Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Thirteen_13 [TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 30 Jul 2011, 13:08
Location: Pazemes karaļvalstS

Re: Beztēma #7

Post by Thirteen_13 [TITNS] »

Soap wrote:Atvaino,bet pēc kā tu to spried?Pēc sevis?Nepareizi spried.
Jā forumā ir pilns sīko,kas te blato,bet serverī šāda situācija nav.Uzreiz,kā dabūji banu,sāc raudāt un spriedelēt,ka nu tagad BoxG mirs un tā tālāk

Evol tavā paurī izdīgst kādreiz kautkas orģināls?Vai tik pat neattīstijies esi vēl joprojām?

?Atvaino,bet pēc kā tu to spried?Pēc sevis?Nepareizi spried?

Šitie pasisto joki vairs nav kruto izteicienu ierindā,tākā meklē kaut kādu jaunu krutu izteicienu ar kuru uzdirst.

?Jā forumā ir pilns sīko,kas te blato,bet serverī šāda situācija nav?

Jā tavi vārdi pilnīgi saskan ar manām domām par tevi.Pilns ar sīkajiem kas blato un tu priekšgalā un serverī ir vēl trakāk un to to labi zini,tākā nedirs te daudz.

?Uzreiz,kā dabūji banu,sāc raudāt un spriedelēt,ka nu tagad BoxG mirs un tā tālāk?
Es neraudu,bet mans kulaks tevi var piespiest to darīt ja jau reiz ir tāda vēlme.Un tev šķiet ka nemirs? Abramam bans un vēl daudzām tamlīdzīgām kompānījām un ko tad tu gribi?Varonis.

?Kautko tik muļķīgu beztēmā pirmoreiz izlasu..kapec vajag iesākt bezjēdzīgas tēmas?
Kas tur muļķīgs?Tā ir patiesība mazais un nomaini avataru neesi nekāds izsitejs. :D

?Var redzēt, ka dzīvo gaterī un nevienu vien reizi esi dabījis ar kādu dēli pa savu tukšo pauri. ?
Var redzēt?Nu čali es tevi apbrīnoju.Tev laikam ir kaut kādas īpašas spējas ar kurām tu vari spriest par cilvēka dzīvesvietu lasot tekstus,baigi apdāvinājis tevi ir Dievs.

? Pēc kā tu to izsecināji? Pēc tā, ka tagad ir vasara un lielāki cilvēki dara kaut ko ārā nevis spēlē sa:mp? Vienkārši smiekli nāk.?
Man nāk smiekli,ka tu nesajēdz,ka runa neiet par to,ka server un forumā uzturas mazāk tautas,nekā vajadzētu,bet gan par to ka daļa no tautiešiem sāk retardoties.Iemesls?-Jūsu pārgudrās runas.

?Tu neesi kādreiz izkritis no kāda 2.stāva ar galvu pa priekšu? ?
A, tu nēesi kaut kāda dabas kļūda,vai vīriešu kājstarpju pārzinis?

?Tač vasara, šeit tik serverī sēž 12.gadīgie nolaiferi?
12.gadīgs nolaiferis esi TU.Vēlviens nejēdz,par ko iet runa.

?Un ja serveri pārņemtu 12.gadīgie, tad tu jau būtu priekšgalā.?
1.kārt man ir bans server.
2.kārt m,an ir 15.gadi.
3.tu esi (es tagad rauju ķepā, bet neņemiet to vērā).
4.iģi dirst.

Ar edzina palīdzību- Atbildat atbildat. :D

Bet kāpēc jūs stressojat, ka nosaucu jūs par 12 gadīgiem? Tapēc ka jums pašiem tik pat ir vai pat mazāk, kauns par jums :D
Ko tu te ielīdi?krīti tik visiem uz nerviem ķēms tāds.
__________Image
Soap
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 46
Joined: 01 Mar 2011, 16:02
Location: Tavā mājā

Re: Beztēma #7

Post by Soap »

Metrins[O] wrote:Soap,es saprotu ka tev ir kādi mazvērtības kompleksi,bet atbildi godīgi-tevi mājās sit?Lasot tavus tekstus,izskatās ka izliec dusmas uz serveri.No offence,bet tiešām liekas ka tev nav vairāk par 12 gadiem.
Paldies :*
Visu pateici? Tu jau ne tikai te dirs, bet ari serveri. Teici ka dabūsi 25lvl tad uzreiz tinisies :D Nu ko, Teu 25lvl tad lasies jau ZB un ne tikkai man, un es to nopietni. Dzīvotu man tads kaimiņš, toč pie PC nesēdētu jo būtu man boksa maisss :D nevaino savu PC ka Teu sūdīgs utt. ja neesi bomzis tad nopērc jaudīgāku. Man ir jaudigs PC tikkai viss jau ZB, samp atlicis ko spelet un CSS :P

EDIT: ''Ko tu te ielīdi?krīti tik visiem uz nerviem ķēms tāds.''
nepatīk? nelasi un lasies :P Ko gribu to daru. kā māku tā izsakos, problēmas? Tad nāc pie manis un māci mani kā pareizi rakstīt utt. Dont worry mans suns nekož, pirms dirs padoma ko Tu speij :P
Last edited by Soap on 02 Aug 2011, 20:00, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Teicu,un tad?Neaizgāju,nu un tev tagad krāniņš nokrita,ja?Besī šitādi daiļdirsēji.Es varu saderēt ka tev ir labi ja 12 gadi un vēl biksēs čurā.Pieturzīmes neproti lietot,kā arī veidot sakarīgus teikumus ne tik.
Nelielies ar jaudīgu kompi.Ja būtu jaudīgāks-sen sampu nespēlētu.Bet tākā šogad ir devītā klase,maz mani redzēsi,ja vispār redzēsi.Ja vēl kas uz sirds-PM man ;)
Image
Soap
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 46
Joined: 01 Mar 2011, 16:02
Location: Tavā mājā

Re: Beztēma #7

Post by Soap »

Kichyss wrote:@Soap, izaudz un tinies. Neviens tev te neliek uzturēties, katrs cilvēks ir brīvs cilvēks un ja gribēs/apniks tad arī aizies, nevis cauru dienu aprakstīs savas sāpes.
katrs cilvēks ir brīvs cilvēks un ja gribēs/apniks tad arī aizies. Es tevi neizprotu.Tu teikumu sadali 2 daļās.Vienā daļā centies mani patriekt,bet otrajā jau ir gatava mana atbilde uz pirmo,karo4 sviestaini tu runā.

EDIT: Nelielies ar jaudīgu kompi.Ja būtu jaudīgāks-sen sampu nespēlētu.Bet tākā šogad ir devītā klase,maz mani redzēsi,ja vispār redzēsi.Ja vēl kas uz sirds-PM man

BĻĒĒĒĒĒ ČO TU DIRS? KĀDA TEV 9.KLASE? ATSITIS GALVU ESI? LABI ZINU,KA TEV IR 13,LABĀKAJĀ GADĪJUMĀ 14 IDIŅ SĪKAIS. Esmu šokā ka kaut kads 13 gadīgais ies 9 klase :O
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Nu šajā gadījumā, čalīt, izskatas vairāk tā kad tu teiktu "'Šis serveris ir kaka, ejat prom.", + vel bonusā papildini "Es esmu 15 gadus veca puika, es protu nokārtoties uz podiņa". 12 gadi, 15 gadi, abos vecumos cilvēks vel nav pie pilna prātiņa.
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Vienīgais kuram te varētu būt 13,vai 14 tas esi tu,Soap.Var redzēt,ka Dievs tev nav dāvājis tādu lietu kā smadzenes.
Image
Es situ kulaka
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 01 Aug 2011, 14:26

Re: Beztēma #7

Post by Es situ kulaka »

"Metrins[O]"

Tu sit kulakā :D Ar mani :D Man prieks jo darām to divatā, tu ārā es mājās. var redzēt ka mīli dabu :D Es vismaz pipele nesalst :D
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

BulleT. wrote:Shift, cik tu ilgi strādāji pie tā Fake warninga ?
1 min
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Shift wrote:
BulleT. wrote:Shift, cik tu ilgi strādāji pie tā Fake warninga ?
1 min
Apsveicu.Tu esi ģēnijs./Tas bija sarkasms/

EDIT:Nu ko,ir iznākusi spēlīte LIMBO.Pats gan to nevaru izmēģināt jo dators ir,maigi izsakoties,pārāk vecs.Gameplay jau apskatījos-izskatās daudzsološi
Image
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #7

Post by Revok »

Google apskatijos screenus atgadinaja nedaudz serious sam un prey.
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Nū,ja tiks iegādāts jauns dators uz dz.dienu,tad pirmā spēle ko izspēlēšu protams būs Limbo.Lai vai kā-jau pirmajā mirklī spēle aizrāva,kaut arī nespēlēju.Video piesaistīja,laikam.
Image
User avatar
Thirteen_13 [TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 30 Jul 2011, 13:08
Location: Pazemes karaļvalstS

Re: Beztēma #7

Post by Thirteen_13 [TITNS] »

Soap wrote:
Kichyss wrote:@Soap, izaudz un tinies. Neviens tev te neliek uzturēties, katrs cilvēks ir brīvs cilvēks un ja gribēs/apniks tad arī aizies, nevis cauru dienu aprakstīs savas sāpes.
katrs cilvēks ir brīvs cilvēks un ja gribēs/apniks tad arī aizies. Es tevi neizprotu.Tu teikumu sadali 2 daļās.Vienā daļā centies mani patriekt,bet otrajā jau ir gatava mana atbilde uz pirmo,karo4 sviestaini tu runā.

EDIT: Nelielies ar jaudīgu kompi.Ja būtu jaudīgāks-sen sampu nespēlētu.Bet tākā šogad ir devītā klase,maz mani redzēsi,ja vispār redzēsi.Ja vēl kas uz sirds-PM man

BĻĒĒĒĒĒ ČO TU DIRS? KĀDA TEV 9.KLASE? ATSITIS GALVU ESI? LABI ZINU,KA TEV IR 13,LABĀKAJĀ GADĪJUMĀ 14 IDIŅ SĪKAIS. Esmu šokā ka kaut kads 13 gadīgais ies 9 klase :O
Beidzot tev bans :D)

P.S.-Woody nemeklē kašķi!
woody palasi viņa vakardienas postus un tad kautko runā...
domāju,ka neesmu vienīgais kurš nav bēdīgs par viņa banu
Last edited by Thirteen_13 [TITNS] on 03 Aug 2011, 11:09, edited 2 times in total.
__________Image
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

Beidzot tev bans
Es teiktu ļoti jēdzgs post, katik tu pats tūlīt nenorauj banu!

To tekstu tu varēji ari savas domās pateikt un papriecaties, iskatas, ka cita cilveka nelaime(nu mos viņš pats gribja banu) tev dāva prieku! ta vispār iskatas!
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

Kāda atšķirība starp balto un melno pasakām? Pirmās sākas: Reiz sen senos laikos. Otrās:Yo, you motherfuckers ain't gonna believe this shit!

Hmm...laikam no filmām ņemts, žēl, ka nepazīstu nevienu melnādaino, lai pārliecinātos.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
broken[TRK]
Censoņa
Censoņa
Posts: 199
Joined: 21 Jun 2011, 16:04
Location: Elegy.

Re: Beztēma #7

Post by broken[TRK] »

Woody[FTW] wrote:
Beidzot tev bans
Es teiktu ļoti jēdzgs post, katik tu pats tūlīt nenorauj banu!

To tekstu tu varēji ari savas domās pateikt un papriecaties, iskatas, ka cita cilveka nelaime(nu mos viņš pats gribja banu) tev dāva prieku! ta vispār iskatas!
man liekas ,ka viņš pats gribēja banu cik zinu kāds tur taisa jaunu serveri tad viņš ar [p0k3]Pikaču also.known.as Bījušais [SE]Chase. un vel daži labi taisās uz turieni,ķipa Soap's taisīs klanu tur un visas pārejās ģēlas. Visi jau viņi kautkādi āmuri ir ,lai tik iet.
Tad nāc pie manis un māci mani kā pareizi rakstīt utt.
Soap tak čigāna balstiņā :D) viņš raksta drusku labāk nekā runā.
Image
brawken
Locked