Anderhils.[M3]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
PKI
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 19
Joined: 21 Oct 2009, 16:58
Location: ķerrā.

Anderhils.[M3]

Post by PKI »

1.Tavs īstais vārds. Ansis. :)
2.Tavs pašreizējais vecums. 16
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Nu neesmu nekur tā nopietni bijis admins,bet kkad becis YeaH iedeva adminu drusku pāakstijāmies.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. viewtopic.php?t=8088

viewtopic.php?t=8052
Ir vēl daudzkādi skrīni bet nelieku. :)
5.Kāds mums būs labums no tevis? Iegūstot šo statussu saprastu kad es nebūšu parasts spēlētājs,domāju kad ir adminu trūkums,spēlēju daudz tādējādi varēšu cilvēkus kas pārkāpj noteikumus sodīt. :)
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Iēeju katru dienu,nenāku tikai tad kad esmu izbraucis kautkur.:)
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Es neskaitu dienas,spēlēju ar prieku. :)
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. [STA]_Eagle.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Becis[NGT] pastāstīja. :)
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Nemāku sevi raksturot,domāju kad citi mani māk raksturot labāk. :) ļoti,ļoti patīk hokējs,florbols. :) Pats domāju kad esmu sakarīgs,domāju ko runāju. :)
Vasarā,pavasarī braucu BMX,brīvajā laikā (kas man ir daudz) spēlēju datoru
no shit, mēn!
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Anderhils.[M3]

Post by Marcha[T] »

ANTI Tu priekš tava vecuma liecies nesakarīgs.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Anderhils.[M3]

Post by heisyournewgod »

otraa sudziiiba taada nepilniiga, domaaju, ka to pat iisti par sudziibu tur nevar uzskatiit,
Ir vēl daudzkādi skrīni bet nelieku. :)
.... tieshi otraadi, tev vajadzeeja likt, ja jau gribeeji pieteikties par adminu.
(jo vairaak sakariigu un tieshu sudziibu, kur ir kaads salidzinoshi nopietns parkapums, jo vairaak + un lielaka ceriiba no kada admina dabuut REC)
Iegūstot šo statussu saprastu kad es nebūšu parasts spēlētājs
ar sho statusu tu buusi taada pati nieciiba, kaada esi sobriid, tikai tas, ka vareesi paliidzeet citiem ieveerot servera noteikumus, kurus noteikti pats neieveero kaa naakas. :)

no mana skata punkta, ar sho pietiek, lai es tev vareetu likt ANTI.
Locked