eminemZ[DC]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

eminemZ[DC]

Post by eminemZ[DC] »

1.Tavs īstais vārds.

Rinalds.

2.Tavs pašreizējais vecums.

16, pilni gadi.

3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)

Esmu admins savā serverī un esmu arī drauga serverī, ka arī engeims.Bet engeims serveri tagad pametu, jo nav pietiekami daudz aktīvu spēlētāju.

4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.

1) viewtopic.php?t=9265
2) viewtopic.php?t=9172
3) viewtopic.php?t=9095
Pieminēšu to, ka ļoti bieži sūdzu pārkāpējus ar /report palīdzību!


5.Kāds mums būs labums no tevis?

Palīdzēšu, kā vien spēšu, protams, pildīšu admina pienākumus, palīdzēšu arī jaunajiem spēlētājiem ar problēmām.

6.Cik bieži spēlē SA-MP.

Katru dienu vismaz 4-5h.

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.

Biju jau šeit reģistrējies 2008. gadā, bet tad es reti spēlēju te.Bet pašlaik aktīvi būs jau apmēram pusgads.

8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.

rinalds, BuLLs.

9.Kā uzzināji par BoxG community?

Cik zinu, atceros spēlējot engeimā gāja runas, ka šis serveris ir ļoti aktīvs un tā arī pamēgināju šeit uzspēlēt.

10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).

Tātad, kā jau augstāk minēju mani sauc Rinalds. Esmu diezgan jautrs cilvēks, dažreiz esmu ļoti ātri nokaitināms. Pa ziemu strādāju, lai nopelnītu lielāku kabatas naudu. Ļoti patīk vasarā iet peldēties un ārā ar draugiem patusēt. Ir man arī mocis, ar to parasti braucu vai pa ziemu, vai arī tikai varasaras vēlajos vakaros, jo bailes uzrauties uz mentiem.

Tas arī īsumā viss.
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: eminemZ[DC]

Post by ervuha[BoxG] »

Atceros tevi ar ne īpaši labu iespaidu. Nav uzticības un domāju, ka priekš šī amata šajā serverī vēl esi parāk svaigs. Šoreiz pret.
▲▲▲
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: eminemZ[DC]

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Nesaņemu sudzības, nav uzticība, pret.
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: eminemZ[DC]

Post by Gibox »

atteikts
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked