Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Locked
WOH_plovovich.
Censoņa
Censoņa
Posts: 335
Joined: 11 Oct 2010, 20:27

Re: Beztēma #7

Post by WOH_plovovich. »

Tieši tā Grindz,tā ir gaumes lieta.
Brīdinājis v6k - Otrdiena Augusts 02, 2011 20:11. Beigsies: Pirmdiena Augusts 15, 2011 210:11
Iemesls: Nav iemesls ,man vnk gribejas uzlikt warning.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Ahh, šodien pēdējais eksāmens-vēsture un tad būs miers pār zemi. Varbūt kāds grib uzrakstīt manā vietā?
Image
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Beztēma #7

Post by MusicLife »

Nu ja tev nav žēl, ka es saņemšu sliktu atzīmi, tad laprāt izmeiģinātu.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

[NWA]Dumper wrote:Gaumes n shit tas tur tā, mani visvairāk interesē, kā akls cilvēks varētu izmantot skārienjūtīgo telefonu. Daudzos testos ir pierādīts, ka ar taustiņiem visu var izdarīt ātrāk, un es tam pilnībā piekrītu. Tagad visiem sīčiem jau sapirkti tie tači, un jēga? 75% skolēnu ir tači, lai tikai viņš neatpaliktu no jaunajām tehnoloģijām un būtu kruts.
Nu, bet neviens viņam neliek lietot skārienjūtīgo. Tie, kas ir ar pogām, vēl nav izzuduši. Tādam cilvēkam tik un tā būtu vajadzīga iespēja piezvanīt un uzrakstīt nelielu sms. Kāda jēga būtu viņam no skārienjūtīgā telefona ar visām ''ekstrām'', kas ir pilnīgi liekas?
Pats paņēmu tādēļ, ka skārienjūtīgajam ir liels ekrāns, kas bieži vien noder. Starpcitu, sms un citus tekstus var uzrakstīt krietni vien ātrāk.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Ar touchscreen varētu būt tā, ka uzrakstīt ātrāk, jo tur tā krutā klaviatūra parādās haha. Lielais ekrāns ir pluss, sēžot internetā, skatoties bildes, video, filmas, seriālus. Bet tai visai padarīšanai ir arī viens baigais mīnuss. Bieži vien tie touchscreeni nestrādā kā vajag, jāspiež vairākas reizes, lai nostrādātu. Nezinu, kā ir ar telefoniem, kuri maksā astroniskus ciparus, bet tādai nokiai, kāda ir pusei tīņu, tā ir. Esmu dzirdējis atsauksmes, ka ziemā viņš vispār uz aukstiem pirkstiem vai cimdiem nereaģē... Tas ekrāniņš... Ja saplīst, tad remonts ir parasti dārgāk nekā parastiem telefoniem + saplēstus touchscreen pēdējā laikā redzu vairāk nekā saplēstus pogainos. (da hz... moš vieglāk to pamanu)
Dumper, ja tā godīgi, tad vēsture ir visvieglākais eksāmens.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

Ar touchscreen vieglāk visu darīt ,nav jāspaida pogas,kad pēctam sāk pirksti sāpēt ,un no touchscreen arī vieglāk internetā ieiet,lielāks ekrāns ,labākas spēles u.t.t

man piem ir ipod touch ,un ziemā un visos gadalaikos ,viss labi strādā ,esmu mēģinājis pat uztaisīt screen protectoru ,ar plēvi ,un sanaca,tikai caur plēvi ekrāns slikti redzās..

Quatro bans ir ilgs,līdz septembrim,tākā no viņa varbūt jūs varētu sagaidīt fake profilu.. :.
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Par ziemu un tačskrīniem ir tā.3x jāspiež burtiņš lai parādītos.Vismaz tā ir HTC.Ar veco nokiju ar pogām ir pilnīgi pretēji.Tāpēc arī izvēlos pogaino telefonu
Vienmēr ir bijis tā:Oj,davai nopērkam šito,es tur darīšu to un to,un vēl to.Kad nopērk-viss,tas pazūd.Reāli tā ir ar telefonu-nu izdomāju ar HTC Diamond 2,ka nu tik sēdēšu internetā,skatīšos filmas.ņifiga.Tikai pa retam ieeju em punkts draugiem punkts elvē un paklausos mūziku.To HTC atdevu fāterim,lai mocās.Viņam arī kko modernu vajag.
WM ir vienas vienīgas mokas.
Image
User avatar
Marcipans[777]
Censoņa
Censoņa
Posts: 208
Joined: 14 Jan 2010, 17:23
Location: Latvia,Dobele.

Re: Beztēma #7

Post by Marcipans[777] »

Maiz.e[BoxG] wrote:Droši vari nenākt, ļoti labi dzīvojam bez tevis.
Kad esi adminstrātors pārāk liela mute tev,sen tev jau derētu noņemt statusu adminstrātoru.
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Vispār,teikšu atklāti-tiešām dzīvojam labi bez tevis ;) ne silts ne auksts bez tevis.
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #7

Post by heisyournewgod »

Evol[777] wrote:ne silts ne auksts bez tevis.
tru.


tas ko jūs rakstāt, arī parāda, ka jums tas touchscreen vairāk kā spēļmantiņa, nekā kā reāls telefons :D
un shift, nogurst pirksti? (doh) vārgulis

tālāko tekstu izdzēsu, jo ja jau bērniem patīk ar ts spēlēties, tad kapēc gan apgāzt viņu krutos uzskatus
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

Marcipans wrote:
Maiz.e[BoxG] wrote:Droši vari nenākt, ļoti labi dzīvojam bez tevis.
Kad esi adminstrātors pārāk liela mute tev,sen tev jau derētu noņemt statusu adminstrātoru.
+1

Un maize tagad ir giboxa vietā ? ,drīz vel pārņems serveri..
Man lidz šim laikam likās ka viņš ir parasts admins :D

viewtopic.php?t=10283
viewtopic.php?t=9858
User avatar
Becis[NGT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1019
Joined: 01 Nov 2009, 20:02
Location: Pilsēta, kur sākas Latvija.

Re: Beztēma #7

Post by Becis[NGT] »

Dumper, varbūt manā vietā negribi uzrakstīt? :DD
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

Shift wrote:
Marcipans wrote:
Maiz.e[BoxG] wrote:Droši vari nenākt, ļoti labi dzīvojam bez tevis.
Kad esi adminstrātors pārāk liela mute tev,sen tev jau derētu noņemt statusu adminstrātoru.
+1

Un maize tagad ir giboxa vietā ? ,drīz vel pārņems serveri..
Man lidz šim laikam likās ka viņš ir parasts admins :D

viewtopic.php?t=10283
viewtopic.php?t=9858
Esmu parasts admins un nekādā gadijumā netaisos būt giboxa vietā!
Vienkārši jūs apgraizat tās bildes un tad nevar saprazt tu vai viņš ir sācis, ir spilgti piemēri, kad aizkrāso čatu, jo tur itkā pm ir bijis, ja negribi rādīt tad nerādi neko, nevis aizkrāso daļu un viss, jo beigās administrātori atkal ir pie visa vainīgi.

Un jā zini BoxG prezidentu pēc 4 gadiem pārvēlēja no Giboxa uz manis un pilnīgi noteikti pārņemšu serveri. (trolly)

EDIT: Un starpcitu par tām banu apelācijām bija domāts tad, kad ābrama acc bija uzhakots un visus banoja!
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
SonOfAnarchy
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 63
Joined: 04 Jun 2011, 21:05
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by SonOfAnarchy »

Ja šie divi spēlētāji jums ir zināmi, skype Freddy[NGT] un Crusher_4empion, pasakat viņiem lai nāk beidzot SA:MP vēlams vakarā, lai varu atdot naudu par PS darbiņiem.

Ceru uz atsauksmi no citu puses.
Image
Image
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Nu par tiem skārienjūtīgajiem telefoniem, pašai tāds ir un es neuzskatu, ka man tas kalpo kā rotaļlieta, jo es vispār spēles nespēlēju, nedz telefonā, nedz datorā. Gan telefonu un internetu izmantoju, lai komunicētu ar cilvēkiem.

Un vēl, vispār man ar skārienjūtīgajiem telefoniem ir daudz vieglāk, jo nevajag pat ar pirkstu pieskarties, pietiek ar nagu uzsist.

Un vēl mīnuss tāds, ka skārienjūtīgajiem remonts izmaksā daudz dārgāk nekā tiem telefoniem, kuri ir ar pogām. Vispārībā jau katrs izvēlās sev piemērotāko.
Last edited by Kri on 07 Jun 2011, 13:57, edited 1 time in total.
Locked