Darbs vasarā. Vai tu taisies tādu meklēt?

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Vai tu domā vasarā pameklēt kādu darbu un pastrādāt?

Jā, noteikti centīšos atrast darbu, gribās šo to nopirkt.
33
63%
Par to vēl pašlaik neesmu domājis, bet ir velme nedaudz piepelnīties.
13
25%
Netaisos vasarā nekur strādāt, sēdēšu ar čomiem katru dienu dzerot 2litrīgo Vanagus.
6
12%
 
Total votes: 52

User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Darbs vasarā. Vai tu taisies tādu meklēt?

Post by Giboxlox »

ļoti daudz to nav darījuši, es pat zinu vairākus kas uzmūrējuši māju, bet kad darbu vadītājs pēc pabeigtā darba parādījis līmeņrādi, šie neizpratnē, kas tas tāds.

tapetes līmēt ir tas pats kas gatavot ēdienu, kad saproti kā, tad viss iet no rokas. bet ir arī sarežģītākas lietas.

2deliit, kapēc ārpusē uz sienas vajadzīgas flīzes? varbūt pie pamatiem, bet nejau uz sienas.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Darbs vasarā. Vai tu taisies tādu meklēt?

Post by Deliite[1337] »

jurmala,karļa iela bija 3 vienadas majas - pec projekta. un kad vienu no tam majam nopirka "naudigs onkulis" vinam nepatika visas majas ir vienadas - atshkiras tikai ar krasu,tad vinsh sagribeja kko citu,un tad izlema to ka fasade sastaves no kiegelju imitacijas - flizem! tad kad flizes tika salimetas,vajadzeja sashuvot atstarpes starp flizem [1cm platuma] tad ar specilu pistoli bija japush putra [slenga fūga] un ja tur ieput to putru pa daudz,tad tiek uz flizem virsu,un vairs nevar atmazgat,un jarauj nost,un jaliek virsu jauna,un maksa par shadu shuvoshanu bija 1.50ls kvadratmetra,pirmajas dienas es taisiju pa 10m2,pec pec tam kad jau "pieshavu roku" taisiju pa 30-40m2 diena! luk ta!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Sweet5
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 45
Joined: 11 Mar 2008, 22:23

Re: Darbs vasarā. Vai tu taisies tādu meklēt?

Post by Sweet5 »

Es jau stradaju + man shodien ir vardadiena :)
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Darbs vasarā. Vai tu taisies tādu meklēt?

Post by Giboxlox »

Tekutakichiku[1337] wrote:jurmala,karļa iela bija 3 vienadas majas - pec projekta. un kad vienu no tam majam nopirka "naudigs onkulis" vinam nepatika visas majas ir vienadas - atshkiras tikai ar krasu,tad vinsh sagribeja kko citu,un tad izlema to ka fasade sastaves no kiegelju imitacijas - flizem! tad kad flizes tika salimetas,vajadzeja sashuvot atstarpes starp flizem [1cm platuma] tad ar specilu pistoli bija japush putra [slenga fūga] un ja tur ieput to putru pa daudz,tad tiek uz flizem virsu,un vairs nevar atmazgat,un jarauj nost,un jaliek virsu jauna,un maksa par shadu shuvoshanu bija 1.50ls kvadratmetra,pirmajas dienas es taisiju pa 10m2,pec pec tam kad jau "pieshavu roku" taisiju pa 30-40m2 diena! luk ta!
tl;dr, tikai sākumu par ķiegeļu flīzēm izlasīju un tad viss skaidrs. respect dude.
Image
Post Reply