Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Quattro2.2[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 146
Joined: 20 Sep 2009, 14:18

Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by Quattro2.2[777] »

Image
Runājot par Battery un Disaster.
Battery varēja uzlikt muti, un ieviest serverī kārtību, bet tā vietā, viņš pievienojās Disaster, un turpināja mani nolikt.
Labi kad šo visu es neuzsāku, uzsāka Battery ar Ervuhu, skrīnu diemžēl nav.
Daudzos gadījumos vainīgi esat bijuši paši, bet vainu noveļat uz manīm, jo nespējat atzīties.
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by Amish »

Battery, tu esi nožēlojama. Tai laikā kad tu man dirs gudri virsū un nevari pamatot savu izvēli, pats nēesi ne sūda labāks. Uzskatu ka tev pašam administratora statuss būtu jānoņem.
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by ervuha[BoxG] »

Mēs neko neuzsākām, pats sāki kko visiem braukt augumā, ka visus sasitīsi un lielījies cik varens esi, stāstot cik cel grudakā, kā tevi atrats dr.lv...., pats vien vainīgs biji. Tagad, saskrīnojis te pilnu D, salicis bildes un tēlo nevainīgo...
▲▲▲
User avatar
=D equals three
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 425
Joined: 08 Jul 2009, 03:19

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by =D equals three »

jannkas sudziba neka nebija, pats toreiz biju un redzeju visu.. vodkers nebija vainigs, bet par battery, vinsh tik tiesham parasti kadam tik uzdirst gribas, lai palielinatu savu reputaaciju no citiem, un vins butu kruts :DD
Image
★★★★★
Quattro2.2[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 146
Joined: 20 Sep 2009, 14:18

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by Quattro2.2[777] »

[AoD]ervuha wrote:Mēs neko neuzsākām, pats sāki kko visiem braukt augumā, ka visus sasitīsi un lielījies cik varens esi, stāstot cik cel grudakā, kā tevi atrats dr.lv...., pats vien vainīgs biji. Tagad, saskrīnojis te pilnu D, salicis bildes un tēlo nevainīgo...
Jū, žēl kad nenoskrīnoju tevis teikto, par to kā tu man "šņukuru" sitīšot. Tak pats biji vēl varenāks par mani, ko tagad tēlo?
User avatar
Forgottenz[A]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 514
Joined: 03 Dec 2009, 17:21

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by Forgottenz[A] »

P.S Par battery!!!!!!!!!!!!!!!

Battery ir 12, padomājiet paši. Viņu sauc Kaspars, uzvārdu dabūšu, viņam ir 12 gadi, dzīvo jelgavā, pa mikr runā kā sīkais,neesmu runājis, nezinu vai mic ir,bet varētu tak saprast- kautgan saka ka ir 16.Forumā neko nejēdz,piemēram admina tiesības - saka visu to ko iepriekšējie admini saka. totāls MELIS viņš ir.
Daudzi man sāk ticēt. draugos es neesmu bet no drauga profila skatoties viņam ir vieni sīkie. + nav bildes kā arī albūms.

Draugos viņu var atrast kā Kaspars K. Battery neuztraucies, šo visu info zinu vienkārši.

Tā gribēju to pateikt, Pierādīt ARĪĪĪ! pastīsimies ko viņs šajā lietā pats teiks. (spam)

Runājot par servera uzvedību, uzvedas kā sīkais, pats nezin ko runā, kā arī jūtas baigi kruts, ka dabūjis admina tiesības...Vismaz labi ka Vodkeram ir pierādījumi.

P.S - Cerams nebūs wārna!!!! (spam)
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by Amish »

Uzvedas kā sīkais - piekrītu :)
Image
User avatar
=D equals three
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 425
Joined: 08 Jul 2009, 03:19

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by =D equals three »

agree to sinner and forgoten. :)
Image
★★★★★
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by Disaster »

Vispaar tu jau soliiji pusi servera atspaardiit,un tu draudeeji un izprovoceeji muus. P.S. tuuliit dabuushu skriinus par tevi. WAIT.


/sry,ka nav garumziimju/
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by ervuha[BoxG] »

[M3]VodKeR wrote:
[AoD]ervuha wrote:Mēs neko neuzsākām, pats sāki kko visiem braukt augumā, ka visus sasitīsi un lielījies cik varens esi, stāstot cik cel grudakā, kā tevi atrats dr.lv...., pats vien vainīgs biji. Tagad, saskrīnojis te pilnu D, salicis bildes un tēlo nevainīgo...
Jū, žēl kad nenoskrīnoju tevis teikto, par to kā tu man "šņukuru" sitīšot. Tak pats biji vēl varenāks par mani, ko tagad tēlo?
Jā vodker, es teicu ka ja mēs satiktos aci pret aci, un rubītos, tad tu arī ar pa seju dabūtu..., nejau to ka es tevi izārdītu, jo protams tava masa pret manējo ir divas dažādas lietas..., any way, tu vnk pārprati ;)
▲▲▲
Quattro2.2[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 146
Joined: 20 Sep 2009, 14:18

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by Quattro2.2[777] »

[AoD]ervuha wrote:
[M3]VodKeR wrote:
[AoD]ervuha wrote:Mēs neko neuzsākām, pats sāki kko visiem braukt augumā, ka visus sasitīsi un lielījies cik varens esi, stāstot cik cel grudakā, kā tevi atrats dr.lv...., pats vien vainīgs biji. Tagad, saskrīnojis te pilnu D, salicis bildes un tēlo nevainīgo...
Jū, žēl kad nenoskrīnoju tevis teikto, par to kā tu man "šņukuru" sitīšot. Tak pats biji vēl varenāks par mani, ko tagad tēlo?
Jā vodker, es teicu ka ja mēs satiktos aci pret aci, un rubītos, tad tu arī ar pa seju dabūtu..., nejau to ka es tevi izārdītu, jo protams tava masa pret manējo ir divas dažādas lietas..., any way, tu vnk pārprati ;)
TU SKAIDRI TEICI KAD AR VIENU PISAKU MAN PA ŠŅUKURU UN ES GULĒTU.

Disaster, gaidu.
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by Disaster »

Image

luudzu! tas bija striida pirmssaakums. visi var to apliecinaat.
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by [AoD]Aleksis »

forgoten, tev pašam tagad nav kauns par to, kā nofailoji ar savu viedokli tieši par battery? xD

Vispār runājot par to nolikšanu, laikam atkal uzcelsies veca, sen izrunāta tēma. Toreiz, kad tu mēģināji citus nolikt, izprovocējot uz strīdiem, saucot citus par ''dzīvē fail'', tad vienmēr tu panāci savu taisnību un dabūji unban. Un vispār, tie screeni ir cik veci, ja jannka samp nav bijis ~2 mēnešus? (to nu es zinu noteikti)

Skatoties tieši uz ADT, vaitad tas nav tādā pašā stilā, ka tu strīdējies ar citiem?
Screenā redzams, ka hawkz ir muti pelnījis, bet par pārējo? Vaitad par to, ka kāds sola pa muti, tad jāliedz runāt?


p.s tāpat zinu, ka tev (Vodker) nav ne silts, ne auksts no šī posta.
Image
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by Disaster »

bet vodkers apvainoja manu maati,vaitad par to nevajag vinjam dot vismaz muti?
2. Nelamāties, neaizskart citus spēlētājus, viņu ģimenes un draugus.
(a) MUTE.
(b) KICK.
(c) BAN.
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
Quattro2.2[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 146
Joined: 20 Sep 2009, 14:18

Re: Battery, Disaster, Hawkz, Trial, jannka

Post by Quattro2.2[777] »

[DSF]Disaster wrote:Image

luudzu! tas bija striida pirmssaakums. visi var to apliecinaat.
Parādi ludzu man šī skrīna oriģinālu jeb PILNU ATTĒLU un pasaki kuru skinu es izmantoju šajā attēlā?
Edit. Un kādā sakarā Hawkz? :D:D Ja runa iet par TEVI UN BATTERY ;DDDD
Ja nemāki taisīt Fake'us, nedari to.
Last edited by Quattro2.2[777] on 04 Feb 2010, 22:07, edited 3 times in total.
Post Reply