lieta tada,idzesu visus mashinu modus,idzesu pashi SAMi,ieeju serveri skatos modi ir palikushi,un vel ka uz vienas mashinas 2 modi,piemeram man uz infernusa bija editots infernus un Toyota kaut kada AE...
tas pats uz bulleta MX-7 un impreza,it ka jau nekas traks,gandriz nelago(pats pc lago) bet lielaku lagu nav,itka jau netrauce,bet nu tomer vai ta vajadzetu but,ko ieteiktu shitaja situacija!
Paldies!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Mods Izdzest,bet mashinas vel ir!

Post by heisyournewgod »

Nevaig tik daudz modot tās mašīnas man ar tā ir bijis :/ Vienīgi tagad vari pārinstalēt GTA SA vai no kāda dabūt orģinālos DFF failus
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Mods Izdzest,bet mashinas vel ir!

Post by Deliite[1337] »

skaidrs!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Locked