Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Boni, bildes, bildes, bildes un vēlreiz bildes. :)
▲▲▲
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

:D
Bildes!!!!!!
Image
GET REKT
User avatar
[AoD]Janeqz
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 820
Joined: 12 Nov 2008, 18:15

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Janeqz »

Kāds nezin kāpēc nevaru pielaist mazo pocket bike? Ķipa dzirkstale ir, dažreiz aiziet, bet ļoti daudz slāpst nost un beigās pat pielaist nevar. Ir kādi ieteikumi ko darīt? :?
Image
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Z_K[Vendetta] »

[AoD]Janeqz wrote:Kāds nezin kāpēc nevaru pielaist mazo pocket bike? Ķipa dzirkstale ir, dažreiz aiziet, bet ļoti daudz slāpst nost un beigās pat pielaist nevar. Ir kādi ieteikumi ko darīt? :?
slikta kompresija, atjauc cili, paskaties gredzenus
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Sāc ar karbūzi. Pēc ziemas, iespējams, kondensāti sakrājušies...
▲▲▲
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Deliit, tad jau laikam tas, no kā pirki ir pazīstams, ja jau bez pārrakstīšanas dabūji? Jebkurā gadījumā ļoti stulba rīcība no īpašnieka puses. Ļoti šaubos, ka nepiefiksēja, jo tagad jau mašīnu pamanot viņi automātiski var noteikt vai mašīnai ir skate/apdrošināšana.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

caur csdd webu var parbaudit vai masina ir mekleshana or smth?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Caur mājaslapu diezvai, bet bija tas numurs uz kuru pazvanot varēja uzzināt informāciju par attiecīgo auto.
▲▲▲
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

mhm,sad,bet nu poh :DD es stipri shaubos ka vinji pazinjoja centralei,jo kad masina staveja koka,vinji pabrauca vnk garam!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Nu tas ir pašsaprotami, ka viņi ķers noziedzniekus neviss tupēs pie auto. Un es pieņemu, ka viņi jau daudz maz varēja pareģot, ka, piemēram, auto ir zagts or smth. Mūsdienās pietiek tādu cilvēku, kas vienkārši nozog kaut kādu kasti, lai panēsātos apkārt.
▲▲▲
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

man ir tikai viens wtf - "pasham izmezhgita/lauzta potite", iepriekš -> "Izlecu ara,un skreju,skreju". Un, 2.1 turbo C3 Q pēc grāmatas ātrāk par 230 neskrien, vēl pie tam vecs ne tik. Nu kaut ko tiešām esi izpušķojis.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

2.2 Turbo ar 189 zirgiem vinjam spidaks uz 280.... nu labi,par tiem 240 varbut nu tomer drusku parspileju,jo pieljauju,ka vareja but tik daudz,jo pedejo reizi skatijos spidaka bija 230 un drusku pari!

un,
pasham izmezhgita/lauzta potite", iepriekš -> "Izlecu ara,un skreju,skreju"
to ka izmezhgita potite,es sajutu tikai no rita,jo uzreiz man bija tada adrenalina deva ka man bija uz visu pohuj,es tik daudz shnabi 1 stundas laika izdzeris nebiju!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Giboxlox »

Arlip, arlip. Bet taka par velu, ne? Vajag bildes ar tavu niku uzrakstitu uz lapinas. Vai tomer niks par garu un neatceries?
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by heisyournewgod »

bildes tā arī nesagaidijām :D
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

shodien safocheju,bet iespejams rit jau dzisu uz servisu un tur bus HD bildes,a to ar telefonu sux!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Post Reply