Mūzikas spēle 2

Garlaikojies? Uzspēlē kādu foruma spēli.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[NF]kTs
Censoņa
Censoņa
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2010, 16:55
Location: Pagrabs

Re: Mūzikas spēle 2

Post by [NF]kTs »

10/10 - Vecie labie Latviešu gabali.. Viņi kļūst vecāki, bet ne sliktāki.

User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Deliite[1337] »

sita dziesma man skiet ka ir kkada reklamas rulliti,un jau kadu laiku visu laiku patik sita dziesma,tapec tagad esmu loti happy :DD 9/10

riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Miesnieks[K] »

Nez nez ritms labs bet pati dziesma,vārdi,izpildītājs napatīk. Viekārši neklausos tādas dziesmas,jo miegs nāk. 4/10

Go hard ubjodak.


https://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Abrams[T] »

Atgādina vienu vecu 90. gadu tucinieku. Itkā neslikti, bet velk uz bebru. Nezinu, 5/10.


User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Kichyss »

Klasisks gabals, ļoti labi salikts kopā gabals. Grūti teikt kura lirikas šajā dziesmā bija labākas. Bet no negatīvās puses - esi ielicis cenzurētu versiju. 10/10.

User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Marcha[T] »

10/10 - Ļoti interesants gabals, pats izpilditājs visu labi paveicis. Ritms arī diezgan labs , šāda mūzika piesaista , var klausīties simtiem reižu.
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Mūzikas spēle 2

Post by INDIGO »

Nepatika,likās tāda garlaicīga,šī nav tā dziesma,kuru varētu klausīties ikdienā. 1/10

Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Chosen[Vendetta] »

Vien vārd sakot nepatīk.Neklausos šitādu mūziku. 4/10

Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
[NF]kTs
Censoņa
Censoņa
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2010, 16:55
Location: Pagrabs

Re: Mūzikas spēle 2

Post by [NF]kTs »

9/10 - Grafomāns Rock ...\m/... Patīk šāda veida mūzika.
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Miesnieks[K] »

Dziesmai ļoti labs ritms,kā arī vārdi.Pēc noklausīšanās jau atradās playlistā.Klausoties vienkārši var relaksēties. 10/10



https://www.youtube.com/watch?v=jjDdGKBhTuo


EDIT: Es neklausos nekādu gangsta lv šit.Klausos dziesmas,kas ir topā un kaut cik normālas,karo4 domu saprati nolaiferi.
Ej uz saviem hustleru-atstumto miitiem he he i bim. (finger) (finger) (finger) (finger)

2x EDIT:Pizģīts,izlīst ir vienīgais,kas tajos pauros izdīgst un ja to neizdodas izsvīst,parādās tāds,kā es gatavs jūs izsist. PATIKA? Ej parepo un patēlo kkādu parodiju no cilvēka i bim.

3x Tu esi galīgi sasvīdis? Tu saki ka tā dziesma ir mēsls,taču tajā pašā laikā tā dziesma ir topā un proams,ka tāds atpalikušais,kā tu tādas neklausās.Tādi,kā tu tikai klausās repu un iedomājas sevi,kā kādu čali no kāda klipa un šeit iestāstīt mēģini tikai tu.Māģini iestāstīt,ka būtu jāklausās kaut kādi lv repi,kas nav manā gaumē,tātad arī neklausīšos un šat ap. :D
Monopolu sen neesmu spēlējis un vispār neslikta doma-arī uzrīkošu tādu tusu un beidz te gudri izrunāties,jo sākas likties iespaids,ka no sevis tēlo baigo ērgli jo esi kaut kādā hustler bandā vai CILTĪ :D xD :D kautkāds atstumto bars,kuriem nav draugu un tāpēc meklē draugus internetā,kā otro mīlestību.Drošvien mītos sadzerās alu katrs pa 0.5 un staigā pa Rīgu ar lagojošu pauri un jūtas ahuenni kruti.Ej savējos māci,nevis mani šeit.

EDIT4: Tu vēl nesaproti ja?Tagad tu saki ka es esot baigais ērglis,kaut gan pats sāki dirst par to,kāda man ir gaume un tas ka es neklausos repu tev laikam ir aizvainojums un uzreiz apmēram tā "Tu neklausies repu? tad ko vispār šeit meklē trīs stāvi pār tevi un muti ciet." Katram ir sava gaume čalīt ja tev nepatīk tā dziesma,tad varbūt pagaidi lai kāds cits novērtē? vai ja vērtē tad vērtē normāli nevis "aijhh kaut kāds sūds jābut pasistam lai ko tādu vispār klausītos". Runājot par to jūsu CILTI xD jā es tiešām domāju,ka jūties baigais ērglis,jo ticis kaut kādos hustleros,un jums visiem cik skatos ir pavisam cita pieeja,proti O esmu hustleros tad jau varu dirst visiem un pohuj kas viņš tāds un no kurienes,tāpēc man arī neviens no jums nepatīk,kā arī baigi ātri aplaužaties,piemēram nesen vaicāju beztēmā,kas ir hustler? BWS atbildēja ka kaut kādus mītu tur rīkojot iedzerot aliņus un tā.. bet tas nēesot nekāds sasodīts samp klans un nākamajā dienā skotijs uzreiz sāk bazaru vispār uz otru pusi " Tu vari dirst cik gribi bet padomā,vai ir vēl kāds KLANS kurš taisa mītiņus?" Viens saka to otrs to,kā arī berztēmā telo baigos no sevis tur piepišas par visu,a tiko pasaka kaut ko par hustleriem tā mute ciet,kā sievietēm.
Last edited by Miesnieks[K] on 01 Jul 2011, 14:14, edited 4 times in total.
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Hustler_Kuzis »

Edzins. wrote:Dziesmai ļoti labs ritms,kā arī vārdi.Pēc noklausīšanās jau atradās playlistā.Klausoties vienkārši var relaksēties. 10/10



https://www.youtube.com/watch?v=jjDdGKBhTuo
Viens no lielākajiem mēsliem, ko man ir gadījies dzirdēt pēdējā laikā -2/10
(finger)



P.S Pietiekami izmelošs? Tā dziesma ir pēdējais dranķis, viss ir garām un par savām domām par kaini vispār neizteikšos. Tādu dziesmu var iebāst tur pat kur Rebekas Melnās Friday - tb miskastē.

P,S.S
Edzin, apsveicu tevi ar to, ka tu klausies tādus mēslus, noteikti arī esi Rebekas Melnās fans ne? :D Un nē, mēs nēsam noliferi, kas tusē tikai caur pc, meetos tiekamies utt. Nēsam nekāds only pc klans, tāpēc ar savām domām esi izgāzies un vari doties ieskriet sienā.

Edit2: Nu, ko tu Rebekas fan, te plāties? Vispār rubī bazāru? Nu saprotu, ka esi Bībermēsla un Rebekas fans, saprotu, ka neklausies kārtīgu mūziku, bet nevajag jau to bāzt tik ļoti visiem acīs. Labāk aizej un iedzer limonādi, uzgrauz kādu cepumu un uztaisi monopola tusiņu pie sevis. :D

Edit3: Bībera mēsli arī ir topos, tos arī tu klausies? Un sen zināms, ka vismaz puse, ja ne vairāk no dziesmām, kas ir tajos ārzemju topos ir pēdējie mēsli, tīri neklausāmas dziesmas. Un nē, es no sevis netēloju nekādu baigo ērgli, tikai saku, kā ir. Bet izskatās, ka ērgli tēlo tu. Un par to tekstu par atstumtajiem utt - Galīgi garām, esam reālas personas ar draugiem, baudām dzīvi utt, un kāpēc gan normāli nevar taisīt meetus, kur tīri satiekas, uzsit bazāru, iedzer aliņu? Saprotams, ka tev tādas lietas varbūt nav saprotamas, bet tad nevajag runāt par lietām, no kurām nesajēdz neko.
Last edited by Hustler_Kuzis on 30 Jun 2011, 21:05, edited 4 times in total.
Image
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Abrams[T] »

ām, žēl, bet jau sen dzirdēt. varbūt baigi smieklīgs, bet man tā nešķita. parasts reps zem valdžas bīta, 5/10.


User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Kichyss »

Kādas 2-3 dienas atpakaļ šo jauno klipu pamanīju un noskatījos. Visvairāk šajā dziesmā riebjas tas peidziedājums, tā balss un vel tik gara vel... Bet pārējais vel ir klausāms un patīkams. 8/10

User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Mūzikas spēle 2

Post by INDIGO »

Klasika,super dziesma,iepatikās ,kaut arī pirmo reizi dzirdu. 9/10


Image
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Mūzikas spēle 2

Post by Panty[1337] »

Nu nebija ne vainas , šo kādu laiku nebiju dzirdējis, un ja godigi, nebiju gaidijis no tevis ko tādu, jo parasti manuprāt tu ieliec kaut kādu sviestu :D
9/10 anyway, atzīstos, nav man mūzikas stila, klausos visu, kas patīk.

Locked