WizarD

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
Deagler
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 17 Dec 2010, 18:28
Location: Bauska-Rītausmas

WizarD

Post by Deagler »

1.Tavs īstais vārds.Gatis
2.Tavs pašreizējais vecums.13
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)es agames freeze gamerx riverside blodz
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.Nēēsmu jo ļoti maz krapnieku un čīteru!
5.Kāds mums būs labums no tevis?Jums bus pa 1 adminu vairak bet ta jau daudz adminu nu bet es busu uzticams un paklausigs.
6.Cik bieži spēlē SA-MP.4-6h
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.1gadu9meneshus
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.XxXGatisXxX,Fine[LamP],XxXNoTPrOXxX,TrimaX.
9.Kā uzzināji par BoxG community?Draugs pateica!
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).Ko tur daudz stāstīt es taisu serverus palidzu skriptot pasham 3 serveri roleplay freeroam un dm. patik makskeret esmu smiekligs bet biski kritu uz nervien bet neuztraucaties meginasu nekrist speleju nhl 9gada intresee speles ka jau dzirdejat. brivaja laika es skrituloju sportoju meginu uzturet formu kamer neesmu skola un vel stradaju pie 1 veca kur pelnu sestdienas un svetdienas 10Ls tas 20Ls kopa nu tad tas ir viss.!!
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: WizarD

Post by [AoD]Aleksis »

Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: WizarD

Post by [NWA]Dumper »

Pret, atteikts!
Image
Locked