[DTK]y.b.hero

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[DTK]y.b.hero
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 28 Jun 2011, 19:52
Location: Krāslava, Daugavpils

[DTK]y.b.hero

Post by [DTK]y.b.hero »

1.Tavs īstais vārds. Artūrs
2.Tavs pašreizējais vecums. 16
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Ja no SAMP serveriem tad esmu bijis CraP (vēlāk tika nosaukts par ERIS), vēl esmu bijis administrators vairākos torrentu trakeros.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Sūdzība 1
Sūdzība 2
Sūdzība 3
5.Kāds mums būs labums no tevis? Liela kļūda ko esmu pamanījis ir tā ka dienā serverī ir maz administratoru online, tā ir liela iespēja čīteriem vai arī spēlētāji jūtas pārāk brīvi un sāk rupji lamāties, vai izmantot krāsas, es bieži esmu online tieši dienā.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. 4-6h reizi dienā (izņemot gadījumus kad neesmu mājās vai esmu izbraukumos)
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Spēlēju 2-3 gadus ar pārtraukumiem
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. AdidaS, CreeMy kopā ar klanu tagu variācijām.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Spēlējot citā serverī izlasīju ka citi spēlētāji runā par kaut kādu BoxG, es aizgāju apskatīties kas tas ir par zvēru un sāku spēlēt šeit.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Mani sauc Artūrs, dzīvoju Krāslavā, tagad jau mācos Daugavpilī. Interesējos ar IT, Zinātnēm, un viedtālruņiem vairāk, brīvajā laikā atpūšos, vasarā peldos un paspēlēju PC - gan SAMP, gan citas spēles atkarībā no garstāvokļa.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: [DTK]y.b.hero

Post by Maize[1337] »

Itkā serverī esi daudz, bet pagaidām par svaigu.Zinu, ka spēlēji pagājušovasar, iesākām reizē, bet parcik esi kādu laiku nespēlējis vajag vairāk aprast ar patreizējo situāciju.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: [DTK]y.b.hero

Post by Hustler_Imis »

Serverī pagaidām tevi neesmu redzējis, pievienošanās datums arī nav no tiem labākajiem, paspēlē vēl un pierādi sevi no labākās puses. pret.
Image
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: [DTK]y.b.hero

Post by INDIGO »

Vienvārd sakot paspēlē ilgāk un pēc kāda laika atkal mēģini pieteikties.
Image
Locked