Imis[DC]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Imis[DC]

Post by Hustler_Imis »

1.Tavs īstais vārds.

Ints, uzvārdu gan neteikšu, jo nav īpaša vēlme izklāstīt savu personīgo informāciju internetā, zinot tos jaunos, gadu ziņā, spēlētājus, kuri pēc tam kladzina to pa visurieni, kur vien var.

2.Tavs pašreizējais vecums.

Esmu 18 gadus jauns.

3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai
nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)


Adminēšānā man ir diezgan liela pieredze, jo adminēju engeims kādu gadu un vēl joprojām tur esmu administrātors, kā arī moderātors forumā, vēl esmu bijis administrātors kaut kādā pagrīdes serverī, kuram nosaukumu diemžēl neatceros, pārējās vietas, kur esmu adminējis ir manis paša veidotās web lapas, kad vēl spēlēju Counter Strik`u.

Labrāt, ja būtu iespēja, kandidētu arī moderātora statusam, jo man ir diezgan liela pieredz šajā jomā, bet cik noprotu, lai kandidetu uz šo amatu ir jābūt īpašam gadījumam.


4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.

Diemžēl esmu ielicis tikai 4 sūdzībās, jo domāju, ka man nav jēgas likt, jo pastāv citu spēlētaji, kuri ieliek uzreiz pec pārkapuma sūdzību, bet report`us tagad nav jēgas iesniegt, admini tapat ir vainu afk vai vispār nav online.

1) viewtopic.php?t=8655
2) viewtopic.php?t=8674
3) viewtopic.php?t=10361
4) viewtopic.php?t=10410


5.Kāds mums būs labums no tevis?

Labums, es īsti nezinu kāds, bet varu teikt to, ka palīdzēšu sodīt pārkāpējus, uzturēt kārtību serverī cik vien būs manos spēkos.
Pēdēja laikā esmu ievērojis, ka sākoties vasarai, adminu aktivitāte ir sarukusi, bet tā kā man darbs ir pa nakti, pa dienu spēšu uzmanīt spēlētāju un ķerstīt likumparkāpējus. Un daudzi arī piekritīs tam, ka esmu sakarīgs un galva man uz pleciem ir.

6.Cik bieži spēlē SA-MP.

SA-MP nespēlēju ne reti, ne bieži, pēdējo reizi, kad rakstīju pieteikumu, tas bija, ja nemaldos pirms pāris mēnešiem, nebiju pārliecināts, ka spēšu serverī uzturēties bieži, jo man bija gaidāmi vidusskolas eksāmeni un kad esmu beidzot tos veiksmīgi nokārtojis un vidusskolas ilglītība ir iegūta, spēsu uzturēt sevi aktīvi serverī. Serveri spēlēju 3-4 h, nevis no vietas, bet ieejot serveri ik pa brīdim.

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.

Nu jau var teikt, ka diezgan pailgu laiciņu, neņemiet vērā reģīstrācijas datumu, jo tad es vēl šeit nespēlēju, vienkāŗši pa brītiņam ienācu paskatīties, kas labs šeit notiek. Kopumā varētu būt vairak kā pusgads.

8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.

Agrāk spēlēju ar niku ImiiC (nē, es neesmu tas imiic, kas agrāk šeit spēlēja), bet tagad jau kādu laiciņu ir Imis.

9.Kā uzzināji par BoxG community?

Par BoxG? grūti spiezt, jo tas bija diezgan sen, liekas, ka no kāda spēlētāja engeims serverī, jo gāja runas, ka BoxG ir labākais komūns/serveris aktivitātes ziņā un tā pamazām sāku pāriet uz šejieni, un godīgi sakot šeit man patīk, jo īpaši forums.

10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).

Tātad, mani sauc Ints, esmu 18 gadus jauns, mācos 12. klasē. Dzīvoju izbijušajā Bauskas rajonā, jo kā zinat vairs nav rajonu, bet gan novadi, īsāk sakot Rundāles novadā, Svitenes pagastā, precīzu adresi gan neteikšu.
Patīk nodarboties ar visdažādākajiem sporta veidiem, piemēram, Basketbols, futbols, florbols, volejbols un kā arī galda teniss. Pēdējā laikā esmu sācis mācīties strādāt ar fotošopu, bet līdz līmenim, lai varētu sākt kaut ko skaistu un radošu taisīt neesmu ticis. Pēc draugu teiktā esmu jautrs, bet brīžiem arī apnicīgs, jo pārāk bieži kaut ko bezsakarā vāros, bet tas ir tikai draugu pulkā. Vēl esmu esmu tāds cilvēks, kuram patīk sēdēt forumos/blogos.

Daļa ir nokopēta no iepriekšējā pieteikuma, jo uzskatu, ka mans pieteikums, var tā teikt, ir viegli pārskatāms.
Ja jūsuprāt aktivitāte nav pietiekoši augsta, tad spēlēšu vēl, kamēr jūs uzskatīsiet, ka esmu tā vērts, lai iegūtu servera administrātora statusu.


P.S neskatieties uz līmeni spēlē, jo neuzskatu jēgu krāt naudu, laikietilpīgs darbs.
Last edited by Hustler_Imis on 26 Jun 2011, 03:29, edited 4 times in total.
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Imis[DC]

Post by Maize[1337] »

Domāju, ka pārāk neaktīvs prikš administrātora, tapēc - anti.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Imis[DC]

Post by Abrams[T] »

Pasaki, kam vajag vēl vienu adminu, kas nav aktīvs, piemēram, es pats, jo reāli samps vairs nesaista, tikai rp. Jā, tu esi atbildīgs, bet neredzu jēgu no admina, kas ieiet uz 1h dienā, kas ir nekas. Tavā gadijumā, man šķiet tu rakstiji pieteikumu uz ''pļuhu'', jo domāji ar visu šo neaktivitāti iegūsi tiesības.
Un, jā, tu atkal teiksi, kā es zinu, ka tu esi neaktīvs utt. Vakar un aizvakar, ja nemaldos, pavirināju samp.exe un apskatījos boxg.lv servera spēlētājus un diemžēl, tevis tur nebija, varbūt, es biju citā laikā, bet tik un tā, tava aktivitāte nav augsta. Un pēc visa šī, pret.
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Imis[DC]

Post by Hustler_Imis »

Starpcitu, ka jau minēju, pa dienu mana aktivitāte ir pietiekoši augsta, 3-5h, citreiz pat ilgāk, jo strādāju pa naktīm un pa dienu nekas cits neatliek kā pavadīt laiku pie samp`a, to var pierādīt daudzi patstāvīgie vasaras spēlētāji.
Bet nu domas es nekādī nevaru mainīt, tavs lēmums ir pateikts un viss.
esmu arī ievērojis, ka admini vasaras laikā nav īpaši aktīvi, pašlaik vienīgo aktīvo administrātoru redzu tikai INDIGO (varbūt ir kāds cits, bet sēž tikai afk), bet viņam nav pa spēkam uzturēt serveri kārtībā vienam pašam.

Tad kad tu uzspied samp.exe un manis nav iekšā, ta vienkārši ir sakritība.

Ar savu pieteikumu redzu arī to, ka administrātori nav tik aktīvi, jo pat nevar izteikt savas domas pieteikumos.
Piemērs ir mans pieteikums, 2 dienu laikā savas domas ir izteikuši tikai 2 administrātori un tu redzi kuri, bet tas jau ir cits stāsts, zinu, ka labs nāk ar gaidīšanu, tapec šo rindkopu principā ver ņemet nopietni.
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Imis[DC]

Post by Kichyss »

Nevaru arī izteikt domu, ja par tevi man zināšanas ir pilnīga nulle, bet pēdējais posts bija pārliecinošāks. Pēc mana viedokļa varētu dot iespēju sevi apliecināt darbībā, atkarībā vai kāds vel atbalstīs.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Imis[DC]

Post by Maize[1337] »

Nu bet tad sanāk ,ka tu saki, ka INDIGO nepilda pienākumus, lai gan ir labākais administrātors serverī?
Starpcitu tagad liela daļa samp ir pārgājusi uz mc, nezinu cik ilgi, bet nu ir.
Nuztraucies uz vasaru nav arī tik daudz to parasto spēlētāju un ja nukas droši liekiet sūdzības, vai pasauciet serverī pa skaipu!
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Imis[DC]

Post by Hustler_Imis »

esmu arī ievērojis, ka admini vasaras laikā nav īpaši aktīvi, pašlaik vienīgo aktīvo administrātoru redzu tikai INDIGO (varbūt ir kāds cits, bet sēž tikai afk), bet viņam nav pa spēkam uzturēt serveri kārtībā vienam pašam.
maiz.e, izlasi kārtīgāk manis teikto, neesmu teicis, ka viņš nepilda pienākumus.

p.s ieejiet kāds lūdzu serverī, tagad 2 čīteri ir online un neviena admina. EDIT: nu jau par vēlu, jau pazuda.

p.s.s maiz.e tauta serverī ir pietiekošā daudzumā.

p.s.s.s un man likās, ka kichyss vienmēr ir negatīvi noskaņots.

un tu man pasaki, kāds tolks likt sūdzības? Ja tie čīteri pazūd no servera, nomaina niku un tu viņus vairs nevari atrast?
Es saprotu, ja tie ir patstāvīgie spēlētāji, bet nejau tādi, kas ienāk reāli visiem pačakarēt prātu.
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Imis[DC]

Post by Maize[1337] »

Mainu iemeslu uz anti personisku iemeslu dēļ un nē, tas nav saistīts ar to ko runājām mumble.
Last edited by Maize[1337] on 19 Jun 2011, 19:14, edited 1 time in total.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Imis[DC]

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Domāšana tev ir, mazs rec.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Imis[DC]

Post by [NWA]Dumper »

Pārāk vieglprātīga domāšana, tas varētu kaitēt administrējot. Vispār jau liktu neitrāls, bet nedrīkst, tapēc pret.
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Imis[DC]

Post by Lyricist »

Hvz, lai iet par, esmu redzējis darbībā.
Image
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Imis[DC]

Post by Hustler_Imis »

[NWA]Dumper wrote:Pārāk vieglprātīga domāšana, tas varētu kaitēt administrējot. Vispār jau liktu neitrāls, bet nedrīkst, tapēc pret.
Pēc kā tu spried, ka esmu vieglprātīgs?
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Imis[DC]

Post by [NWA]Dumper »

Ar savu pieteikumu redzu arī to, ka administrātori nav tik aktīvi, jo pat nevar izteikt savas domas pieteikumos.
Neienāk prātā, ka tu esi cerīgs variants un adminiem vajag padomāt un apspriesties.
Image
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: Imis[DC]

Post by Stailers[BoxG] »

Diemžēl esmu ielicis tikai 3 sūdzībās, jo domāju, ka man nav jēgas likt, jo pastāv citu spēlētaji, kuri ieliek uzreiz pec pārkapuma sūdzību, bet report`us tagad nav jēgas iesniegt, admini tapat ir vainu afk vai vispār nav online.
Nu tad es domāju, ka Tev nav jēga no administratora privilēģijām. ''pastāv citu spēlētaji'' - pastāvēs arī citi spēlētāji, kuri savas tiesības uz ACC būs nopelnījuši, un vismaz cenšas kaut ko darīt lietas labā. ''kuri ieliek uzreiz pec pārkapuma sūdzību'' - pastāv arī teiciens - Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ.
Pret.
Image
User avatar
Funeraleee
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 743
Joined: 01 Jan 2009, 15:00
Location: Tavs sencis

Re: Imis[DC]

Post by Funeraleee »

Jā , tik tiešām viss ir smuki un forši sarakstīts , sūdzības gan nav :( ā un jā nedomāju ka adminēt divos serveros vienlaicīgi būtu vienkārši , ja protams tu nedomā nolifot , un un un neesmu tevi redzējis tevi ne reizi pa šo nedēļu online . Nu jā esmu pret
Image
Locked