Ko jūs domājiet par šo?

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Ko jūs domājiet par šo?

Post by Lyricist »

Rai4, tu saproti ko tu vispār ņem?

Tas dators ir sviests, S-V-I-E-S-T-S.

Nopietni? 4 Gigabaiti 800 mhz DDR2 rama? Vecīt, es tev tikko iemetu linku ar DDR3 Ramu 1333 Mhz. DDR3 rams ir daudz jaudīgāks nekā DDR2, kā arī ir iestājies jau tas posms kad DDR2 rams ir daudz, daudz dārgāks nekā DDR3, arī vecāks...

Tā, kas tālāk.. Spriežot pēc tā ka tas ir DDR2 rams, tad arī mātes plate ir AM2, jo AM3 mātesplates jau sen lieto tik DDR3 Ramu, kas nozīmē to, ka gan rams un māte ir veca - ja kautkas nopisīsies, tad detaļas vairs nedabūt, jo jau sen vairs neražo detaļas priekš AM2 Mātesplatēm, ja ražo, tad dārgi.

Videokarte ir sviests, sviests, sviests - 9. serijas Geforci knapi pārspēja 8. serijas Geforcus, kas ir jau veci, ja nemaldos, tad 2007 līdz 2008. gads.

Procesors itkā ir zolīds, Intel dual core nav ne vainas, bet viss pārējais ir sviests, par to tu izdod 390 ls? Tiešām, čali?

Ja tu tiešām gribi izdot 400 ls, tad dari sev pakalpojumu, paņem 6970 Ati Radeonu un I7 Procesoru - tā pati summa, bet izdarīt tu varēsi daudz vairāk...

http://www.dateks.lv/cenas/88/47382_int ... a1366_.php

http://www.dateks.lv/cenas/25/50976_clu ... inity5.php

Summa = 390 ls, piepērc ramu un plati, labi, kādi vēl 50-70 ls, bet rezultātā tu saņem tādu datoru uz kura nav NEKĀ, kas neies. Ja vien tu necenties palaist dosa spēles uz Win 7..
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Ko jūs domājiet par šo?

Post by [AoD]Aleksis »

BWS, ko viņš darīs ar phenom proci un 5400 rpm 8mb cache hdd? tas hdd tak ir galīgi lēns. Un ja viņš pērk jaunu pc, tad vecais PSU noteikti tavu ieteikto komplektāciju nevilks un nosvilstot tam, var nodegt daļa tavu jauno detaļu.

Tak, tāpat uber gaming pc nevar savākt pa 220ls, tādēļ lai ņem gatavu un miers, savādāk nezinātājs liekot kopā kko salauzīs un garantija to jau gan neņems.

edit: nepamanīju, ka rai4a pats nezin, ko grib, ja staigā pa atšķirīgām cenu kategorijām.
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Ko jūs domājiet par šo?

Post by Lyricist »

[AoD]Aleksis wrote:BWS, ko viņš darīs ar phenom proci un 5400 rpm 8mb cache hdd? tas hdd tak ir galīgi lēns. Un ja viņš pērk jaunu pc, tad vecais PSU noteikti tavu ieteikto komplektāciju nevilks un nosvilstot tam, var nodegt daļa tavu jauno detaļu.

Tak, tāpat uber gaming pc nevar savākt pa 220ls, tādēļ lai ņem gatavu un miers, savādāk nezinātājs liekot kopā kko salauzīs un garantija to jau gan neņems.

edit: nepamanīju, ka rai4a pats nezin, ko grib, ja staigā pa atšķirīgām cenu kategorijām.
Ar Phenom Proci? Nu kā, mūsdienu auditorijai ar Dual Core priekš GTA IV vai Crysis 2 būs par īsu, pie tam, Aleksi, kurš teica uber gaming? Man ir vecs AM2 PC, tb jau pāris gadus vecs, uz tā iet spēles. Lagi protams ir dažiem labiem spēļu šedevriem, bet spēlēt var, tā kā tu te man nestāsti ka pa 220 ls nevar sakraut labu datoru priekš gaminga. Mošk tos savus Motion Blur un 16x AA nevarēs stumt virsū, bet uz medium settingiem čist vilktu bez prob.
Image
User avatar
Tobias
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 511
Joined: 24 Aug 2009, 12:14

Re: Ko jūs domājiet par šo?

Post by Tobias »

Reali es saku man vajag galigi jaunu PC. ;) protams gribētos jau to ko Hustlers teica tos tur. Bet man vajag visu kasti galīgi jaunu un tādu normālu lai ietu kautcik GTA4 bez lagiem TF2 utt. ;)
User avatar
EdVeNtEn
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 103
Joined: 15 May 2010, 19:53
Location: Aknīste

Re: Ko jūs domājiet par šo?

Post by EdVeNtEn »

Normāls kompīts, šitā integrētā video karte pat San Andreas vilks uz maksimālajām grafikām. Tikai jāieiet BIOS un tur jāuzliek videokartei lielāka atmiņa un būs forši
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Ko jūs domājiet par šo?

Post by [NWA]Dumper »

So? GTA SA uz max vilka mana 6 gadus vecā ati karte-SA nav vajadzīga jaudīga v-karte.
Image
User avatar
Tobias
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 511
Joined: 24 Aug 2009, 12:14

Re: Ko jūs domājiet par šo?

Post by Tobias »

[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Ko jūs domājiet par šo?

Post by [AoD]Deflowv6k »

Ir labs, jā. Tikai tas veikals ir galīgi garām un labāk no viņiem neko nepērc. Ja jautāsi, kāpēc, tad palasi beztēmā kādas 10 lapas atpakaļ par to runāja.
Post Reply