Tabletītes/Pickupi DEAD?

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by W4I[Vendetta] »

Šodien ielogojoties serverī jauks pārsteigums sagaidija.

Visi cītīgi, kā skudriņas lasa tabletītes un padod viens otram tabletīšu karti, super ;)
* Pieņemu, ka šos Tabletīšu rezultātus neņems vērā izņemot [AoD]Slayer, jo tagad tabletītes ir tikpat viegli atrast, kā apčurāt sev 2 pirkstus un par to balvas domāju, ka nedod.

Tad vel padzirdēju, ka iespējams būs jaunas Tabletītes, varēs ar smaidu līdz ausīm meklēt no jauna xD

Vēlos pakavēties atmiņās, kā vis ssākās:
Bija tāds lielais servera restarts, kad viss pa 0 bija un jāsāk no sākuma, domāju daudzi vel atceras :D Tad ķerot renģītes un nesot uz veilau pārdot, lai sanāktu naudiņa par ko, būdiņu nopirkt, kurā grāmats rakstīt un pelnīt jau vairāk naudiņas, pamaniju, ka vaikaliņā ir tabletīte, piegāju pie tabletītes, savācu un sāku ātri skraidīt, jutos super, tā bija neaprakstāma sajūta aiz laimes gandrīz reņģes pa gaisu aizmetu, tad pamaniju, ka man ir 1/100 tabletītēm biju jau ekstāzē. Bet duelī starp tabletītēm uzvarēja grāmatu būdiņa, ar kuras palīdzību pelniju vairāk naudiņas un kļuvu lielāks un varenāks. Tā pievērsos galvenokārt būdiņu pirkšānām, no grāmatu rakstīšanas jau pārgāju pie nopietniem biznesiem un par tabletītēm vairs nedomāju, šad tad nejauši uzskrienot kādai to savācu un pakavējos atmiņās cik tas ir jauki. ...Tā laiks gāja un atapos, ka jau parī pa 30 tabletītēm nejauši esmu savācis, bizness jau bija kautcik nostabilizējies, nauda netrūka, varēju pievērsties tabletītēm. Tā sāku uzpirkt cilvēkus, lai palīdz man sameklēt jaunas tabletītes, sākumā gāja lēni, bet tad uzradās Deflow, tā sadarbojāmies un jau dabuju vairāk tabletītes, bet tad sadarbība kkā pārtrūka. Laiks atkal gāja un tabletītes kkā stāvēja uz vietas līdz Rācenis piedāvājās palīdzēt, viņš man daudz palīdzēja, jau tiku pie kādām 70 vai 80 tabletītēm un ieraugot savu vārdu Tabletīšu TOPā gandrīz aiz laimes samaņu zaudēju. Tā kļuvu apspēsts ar tabletītēm saucu palīgus un maksāju viņiem, lai tik rāda man jaunas tabletītes biju jau savācis vairāk, kā 90 tabletīšu, kad atkal viss nobremzējās, jo nebija vairs tik daudz palīgu, kam būtu vairāk tabletīšu par mani. Tā vieu dienu izdomāju, ka vajadzētu pārstaigāt visas tabletītes ko zinu un viņas atzīmēt kartē, tā punkts pa punktiņam kartē parādījās tabletītes. Līdz ļoti nesen, viens uzmācīgs Hippo kad meklēju vecās tabletītes man piedāvāja naudu par to, ka viņam izrādu tabletītes, ko zinu. Rādot Hippo tabletītes vienu vakaru bišķ papelniju un jau nākamajā deinā Hippo atkal bija klāt un atkal rādiju viņam tabletītes, bet man par lielu pārsteigumu viņš man ar sāka rādīt, tā kartē punktiņi ar tabletītēm tik papildinājās. Hippo jau bija savācis daudz tabletīšu un rādot man kuras biju piemirsis ieguva manu uzticību, izlēmām viens otram palīdzēt, tā nu meklējām tabletites kopā. Karte jau man bija kļuvusi paraiba, tad beidzot izdomāju ar to padalīties Hippo, lai būtu vieglāk meklēt un viņš saprastu kuras tieši tabletītes man trūkst, tā meklējām, meklējām un atkal meklējām, līdz man jau bija 99tabletītes, tik veina pietrūka un mani nervi jau bija uzvilkti, tad pēkšņi Hippo kkur pazuda, bet es par katru cenu vēlējos atrast 100to tabletīti, tā man sāka uzmākties INDIGO, lai rādu viņam tabletītes, no sākuma attiecu, tad izdomāju, ka varbūt viņš man varēs aplīdzēt atrast 100to tabletīti un ar viņa solijumu, ka tabletīšu karti kurā ir 98tabletītes nevienam neizplatīs, es to viņam aizsūtiju. Pēc neliga laika uzradās Hippo, kurš mani pasauca uz /trans un tā braucot viņam līdz notika neticamais, mēs iebraucām mazā pilsētiņā kurai jau tajā dienā, kādas 30reizes biju pārlidojis pāri un apstājāmies pie necilas garāžas, Hippo izleca no mašīnas un es viņam skrēju pakaļ, tas notika piektdien, ‎2011‎. gada ‎1. ‎aprīlī, ‏‎ap 23:04, skrienot pakaļ Hipp es to pamaniju, tā bija baltisarkana tabletīte, kas mirdzēja un griezās uz rinķi, es tai pieskrēju klāt un to savācu, tajā brīdī mani pārņēma svētlaime par visu kermeni noskrēja milijoniem skudriņu, biju to izdarijis, savācis 100tabletītes :D) bet ar to viss nebeidzās, man bija jāpalīdz Hippo atrast viņa 100 tabletīte un 100tabletīte priekš kartes kuru biju piemirsis, sākumā domāju, ka tieši tā, ko esmu aizmirsis trūkst Hippo, bet vēlāk izrādījās, ka Hippo nebija kartē punktiņu pamanijis, bet tas jau ir viņa stāsts :) Pēctam, kad Hippo bija atradis arī savu 100to tabletīti, viņš man parādija kuru tabletīti biju aizmirsis iezīmēt kartē un tā Hippo mani aizveda pie tabletītes un es pabeidzu karti :)

atmiņas :D

Informācija:
*Karti kuru pabeidzu un kurā ir 100pickupi pilnīgi nevienam izņemot pats sevi neemsu rādijs un devis.

*Screen, kā izskatījās Tabletīšu TOP, brīdi, pēc manas 100 tabletītes savākšanas:
http://www.bildites.lv/images/4dr2g4j96v5ljo4isgf.png

*Tabletīšu TOP tagad:
tops.php

*Te ir screen, kam esmu devis tabletīšu kartes:
http://www.bildites.lv/images/z2ybczgz8plukmve26os.png
Hippo un INDIGO iedevu karti ar 98tabletīšu punktiem. btw katram karte atšķiras, jo savādāks izmērs un izdzēsti kļūdainie tabletīšu punki.

INDIGO, paldies, ka otreiz pierādiji, ka tev uzticēties es nedrīkstu, tiešām liels paldies
;)
Hippo, varēji jau nepadalīt tālāk to tabletīšu karti, ja Opis to darija, tad tev obligāti tas ar nebija jādara.


Have a Nice day! ;)
Hippo[G_Unit]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 168
Joined: 23 Nov 2010, 18:05

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by Hippo[G_Unit] »

Es sāku dalīt, jo Opis pirmais sāka un vinš iedeva Skilledam.Un tad es sapratu , ka nav jēgas to karti vairs slēpt. Tad es vēl domāju, ka tās mašīnas pienākās tikai WhoAmI un Slayeram, vairs nevienam citam.

;)
Last edited by Hippo[G_Unit] on 03 Apr 2011, 16:27, edited 1 time in total.
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by INDIGO »

Njaa,piedo ,bet es pickup karti nevienam nedevu,mans brālis ,atrada,biju nobāzis vienā mapē un nezinu kā viņs viņu atrada. :P
Image
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by Kvatrochijs »

Vispār tāds nebija tops pirms devi karti, es biju 5. un Hippo topā vispār nebija.
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
Hippo[G_Unit]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 168
Joined: 23 Nov 2010, 18:05

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by Hippo[G_Unit] »

Topā es bija 3, es savācu pedeejo pikupu tieshi peec Who, ja nezini nerunā.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by W4I[Vendetta] »

SOA_Helmsz Vispār tāds nebija tops pirms devi karti, es biju 5. un Hippo topā vispār nebija.
Tak izlasi kārtīgi! (headbang)
*Screen, kā izskatījās Tabletīšu TOP, brīdi, pēc manas 100 tabletītes savākšanas:
http://www.bildites.lv/images/4dr2g4j96v5ljo4isgf.png
devu karti, kam?
*Te ir screen, kam esmu devis tabletīšu kartes:
http://www.bildites.lv/images/z2ybczgz8plukmve26os.png
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by Marcha[T] »

Paši pie visa esat vainīgi , jo šeit pastāv tāda sakarība kā "draugi", ja nebūtu neviens rādijis viens otram , tad slayeram vienīgajam pickupi būtu , jo šeit cilvēki nesaprot tādu lietu kā konkurenci..Labāk taču būtu ja tikai daži cilvēki braukātos ar neoniem nevienam nesakot par to , nevis uztaisa kaut kādu sūdainu karti un vēl pasaka kur visi pikupi atrodas..Es , piemēram, nevienam neteiktu , kur tie pikupi stāv , jo tie neoni būtu ekskluzīva manta dažiem cilvēkiem , nevis katram bomzim..
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by W4I[Vendetta] »

[NWA]Marcha Paši pie visa esat vainīgi , jo šeit pastāv tāda sakarība kā "draugi", ja nebūtu neviens rādijis viens otram , tad slayeram vienīgajam pickupi būtu , jo šeit cilvēki nesaprot tādu lietu kā konkurenci..Labāk taču būtu ja tikai daži cilvēki braukātos ar neoniem nevienam nesakot par to , nevis uztaisa kaut kādu sūdainu karti un vēl pasaka kur visi pikupi atrodas..Es , piemēram, nevienam neteiktu , kur tie pikupi stāv , jo tie neoni būtu ekskluzīva manta dažiem cilvēkiem , nevis katram bomzim..
Tu tiesām par visiem 100% domā, ka Slayer ar nevienu nesadarbojās, lai atrastu pickupus?
Btw, Tāpat atrastu, jo katrs te tusē pa citām vietām, nav tā, ka visi, kā robotiņi rindiņās pa iestaigātām taciņām braukā. Agri vai vēlu uzietu pickup kāds kuram nav. Tālāk jau ir cits stāsts, par to, cik kurš apķērīgs, kā no otra izdabūt, lai rāda pickupus kuri pašam nav utt.
Karti ar agri vai velu kāds kam izbesītu meklēt tukšagaitā sazīmētu, lai saprastu kurās vietās varētu būt pickupi un kur jau ir bijis.

Esmu vainīgs, ka pirmais ko tādu izdomāju, ka padalijos ar Hippo, lai man palīdz ātrāk atrast un iedevu Indigo tā paša iemesla dēļ.

Bez apvainojumiem, mana karte nav sūdaina, ja tev iedotu karti, kāda man ir tev nebūtu 10min jāzīlē, vai pickups ir debesīs vai uz zemes.


EDIT: Btw, liekas, ka pārāk naivs esi, ja reiz domā, ka visi vnk pasūtītu otru 10 mājas tālāk un nerādītu citam pickupus, tas pats Slayer arī rādija citiem. Un es esmu naivs tāpēc, ka uzticēju INDIGO karti.
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by Evol[1337] »

Marcha-tikai nevajag teikt,ka dažiem izredzētajiem būs tādi neoni,un citi siekalosies,nē!Neteica,ka nevar dot kartes,rādīt vietas utt.Galvenais-savāci 100 pickupus,dabūsi bonusus.
Image
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by Marcha[T] »

Vnk pateicoties visam šitajam var gadīties ka tiešām vienam izredzētajam Slayeram būs. Vnk boxg ir kkāda zentu tauta , kur vienam pasaki , un pēctam jau visa pasaule zin..Vnk ir lietas ko vajag paturēt pie sevis un pat draugiem nesatstīm , jo tev ir 5 draugi kam pasaki + vēl tavam draugam ir 5 draugi kuriem pasaka..
Vislabāk būtu ka pickupi būtu arī interioros , piem Liberty City un tad redzētu kā ar saviem spēkiem tiktu..
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by Evol[1337] »

nu jā.Tagad visiem atņems visus sakrātos pickupus,un tad vairs tiešām jēga no krāšanas nekādas.Vismaz man nebūtu žēl lai jebkuram ir neons,un citi šmirģeļi.Varbūt Giboxam ir žēl,un negrib lai kuram katram ir šī ''krutā funkcija'' neons un bling-bling,bet nu sory-ja tiks atņemti visi pickupi un tiks tie pārlikt-tad tiešām nebūs ne mazākās motivācijas atkal tos meklēt un krāt.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by W4I[Vendetta] »

[NWA]Marcha Vnk pateicoties visam šitajam var gadīties ka tiešām vienam izredzētajam Slayeram būs. Vnk boxg ir kkāda zentu tauta , kur vienam pasaki , un pēctam jau visa pasaule zin..Vnk ir lietas ko vajag paturēt pie sevis un pat draugiem nesatstīm , jo tev ir 5 draugi kam pasaki + vēl tavam draugam ir 5 draugi kuriem pasaka..
Vislabāk būtu ka pickupi būtu arī interioros , piem Liberty City un tad redzētu kā ar saviem spēkiem tiktu..
Nu ja, tu esi īstais, kas mācīs.

Ko tu te dari:
http://www.bildites.lv/images/f5vqfff24ppj0m8dy2i.png ???

pats atradi, kā te suldini, ka draugiem nevajag teikt utt? :D psc :D Nepamaniju ātrāk :D
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by Marcha[T] »

WhoAmI , es jau pats arī varu atrast pikapus , viņi taču ir noslēpti ļoti vieglās vietās..
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by W4I[Vendetta] »

[NWA]Marcha WhoAmI , es jau pats arī varu atrast pikapus , viņi taču ir noslēpti ļoti vieglās vietās..

Kāda varena sakritība, visu šo laiku tevi TOP neredzēju un pēkšņi tu uzpeldi, līdz ar kartes noplūdi :D Varenais meklētājs :D
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Tabletītes/Pickupi DEAD?

Post by Marcha[T] »

Tev derētu iegādāties smadzenes, paņem acis rokās ja sūdīgi redzi..Man vēl aizvakar bija 93 pikapi , neesmu no tiem, kas šodien salasīja ~~80 pikapus.
Nāc mumblē , visu izrunāsim , lai nav jāspamo..
Post Reply