HEMI_GcN

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

HEMI_GcN

Post by Hemis[ADT] »

1. HEMI_GcN
2. 93.177.215.28
3. [NWA]SEC
4. ar /repair izkritu cauri jumtam un tiku masinu bunkura pie export wietas !
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: HEMI_GcN

Post by Kichyss »

Tev pat nav jēgas likt unban, ja iepriekš bugoji boxg.
Aureora
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 772
Joined: 07 Nov 2008, 17:17

Re: HEMI_GcN

Post by Aureora »

Tu tur ar car tiki virs tā bunkura kurā tuned cars bija ?

Un repair ? ja ?
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: HEMI_GcN

Post by Egotheist »

atvaino SEC bet ja vinjs ieprieks tika izbanots un atbanots tad tam anv nekaada sakar aar so ban. Ja visi cilveeki kas repairotos ieksaa bunkuros tiktu izbanoti BoxG vair snebuutu speeleetaaju. Labaakajaa gadiijumaa dienaa buutu 2-3 speeleetaaji. Saprotu ka par naudas bugosanu nobano bet par to ka ierepairojas majaa bans tev neskiet ka tas ir daudz par daudz?
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: HEMI_GcN

Post by Kichyss »

[aod]Burner_Bank wrote:atvaino SEC bet ja vinjs ieprieks tika izbanots un atbanots tad tam anv nekaada sakar aar so ban. Ja visi cilveeki kas repairotos ieksaa bunkuros tiktu izbanoti BoxG vair snebuutu speeleetaaju. Labaakajaa gadiijumaa dienaa buutu 2-3 speeleetaaji. Saprotu ka par naudas bugosanu nobano bet par to ka ierepairojas majaa bans tev neskiet ka tas ir daudz par daudz?
Tavai zināšanai viņam vaidzēja zināt pa šo punktu:
1. Viņam jau iepriekš bija bans pa bugošanu
2. Viņš jau tajā pašā dienā iepriekš norāva kick pa bugošanu airport3 bunkurā(kautvai viņam ir atslēga)
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: HEMI_GcN

Post by Deliite[1337] »

no vienas puses ja vinjam ir atslega air3 bukura un vinsh mak kaut ka savadak tikt ieksha es domaju ta ir vinja pash iespeja ka tikt bunkura ieksha!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: HEMI_GcN

Post by Egotheist »

nav svariigi kas bija ieprieks ja vinju atbanoja taatad atbanoja un punkts. Vinjs ir tiirs. Tagad tu uzsaaksi kaadu pret /repairotaju biedriibu? Repairo te repairo tur bans par velti. Tas ir mulkiigi banot par katru repair bugu. Pilniigi pietiek ar kick, jo :
1) ja vinjam ir ieseivota sajaa bazee poziicija vinjs to zaudee
2) ja vinjs ir ieguvis kadu mashiiu vinjs to zaudee
3) ja vinjs ir ieguvis kadu ieroci vinjs to zaudee
padomaa logiski kada jega banot tajaas vietaas kur cilveeks ir elnijis tikai kick?
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: HEMI_GcN

Post by Kichyss »

[aod]Burner_Bank wrote:nav svariigi kas bija ieprieks ja vinju atbanoja taatad atbanoja un punkts. Vinjs ir tiirs. Tagad tu uzsaaksi kaadu pret /repairotaju biedriibu? Repairo te repairo tur bans par velti. Tas ir mulkiigi banot par katru repair bugu. Pilniigi pietiek ar kick, jo :
1) ja vinjam ir ieseivota sajaa bazee poziicija vinjs to zaudee
2) ja vinjs ir ieguvis kadu mashiiu vinjs to zaudee
3) ja vinjs ir ieguvis kadu ieroci vinjs to zaudee
padomaa logiski kada jega banot tajaas vietaas kur cilveeks ir elnijis tikai kick?
Izlasi ko teicu un domā ar galvu, ja tev tāda ir, viņam jau bija kick, pat 5min nepagāja un šis turpināja ar /repair līst kur nevaig viņu, man arī ir poh ka viņam ir atslēga un šis lien iekšā airport3 bunkurā, jo tā saucas bugošana tā pat.
nav svariigi kas bija ieprieks ja vinju atbanoja taatad atbanoja un punkts.
Diemžēl ir svarīgi, jo viņš turpina veikt to pašu un šim neaiziet līdz kurvaig ka nedrīkst bugot, tapēc nav arī jēga likt unban turpinās tā pat bugot.
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: HEMI_GcN

Post by Egotheist »

aciim redzot tu neizlasiiji ko es rakstiiju kaada atskiriiba ka vinjs iebugu kaadaa bunkuraa? ko tas maina ja vinju kick? viss taapat tiek pazaudeets. SEC man tu agraak skiti gudraaks bet aciim redzot es kluudos. Tagad liksim ban katram kurs kaut reiz kautkur ierepairos saaksim ar adminiem. Drosi lieciet man BAN es pats atziistu ka esmu repairojies ieksaa bunkuros. Nu kurs naakosais buus banned peec manis? Jannka? Alexis? DumpeR? rxts? davai banojam banojam banojam visus kas repairojas.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: HEMI_GcN

Post by Kichyss »

Tad uzraksti man latviski, es piemēram tavā valodā nerunāju, piedod ka neesmu tik gudrs kā tu un nerunāju tavā valodā.
Ko ta viņš pazaudē ar kick? Ja viņš uzlec uz jumta un veic /repair?
Un es lieku ban par atkārtotu bugošanu.

Un beidz te gudri dirsties, ja pat latviski nespēj uzrakstīt, tieši jorēnam bija taisnība pa tevīm. Neapnīk šeit offtopic veidot?

Man jau pietiek te postot, dēļ 1 apdāvinātas personas, es tikai izsaku savu viedokli, a šis sāk raudāt ka viņa samp draugu nobanoja nepatiesi.
Last edited by Kichyss on 13 Nov 2008, 20:46, edited 1 time in total.
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: HEMI_GcN

Post by Egotheist »

kaadaa zinjaa te ir offtopick un kuru vietu no "pazaudee ierochus masiinas un saglabato poziiciju" tu nesaprati? seit tiek runats par bana apelaaciju nevis par roza trusiisiem un zilaam pukjiiteem, tadelj neuzskatu ka sis ir offtopic

P.S. hemi man nav nekaads iipasais draugs es vienkarsi aizstaavu cilveekus kas ir tiehsaam NEPATIESI NOBANOTI
_

Re: HEMI_GcN

Post by _ »

KLUSU!
hemi UNBANNED.
Locked